Brandnooz box pro muže (medvědy)

Góóóóóóóól! Takhle bude nejspíš většina z vás řvát, až naše hokejová reprezentace vsítí puk do branky. Ano hokejové mistrovství světa nám začalo a proto nemůže chybět ani speciální edice Brandnooz box pro muže. Dodání bylo slíbeno ještě před startem šampionátu a tak se také stalo. Co box ukrýval a byl jsem z něj nadšený? Ukrýval spousty dobrot a moje nadšení je opravdu veliké.

Brandnooz box pro muže

První moment po otevření mi doslova spadla čelist. Takhle napěchovaný box jsem opravdu dlouho neviděl. Po prvním úžasu jsem se tedy do něj zabořil.

Umýváme se s Brandnooz box pro muže

Brandnooz box pro muže

Čeho jsem se maličko obával bylo, že tam bude spousta drogerie pro muže. Opak byl pravdou. Sprcháč a podpazuchový šmidlič. Dle mých potřeb naprosto akorát. Kdo by to taky nevyužil.

Dove Men+Care Minerals & Sage sprchový gel – Osvěžující síla přírody! Očmuchtal jsem ho a a voní hezky, teď už se jen večer osprchovat a je to.
Cena 72,90 Kč

Dove Men+Care Minerals & Sage antiperspirant – U mě rozhodně najde využití. Vůně by měla být přírodní minerály a šalvěj. Jo hezky pro muže, žádné broskve a grepy.
Cena 84,90 Kč

Vaříme s Brandnooz box pro muže

Brandnooz box pro muže

Maggi špagety bolognese – Boloňské instantní špagety. Jako záchrana před hladem a leností dojít na nákup, proč ne. Tento produkt jste mohli vidět již v minulém boxu. Někdy se některé produkty bohužel opakují.
Cena 34,90 Kč

Spak Gourmet Ketchup Curry – Nový kečup s kari. No já osobně kari mám rád, takže bez problému. Určitě využiju na letošní grilování.
Cena 44,90 Kč

Hellmann´s original BBQ sauce – BBQ omáčka. Tuhle doslova miluju, určitě využijeme společně s kečupem na grilování. Počasí přeje, tak proč ne.
Cena 49,90 Kč

Pijeme

Brandnooz box pro muže

Svijany prémiový ležák – Pivo k hokeji. Ideální kombinace, obzvlášť když vyhráváme. Tento prémiový ležák je speciál k 450. výročí pivovaru. Ještě jsem ho neměl, ale určitě bude výborný tak jako všechna piva ze Svijan.
Cena 14,90 Kč

Semtex Energy drink – Opět Semtex. Já ho moc nemusím, ale když je dobře vychlazenej, tak na žízeň dobrý. Tentokrát máme jiný slogan, než byl v minulém boxu. 
Cena 29,90 Kč

Ahmad Tea Cold Brew – Ledový čaj, který nemusíte ani vařit! Já čaje rád, takže opět super volba. Navíc s blížícím se létem se bude jistě hodit.
Cena 79 Kč

Fandíme s Brandnooz box pro muže

Brandnooz box pro muže

Canto Hradecké tyčinky – Tyčinky k fandění. Navíc dlouhé a tlusté. Za mě palec nahoru. Navíc je už znám a jsou opravdu velice chutné.
Cena 16,90 Kč

Bohemia kotlíkové brambůrky – Pro mě zlatý hřeb boxu. Opravdu vynikající brambůrky. Já dostal verzi chilli, jak jinak taky, je to box pro muže. Malinké mínus za příliš vysokou cenu a malé balení. Údajně jsou připravované v kotlíku.
Cena 49,90 Kč

Lina v kakaové polevě – Pověstná reklama s obří mluvící veverkou. Tuhle oplatku jistě všichni znáte. Je moc dobrá a plná oříšků.
Cena 14,90 Kč

Fidorka medailová edice – K hokejovému mistrovství medailovou edici? Super nápad, krásně vypadají a chuťově jistě všichni znáte. Luxus.
Cena 10,90 Kč

Tak tohle byl celý Brandnooz box pro muže v plné kráse. Za mě všechny palce nahoru. Opravdu se moc moc vydařil a budu se těšit na další speciální edice.

Celková cena boxu 563 Kč.

7 komentářů: „Brandnooz box pro muže (medvědy)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *