Kde koupit lístky na Madame Tussauds

Madame Tussauds je další nejzákladnější atrakce, pokud si chcete výlet v Londýně oživit. Kdo neví o co jde, tak je to muzeum voskových figurín. Figuríny jsou dělané podle známých osobností, ale taky podle osobností, co se zapsali do dějin. V Londýně to jsou hlavně osobnosti, co se zapsali a nějakým způsob ovlivnili dějiny Británie. Samozřejmě i my s Medvědem jsem se chtěli do muzea podívat. A tak jsme začali hledat, kde koupit lístky na Madame Tussauds.

kde koupit lístky na madame tussauds

Na oficiálních stránkách koupíte lístky na dané datum a řekněme si na rovinu cena nejlevnější není. Proto jsme hledali dál a našli jsme stránku ListkyLondyn.cz, kde jsme si mohli lístky koupit za levněji a ještě byla vstupenka otevřená. To znamenalo, že v rozmezí měsíce jsme tam mohli jít kdykoliv.

Což bylo super, nemuseli jsme měnit plán pro náš výlet, ale měli jsme tu možnost, kdyby bylo ošklivé počasí (což kupodivu nebylo, ani jeden den za celý týden nepršelo :)). Takže jsme nakonec lístky využili v rámci odpočinkového dne a bylo to super.

Kde koupit lístky na Madame Tussauds

Sice nejdřív byla ve mně malá dušička – stránka česká, málo recenzí a moc jsem tomu nevěřila. Prostě jsem se bála, že jsme vyhodili peníze. A u pokladny nás pošlou pryč, že je to falešné. Strach přešel když si na pokladně paní vzala bez problémů vochery a za námi stáli další Češi s vouchery ze stejné stránky.

Tím pádem listkylondyn.cz mohu naprosto doporučit. Pokud chcete navštívit Madame Tussauds v Londýně a stejně jako my nevíte, kde koupit lístky na Madame Tussauds, jděte do toho. Vše bez problému a máte aspoň program, když bude třeba pršet, nebo budete mít chuť si odpočinout.

A celou prohlídku Madame Tussauds si projdeme zase příště. Mám hodně fotek, které se už těší až spatří světlo světa. Už se těším na článek.

Byli jste v Madame Tusaauds? A co česká verze, byli jste v Praze?

1 komentář: „Kde koupit lístky na Madame Tussauds

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *