Brandnooz box duben 2017

Konec velmi studeného dubna je tady a s ním je tu i brandnooz box duben 2017. Ten naštěstí není už tak studený. Pojďme se tedy společně ohlédnout co v tom dnešním bylo a nebo nebylo. Jak už se pomalu začíná stávat tradicí. Součástí boxu byla opět křížovka o ceny, kterou jsme vyluštili a taky se zúčastnili.

Brandnooz box duben 2017Hned po otevření a nakouknutí dovnitř, jsme byli oba nadšení. Tenhle box se nám naprosto trefil do chuti. Jediné malé mínus je opět ten energiťák, který oba moc nemusíme. Zbytek, ale byla trefa do černého. Být tam místo Semtexu drinku třeba pivo nebo rozmarýnové chipsy, byl by to plný počet bodů.

Vaříme s Brandnooz box duben 2017

Brandnooz box duben 2017

Vitana steaková omáčka barbecue – Mnoho lidí ji jistě zná, s teplem přichází i čas grilování a tuhle omáčku určitě využijeme. Barbecue chuť máme moc rádi. Novinka!
Cena 39,90 Kč

Maggi špagety bolognese – Boloňské instantní špagety. Nejsem moc fanoušek těchto pytlíkových jídel, ale když je hlad a doma zrovna není nakoupeno, jako nouzovka se to jistě bude hodit.
Cena 34,90 Kč

Májka s uzeným masem –  Topinky s paštikou, nebo do práce na sváču. Proč ne? Paštiky máme rádi a chuť uzeného masa taky, takže za nás za oba opět trefa do černého.
Cena 24,90 Kč.

Vitana paprika sladká – Tento produkt jsme si objednali navíc za body. Již byla v boxu minule a doma ji hojně používáme.

Mlasáme s Brandnooz box duben 2017

Brandnooz box duben 2017

Nebyl by to pravý box, kdyby chybělo něco sladkého.

Milka Thank You Mamka – Mě osobně se nelíbí ten název. Ano chápu, že bude Den matek a je třeba něco pořídit. Ale třeba moje mamka neumí anglicky nic kromě slovíčka ok. Takže by jí to ani nic neřeklo. Proč tam nemůže být napsané pro mamku nebo pro maminku. Anglicko/české názvy opravdu nevítám. Jinak na chuť samozřejmě výborná. Exkluzivně!
Cena 74,90 Kč

Mentos Say Hello – Mentosky s obrázky. Určitě vám vykouzlí úsměv na tváři jako nám. Navíc ty malinový jsou fakt super. Mňam. Na instagramu se můžete zúčastnit Mentos výzvy. Novinka!
Cena 17,90 Kč

Kofila Design  kolekce – Kofilu já osobně mám moc rád. Je možno ji koupit ve čtyřech nových obalech. Klasická chuť nezklame. Novinka!
Cena 12,90 Kč

Energit dextóza sport – Energit si jistě pamatujete z těch kovových krabiček jako doplňkový vitamín na sport, za volant a nebo do práce. Nyní je zde ve formě rychle vstřebatelného cukru pro sportovce. Novinka!
Cena 24,90 Kč

Zobeme u televize s Brandnooz box duben 2017

Brandnooz box duben 2017

Dupetky sezam – Tenké dobré sušenky se sezamem. Ideální na pojídání k televizi. Je k dostání i v solené formě. Ideálně se hodí třeba k sýru.
Cena 17,90 Kč

Semtex Energy drink – Semtex je jedna z nejznámějších značek energy drinků. Já ho moc nemusím, ale když je dobře vychlazenej, tak na žízeň dobrý. Nyní na plechovkách můžete najít různé hokejové slogany. Semtex se totiž stal partnerem českého hokeje. Novinka!
Cena 29,90 Kč

Celková cena boxu je 278 Kč. Mohlo by to být o maličko víc, ale nedá se nic dělat. Co se vám nejvíce líbilo z Brandnooz box duben 2017? Koupíte si nějaký z produktů?

Pokud vás článek zaujal mrkněte i na ten minulý z edice Brandnooz box.

10 komentářů: „Brandnooz box duben 2017

 • 30.4.2017 (17:20)
  Permalink

  Mentosky. Máme s milostivou takový rituál – kupujeme je ždy když tankujeme na benzince.

  Reagovat
 • 30.4.2017 (17:31)
  Permalink

  Tak tenhle box se vážně povedl. A milka je na tom to nejlepší. Takže přeji hodně mlsání u hokeje, který se blíží rychlostí světla ♥

  Reagovat
  • 2.5.2017 (9:44)
   Permalink

   Jojo budeme fandit! Povedl se, byli jsme oba nadšení a ještě toho mámě dost k mlsání.

   Reagovat
 • 30.4.2017 (18:02)
  Permalink

  Spousta nových a zajímavých produktů.
  Bohužel si je nekoupím, protože ani jedno nezapadá do mého dietního plánu, ale box vypadá každopádně zajímavě 🙂
  NEJvíce mě zaujaly Dupetky, o těch jsem nikdy neslyšel.
  Super článek! 🙂

  Reagovat
  • 2.5.2017 (9:45)
   Permalink

   Dupetky jsou už pryč a byly super. Posypané sezamem a lehce solené. Sežral jsem je skoro sám u stolní hry :D. Takovej ten autopilot jak hrabeš rukou před sebe a furt něco cpeš do pusy no :).

   Reagovat
 • 2.5.2017 (14:30)
  Permalink

  Také jsem si box konečně objednala a pak netrpělivě čekala, až příjde a musím říct, že jsem z něj nadšená a nic mě nezklamalo 🙂

  Reagovat
  • 2.5.2017 (14:42)
   Permalink

   Tak vítej do klubu brandnoozáků :). Věřím, že tě boxy budou bavit. Ano tenhle box byl opravdu povedený, bohužel není to tak vždy, ale pracují na tom :).

   Reagovat
 • 8.5.2017 (20:27)
  Permalink

  Já byla s boxem taky spokojená. Jediné, co nemusím, jsou ty omáčky od Maggi – tenhle typ polotovarů fakt nemusím. Nemusím tedy ani energeťák, ale ty spolehlivě likviduje syn, takže když ne mně, tak jemu radost udělal.
  Mmch – hodnotu jsem napočítala kolem 310 Kč …

  Reagovat
  • 9.5.2017 (7:53)
   Permalink

   Polotovary celkově u nás nevedou, ale tak dá se to v tom boxu snést. Něco jiného, že byly i v tom pro muže. Což už mi vadí víc mít ten výrobek 4x.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *