Brandnooz box – Leden 2017

Box za leden 2017 je tady!

Poprvé v tomto roce přinášíme obsah brandnooz boxu. Takže leden 2017. Box je laděn do zdravé lajny. Když pominu mentosky to je asi jediná věc co není zdravá. Co mě zarazilo, že buď jste dostali kečup nebo sušené maso. Velký rozdíl mezi těmito produkty a rozdíl 10 Kč. (Kečup byl dražší.) Škoda, že máme kečup. Sušené maso milujeme. Věci co šli ochutnat jsme hned ochutnali. Tak můžeme předat i tento pohled.

Tak vzhůru na to.

leden 2017

Nápoje

leden 2017

Mattoni Granátové jablko – Nové balení a vylepšená receptura. Chutná dobře, ale moc ve sladkých a bublinkatých vodách nejedeme. Dobrá, ale je. Cena 16,90 Kč.

Alpro Mandlový nápoj – Já jsem si kdysi koupila to malé pitíčko v dmku. Pro mě mandlové mléko je jak vývar z mandlí a nemám to ráda. Zkusím to nacpat do smoothie a uvidíme. Cena 69 Kč.

Slaný

leden 2017

Maggi krémová polévka rajčatová – Já… nejím rajčata. Medvěd nejí rajčatovou polívku. Pro nás absolutně nevhodné. Cena 24,90 Kč.

Vitana paprika sladká – Klasické koření, jen v znovu uzavíratelném sáčku. Pěkná inovace, ale my třeba máme kořenky. Takže otevřu, nasypu a vyhodím. Tudíž ten zip nevyužiji. Ale jsem si jistá, že někdo ano. NOVINKA Cena 13,90 Kč.

Spak Gourmet Ketchup bez cukru –  Jak jsem již zmiňovala, tak bychom byli radši za sušené maso, ale co se dá dělat. Kečup je bez cukru a tak poputuje dál do rukou diabetika. NOVINKA. Cena 44,90 Kč.

Mlsání

Penam Low carb krekry – Je to zajimavá chuťovka a určitě by to v rámci diety nahradilo brambůrky. Je to základ z receptu z večerního chlebíku z jejich řady Fit den. – NOVINKA Cena 59,90 Kč. (Obrázek první nahoře)

Emco Digestive – Sušenky z celozrnné ovesné a pšeničné mouky s vlákninou z čekanky. Jsou dobré, ale hodně mi to vzhledem připomíná nějaké pišingry když jsem byla malá byl to myslím plněný piškot. 😀 NOVINKA Cena 24,90 Kč (Obrázek uprostřed)

Racio Mini rolky s chia – Klasické pufované chlebíčky akorát v menší verzi a s chia semínkama. Nám tohle chutná takže pohoda. NOVINKA Cena 14,90 Kč (Obrázek poslední.)

Mentos CHOCOO čokoláda, karamel a máta – Celá tahle série s čokoládou mě minula, ale toto když jsem viděla v obchodě tak jsem si řikala, že to bude zajímavé, že to bude chutnat jak mé oblíbené after eight, ale není. Je to dobré, ale znova to mít nemusím. NOVINKA Cena 19,90 Kč.

Tak co říkáte na tenhle box? Byl hodně zdravý, dietně zaměřený. Musím to nějak přebít. Mmm jdu udělat Medvědovi bramboráky.

Předchozí článek Recept – Red Velvet – Dort pro mlsné medvědy

Medvědova slečna

5 komentářů: „Brandnooz box – Leden 2017

 • 1.2.2017 (11:06)
  Permalink

  Já Brandnooz boxy zkoušela po jeden rok když to tu začínalo a na další rok už jsem neprodloužila, i když jsem s nimi měla spolupráci. Podle mě to za moc bohužel nestojí no. Líbily se mi německé, měla jsem dva na zkoušku – jeden obyčejný a druhý speciální na pečení a ty byly teda peckovní! 🙂

  Reagovat
  • 1.2.2017 (11:09)
   Permalink

   Já ho dřív měla taky. Naštěstí si mě pamatovali a blogerská spolupráce pokračuje. Bohužel musím zkonstatovat, že jinak bychom to nekupovali. Ty německé bych chtěla, brandnooz box začal v prosinci a já s nima začala v lednu. Takže mě německé minuly. Zrovna před pár dny jsem se přes českou pobočku snažila domluvit německý box, ale bohužel to prý nejde. 🙁

   Reagovat
 • Pingback:Únor 2017 - Brandnooz box - Rozbalování | Medvěd testuje

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *