Aplikace do Londýna

Před odjezdem do Londýna jsem si stáhla pár aplikací do mobilu. Tyhle aplikace do Londýna se nám hodně hodily a některé z nich jsme velmi často a denně používali. Článek o nich tak nesmí chybět i v sérii o Londýně. Aplikace si stáhněte před odletem v pohodlí domova a wifi.

aplikace do Londýna

První aplikace do Londýna je Uber. Tu jsme využili jen jednou a to při příletu a příjezdu autobusem z letiště. Poté jsem pomocí téhle aplikace přivolala Uber a ten nás odvezl na Airbnb. Doma jsem si zkusmo zadala místo odjezdu a kam chceme jet. Díky tomu jsme věděli kolik to přibližně bude stát. To vám doporučuji také. Nejdříve se podívejte kolik vás to bude stát ať víte jak to zasáhne do rozpočtu. Uber jsme potřebovali v době největší špičky v Londýně takže jsme nemohli platit přímo řidiče, ale platili jsme přes kartu. Takže počítejte i s touhle možností.

aplikace do Londýna

Další aplikace je London Travel Guide. Tohle je průvodce v mobilu. V nabídce máte mapu s označením památek, parků apod. Můžete si naplánovat i samostatnou trasu. Podle rubrik si pak můžete najít pouze katedrály, nákupy, parky a zoo nebo galerie. Po rozbalení dané památky nebo čehokoliv co vás zajímá se dozvíte nejbližší stanice, informace o daném místě a i to kdy zavírá. Tahle aplikace se bude hodit když budete hledat něco na odpočinkový den nebo zrovna nebudete vědět kudy kam.

aplikace do Londýna aplikace do Londýnaaplikace do Londýna

Aplikace do Londýna

Poslední aplikace byla nejvíce používaná a to Pubtran. Tahle aplikace má i českou verzi, ale o to tu teď nejde. Pubtran slouží pro přehled kdy vám odkud co jede. Pokud jste u nejbližší stanice ukáže vám odjezd právě z ní. Případně pokud chcete odjíždět z jiné stačí ji napsat. A pak už napsat stanici kam chcete jet. V kolik hodin a vyhledat. Takže například jsme jeli z Camden Townu na London Bridge, kde je velký uzel jak vlak tak metro a to byla každý ráno naše výchozí stanice a odpoledne jsme zas přes London Bridge jeli zpět. Navíc jsou tam vidět i zpozdění a v jaké stanici zrovna jste.

aplikace do Londýna

Tohle byly nejdůležitější aplikace do Londýna, které jsme používali na našem výletu. Při plánování vašeho výletu bych být vámi minimálně stáhla aplikaci Pubtran. S ní se opravdu neztratíte.

Jakou si stáhnete vy? Další články o Londýně najdete tady.

2 komentáře: „Aplikace do Londýna

  • 14.8.2018 (18:28)
    Permalink

    Do Londýna plánuji jet, a tak jsem velice ráda za článek. Zaujala mě aplikace průvodce, nejspíše si ji před odjezdem spolu s Pubtran stáhnu 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *