Super Box Srpen

Opět jsme měli chuť vyzkoušet Můj Super Box a opět se nestačíme divit. Box od boxu je lepší. Tentokrát Super Box za srpen byl ladění do zdravějších výrobků. Dříve se mi málokdy u podobných boxů stávalo, že bych si řekla všechno využijeme. U tohoto to můžu s klidný srdcem říct.

Hrozně mě potěšil nový desing krabičky. Vypadá naprosto krásně a zas další do sbírky. Dejte mi vědět na co tyhle krabice využíváte. Já v nich mám například velké barvy na malování a všechny potřeby k tomu.

Super Box Srpen

super boxZačneme sladkým. Zlaté sušenky od Opavia, luxusní skvělá svačinka, která nikoho neurazí. Stejně tak Flapjacky od Corny. Nikdy jsem tyhle tyčinky nejedla a musím říct, že mi moc chutnají. Hlavně ta čokoládová byla skvělá.

super box

Další dva výrobky v boxu byly od firmy alpro. Já jsem dříve pila hodně jejich čokoládové mléko. Banánovému jsem se vždy vyhýbala a asi bych ho ani samotné nevypila. Proto jsem mléko použila do základu ovesná kaše. Fotku najdete na našem Instagramu tady. Kokosový jogurt určitě použiji taky. Představa je taková, že si zítra udělám lívance k snídani a tohle půjde k tomu. Pokud k tomu dojde tak to určitě uvidíte.

super box

Makrely od Rio mare jsme již měli a máme je moc rádi. Takže jsme opět uvítali, že se tento výrobek se objevil u nás doma. Hodí se skvěle do salátu, což se v těchto vedrech hodí. Super box taky obsahoval špagety, což je super protože ty máme moc rádi a vždy se hodí na rychlou večeři. Tyhle jsou navíc celozrnné.

super box

Ačkoliv Podravku doma nevyužívám tak jsem si řekla, že když už tedy přišla tak jí použiji. Použila jsem ji když jsem si dělala čočku alá indická kuchyně. Takže i něco co normálně nepoužíváte, nakonec využijete. Citrónová šťáva LiMMi mi udělala obrovskou radost! Tahle citrónka je složením jen z citrónů. Ráda ji používám i jen tak do vody na ochucení.

super box

Toma neslazená s citrónem a mátou byla ihned pryč. A hned dvakrát. Vedro a žízeň je veliká a hned co se u nás něco takového objeví v těchto vedrech, tak se to záhadně vypaří. Občas změna od čistého pití vody z kohoutku neuškodí.

 

 

super box

Rockstar killer citrus a Zenonade jsou opět věci, které nevyhledáváme. Ochutnali jsme a můžeme říct, že to špatné není. Sice si to víckrát zřejmě nekoupíme, ale není to špatné.

To byl celý super box. Velmi se nám líbil. A co vám?

2 komentáře: „Super Box Srpen

  • 21.8.2018 (11:39)
    Permalink

    Tak takový by se líbil i mě. Flapjack miluji a jako svačina je výborný. A z Alpra bych měla velkou radost 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *