Kikki.K aneb Medvědova slečna byla hodná

Na našem výletě v Londýně mi můj hodný Medvěd koupil vysněný diář. A to kikki.K!

Související obrázek

O diáři od kikki.K jsem už kdysi psala a to tady.  Psala jsem, že pravděpodobně zůstanu asi jen u slintání. A vidíte o dva roky později diář sedí hezky vedle mě. 😀 Mám to, ale hodného Medvěda, že? 🙂

I tak to byl, ale velký rozhodovací proces. Jen jsme hledali tento obchůdek, abych si aspoň věci od nich prohlídla. Původně jsem totiž sháněla Happy Planner, ten jak je vidět v Londýně prostě neseženete. A ani nemají tušení co to je.

Po půl hodinovém slintání v obchůdku jsem byla na vážkách. A tak dalších 3 dny jsem přemýšlela, zda si ten diář koupit nebo ne. Když jsem se tedy rozhodla, že si ho koupím, tak stejně další den to bylo stále jo, ne, jo, ne. Známe asi všichni. 🙂 Nakonec to za mě rozhodl Medvěd sám. Diář jsem měla už od minule vybraný, ale zrovna měli ještě akci a za 4 věci jsme platili jen 3.

Takže i přes vybraný diář jsme v obchodě strávili další půl hodinu než jsem vylučovací metodou došla k dalším věcem. Ale přiznávám, nejraději bych odnesla všechno.

kikki.k

kikki.K

Diář mám ve velikosti large a oficiálně se jmenuje So Lovely – ten název k němu jednoduše pasuje. 🙂 Pokud někoho zaujme, na ofiko stránkách ho najde tady.

Můj So Lovely má kožený obal. Kožený obal je v krásné jemné šedivé barvě ozdobený rose gold tečkami a stejně barevným zipem. Barva je úžasná, nebude na ní vidět špína, která by se na světlých obalech jisto jistě časem nošení a používání objevila. Celkově na to, že jsem nikdy nevyhledávala rose gold barvu i možná proto, že je tak populární, tak se mi to velmi líbí.

kikki.k

I vnitřek diáře je šedý, krom bílých kroužků, které drží listy diářů u sebe.

Po rozepnutí najdu v diáři velkou kapsu, která je po celém boku volná a tak se do ní vše lehce zasune. Další, menší se zipem a nad zipem je další kapsička, která jde trochu více odklopit pro větší věci. Zbylé tři menší kapsičky jsou vhodné na lepíky, nebo třeba na vizitky.

Nesmím taky zapomenout na bloček, který je zastrčen v jedné kapse. Na druhém konci diáře je velký poznámkový blok zastrčen ve velké kapse a poutko na tužku.

kikki.k

Vnitřek kikki.K

Celý diář drží 6 kovových kroužků. Předěly v diáři jsou šedé s velkými bílými puntíky, které se střídají s velmi krásnými mintovými. V diáři je k nalezení nedatovaná náplň. Měsíční náplň je mintová. Šedá je pro týdenní plánování, týden je rozdělen na dvě stránky a to mi velmi vyhovuje. Celkově barva šedá mi v tomhle případě velmi vyhovuje, protože s ní sladím vše.

kikki.k

U Happy Planneru jsem měla problém co se týče barevných stránek, že ne vždy mi vše ladilo a byla jsem z toho nesvá. Mimojiné jsou tam stránky pro To do listy, pro narozeniny na ten daný měsíc a další papíry k volnému průchodu myšlenek. 🙂

V diáři byly schované samolepky stejné barvy, jako je vnitřek tedy – šedá a mint. K nalezení je tam od všeho trochu, jako označení předělů, tak motivační.

Do komentářů mi napište jaký diář je pro vás ten vysněný. 🙂

A co jsem si vybrala jako další doplňky se dozvíte příště. 🙂

 

11 komentářů: „Kikki.K aneb Medvědova slečna byla hodná

 • 11.7.2018 (13:31)
  Permalink

  Diář vypadá opravdu skvěle! Hrozně se mi líbí takovéhle typy a ne ty klasické 🙂

  Reagovat
 • 12.7.2018 (7:23)
  Permalink

  Nejdřív jsem si říkala, jak můžeš mít takovou radost z diáře a už to chápu! Je opravdu moc krásný a ten vnitřek je perfektně rozvrhnutý 🙂 Těším se na pokračování článku 🙂

  WantBeFitM

  Reagovat
  • 12.7.2018 (7:27)
   Permalink

   Někomu kdo není pohlcen planner nemoci to může připadat jako blbost. 😀 ale tenhle diář je modla všech diářů. Super, že už chápeš. 😀

   Reagovat
 • 12.7.2018 (12:57)
  Permalink

  Diář vypadá moc krásně a je pěkně udělaný jak z venku, tak zevnitř. Pro mě by měl tedy malá okýnka a polovina věcí by se mi tam nevešla, takže bych potřebovala větší, ale podobné typy diářů mám ráda 🙂

  Reagovat
 • 18.7.2018 (17:00)
  Permalink

  Tak ten je nádherný! Na takýchto diároch a rôznych organizačných veciach a vlastne aj na tých papierenských, som úplne závislá! Určite sa po ňom pozriem, ďakujem za tip 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *