Brandnooz box – Srpen 2017

Ahojte všichni příznivci zelené krabice Brandnooz box. Měsíc se s měsícem sešel a všem předplatitelům přišel domů Brannooz box – Srpen 2017. Co v něm tentokrát bylo? Líbily se nám produkty a které jsme již vyzkoušeli? Vše se jako vždycky dozvíte v článku níže. Celkově ale mohu prohlásit, že box je tentokrát hodně povedený a naprosto se trefil do našich chuťových buněk.

Brandnooz box – Srpen 2017

Pití

Tak jako vždycky, začneme opět pitím. Tentokrát si pro nás tým brandnoozáků připravil pouze jednu láhev pití. Což samozřejmě velice vítám. Myslím si, že jedna láhev nebo plechovka čehokoliv je množství tak akorát. Dostali jsme tedy HEVEN nápoj Aloe vera. Tuhle parádu si ještě v obchodech nekoupíte. V láhvi vidíte plavat kusy aloe a chutná to opravdu moc dobře. Vychladit a hurá vypít. Je zde EXKLUZIVNĚ a za cenu 79,90 Kč.

Srpen 2017

Slané

Od slaného nám byly poslány hned dva sáčky. První je Chio Cornados Creamy Paprika za 24,90 Kč. Je to taková slaná chuťovka ve tvaru tornád s paprikovou příchutí. Hned jsme je rozbalili a zobeme k seriálu.

Druhé a zároveň poslední balení slaného  jsou Pom – Bär ZOO friends za 24,90 Kč. Ty jsme ještě nerozbalili ale mělo by se jednat o tvary zvířátek ze zoo. Medvědy tentokrát nehledejte. Údajně by tahle pochutina měl být ideální pro děti.

Srpen 2017

Sladké

OvocCé Nápoj v prášku za 12,90 Kč. Že by návrat ke starým dobrým kořenům vitacitu? Jednoduše řečeno, je to instantní nápoj v prášku. My ho ale sníme, nevypijeme!

Dále něco pro cucače! Hašlerky černý rybíz za 18,90 Kč. Kdo by neznal hašlerky. Tyhle mají novou příchuť černého rybízu a jsou bez cukru! Takže kdo je diabetik, tak jasná volba, na takové to domácí cumlání.

Po delší době nám do boxu dali i energetickou tyčinku Corny BIG Milk Nuts za 17,90 Kč. Klasická Corny, kterou má hodně lidí rádo,mě osobně maličko odrazuje ta příchuť. Ale budu moct posoudit až po ochutnání. Mléčné příchutě mi prostě nesedí.

Pokračuje další stálicí mezi značkami v boxu a to je Emco Biskiti za 15,90 Kč. Jedná se o malé ovesné sušenky vhodné pro děti. Já si je vezmu do práce na (S)sváču.  Kdo nezná, ať klikne, super blog.

Poslední ze sladkého máme Hamé EasyFruit Exotic Party za 19,90 Kč. Chutná to jako přesnidávka. Píšou banán s mangem. Já tam teda cítím jen banán. Moc mi bohužel nechutnala. Pro děcka ale bude určitě dobrá.

Srpen 2017

Zbytek

Spak bylinkový dressing za 38,90 Kč. Dressing, který běžně kupujeme v obchodě. Tato značka je výborná na dressingy. Opravdu doporučujeme.

Na samotný závěr jsme si nechal poslední exkluzivitu. Maggi Snackito za 29,90 Kč EXKLUZIVNĚ. Jedná se instantní kuskus dochucený a nebo instantní čočku. Aneb zdravá varianty ze sáčku. Jak to bude chutnat jsem opravdu zvědavý.

Srpen 2017

 

Celková cena boxu je 284 Kč + byl přiložený časopis. 
V boxu bylo 10 produktů z toho 9 novinek.

Tak to je z dnešního Brandnooz boxu – Srpen 2017 všechno. Co vás nejvíce zaujalo a pro co si zajdete do obchodu? Kdyby vás zajímaly další články na téma jídlo neváhejte a čtěte. Mějte se krásně a brzy zase u dalšího článku.

 

 

 

5 komentářů: „Brandnooz box – Srpen 2017

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *