Kočičí planner swap

Na české plannerské skupině na facebooku, kde se setkávají všichni blázni do diářů a samolepek, jsem zorganizovala planner swap! Co to vlastně je? Holky, které se chtěly zúčastnit jsem nalosovala do dvojic, stanovil se limit 150 Kč + 50 Kč pošta. Mezi sebou se pak už dané dvojice domluvily na termínu poslání, některé si zvýšily limit a některé si sdělily jaký mají diář, jaké mají barvy, nebo co mají rádi.

Během domlouvání se slečnou, se kterou jsem byla ve dvojici jsme zjistily, že obě používáme kikki.K. Slečna také řikala, že má ráda kočky. V tom už se mi v hlavě tvořil nápad na to, že jí vytvořím kočičí swap!

Dám sem pouze fotky z kočičího planner swapu, ale pokud by někdo chtěl odkaz dám ho na požádání. Tím aspoň trochu zachovám tajemství dárku.

Kočičí planner swap

planner swap

Kočičí planner swap obsahoval nekočičí zvýrazňovače. Ty jsem do balíčku dala, protože jsou super. A každý maniak do diářů chce zvýrazňovače, tak to prostě je. Od Stabila jsou navíc nejlepší a tvar zvýrazňovače je jak tuba.

 

 

 

planner swap

Z téhle propisky jsem měla hrozně velkou radost. Něco tak skvělého, šílené a kočičího to jsem přesně hledala. Kočičí hlava je nasazovací, takže i pro přepravu byla propiska skvělá. Trochu přemýšlím, že si ji sama pořídím. Je naprosto boží. 😀

planner swap

Kočičí penál byl taky samozřejmostí. Na všechny nezbytnosti, které všechny máme je jak dělaný. Sama jsem si pořídila králičí verzi.

planner swap

Do kočičího penálu je potřeba mít kočičí pravítko. Krásné dřevěné pravítko. Očekávala jsem z plastu, takže to bylo příjemné překvapení a doufám, že nejenom pro mě.

planner swap

Kočičí penálek taky potřeboval ořezávátko a co je lepší než ořezávátko ve tvaru a v motivu melounu a guma s růžičkami.

planner swap

Zlaté kočičí samolepky mě naprosto okouzlily a věděla jsem, že oni musí být součástí. Doufám, že budou pěkně zdobit diář.

planner swap

A zlatý hřeb. Šablona na kočičky! Sice to bylo velké jak kráva, ale mám z toho velkou radost.

Přesně takhle jsem si kočičí planner swap vytvořený mnou představovala. Jsem moc ráda, že se kočičí planner swap líbil. I mně se líbil balíček co jsem dostala já. 🙂

A pokud jste stejně nadšení do diářů jako my, tak skupinu na facebooku najdete tady. Moje diářové články najdete tady a diářová videa najdete na Instagramu tady.

Co se vám z balíčku líbilo nejvíce?

2 komentáře: „Kočičí planner swap

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *