Podzimní bucket list do diáře

Všem diářovým nadšencům přeji krásný podzim! Do diáře jisto jistě patří seznamy. A jak je již jasné z nadpisu v tomto článku vám přínásím podzimní bucket list do diáře.

 

Podzimní bucket list

Jednotlivé body jsou vytvořené mnou a vztahu se k přímo k tomu co chci letos pokořit nebo si zopakovat a vytvořit si tradici pro další roky.

Konecně upéct něco dobrého z dýně. Už mám za sebou mnoho pokusů kdy jsem se pokoušela upéct dýňový koláč. Vždy to dopadlo tak, že koláč na pohled opravdu hezký, ale ta chuť… fuj.. Letos to dám! Z druhé rovnou vyřežu xichtík ať má kdo strašit. Shlédnout halloweenské díly seriálu je na mém seznamu pravidelně – Simpsonovi, Glee, Modern Family, PLL nebo třeba Teorie.

Odvolit – za pár dnů tu máme volby do zastupitelstva města ve kterém žijeme, tak je jasné, že to by nemělo chybět nikomu na seznamu. Ke konci podzimu je vhodné už začít chystat i seznam na vánoční cukroví nebo dárky.

Vyšperkovat chuť kakaa to si hodně lidí řeknu pff na tom nic není, ale já mám furt v hlavě obrázek jak Ned dělal Bartovi to božské kakao! Podzimní bucket list proto nesmí být ochuzen ani o to.

Související obrázek

Když Harry potkal Sally je moje srdcovka z minulého roku, poté co jsem přečetla Jak Nina potkala Bena. Tak si ráda dám opáčko obojího. Začít chodit tančit – to už si můžu zaškrtnout, protože jsme začali chodit do tanečních. Hra Ghost je moje oblíbená retro hra. Hrajete za duchy a snažíte se vyhnat lidi. Na to už se velmi těším.

Teď o víkendu si vytvořím podzimní věnec a výzdobu a budu si moci odškrtnout další položky. Odškrnutí je totiž nejlepší pocit.

podzimní bucket list

Pokud máte zájem o to používat můj seznam můžete si ho stáhnou do diáře.

Stáhnout velikost A5

Stáhnout velikost A6 – personal

Stáhnout velikost A7 – pocket

 

Pokud si chcete vytvořit svůj tak čisté listy naleznate na blogu Fleppi u mého jména tady.

Do komentářů mi určitě napište co máte vy na seznamu. 🙂

6 komentářů: „Podzimní bucket list do diáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *