Tchibo Caffissimo Pure – recenze

Už dlouho jsme s Medvědem uvažovali nad koupí kávovaru do naší domácnosti. Ale nejsme až takový milovníci a znalci kávy. A popravdě nás ani nebavilo zkoumat druhy kávovarů. Bylo jisté, že nechceme profi kávovar, protože k čemu by nám byl. Takže to padlo na kapslové kávovary. Nakonec minulý rok v zimě se nám naskytla možnost a my si pořídili kávovar od Tchibo. Konkrétně to je Tchibo Caffissimo Pure.

Tchibo Caffissimo Pure

Tchibo Caffissimo Pure

Kávovar Tchibo Caffissimo Pure má 3 různé tlaky na espresso,  caffè crema a překapávanou kávu. Jsou barevně označené a stejně tak jsou označené kapsle. Tedy ke zlaté kapsli patří zlaté tlačítko. Zlatá je barva pro caffé crema. Tuhle kávu používám nejčastěji pro návštěvy, protože nikdo moc nechce mít kávu, která je na jeden doušek.

Tchibo Caffissimo Pure

Ovšem teď jsme pořídili od Tchibo jejich limitku – vynikající espresso bílá čokoláda s malinou. Miluju tu vůni když poprvé kávovar zpraží kapli a celá kuchyň rázem voní po malinách. S našlehaným mlékem, nebo jen s mlékem je to úžasná kombinace. Prostě mňam. Lituju, že jsem nekoupila toho více. Protože podle eshopu je už vyprodaná. Kromě malinové kávy měli ještě kokosovou. Tu jsem nezkoušela, ale představu mám, že chutná jako eskymo. Pokud někdo má kokosovou variantu dejte vědět jak chutná.

Tchibo Caffissimo Pure

V případě, že ještě se objeví možnost objednat tuhle limitovanou edici. Určitě neváhejte! Objednat můžete tady.

Co se týče samotného kávovaru. Nemůžeme si vůbec stěžovat. Líbí se mi, že podle toho jaký tlak si vybere, tak se kávovar sám zastaví. Tohle třeba takové Dolce gusto nemá. A když jsem s ním naposledy dělala, tak jsem na to zapomněla a kafe mi přeteklo.

Další výhoda je, že nemusíte dokola vyndavat kapsle, ale vejde se jich do zásobníku cca 6 kapslí. Takže až uděláte kolečko pro návštěvu tak to vyndáte a hodíte do koše. Co mi, ale chybí je mléčná kapsle, jak to bývá například u Dolce Gusto. Nicméně tohle milionkrát nahradí napěňovač mléka, se kterým si dokážu vytvořit latte nebo mé oblíbené cappuccino.

Tchibo Caffissimo Pure

EDIT PODZIM 2018: Mají limitku – vanilka nebo karamel!!

Dejte určitě vědět jaký kávovar máte doma vy, pokud vůbec nějaký máte. A jestli máte od Tchibo, měli jste to úžasné malinové kafe?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *