Lístky na Sky Garden

V rámci naší přípravy na výlet v Londýně jsme uvažovali jestli půjdeme na London Eye. Medvědovi se na něj nechtělo, já na něm byla dvakrát a i cena nám přišla přestřelená. Proto jsem začala slídit zda tu není alternativa. A byla. Proto si dnes povíme o tom jak sehnat lístky na Sky Garden.

Sky Garden se nachází v posledním patře nejvyššího mrakodrapu v Londýně.

lístky na sky garden

Lístky na Sky Garden

Výhoda téhle vyhlídky je v tom, že je zadarmo. Ano opravdu za lístek tam nahoru do oblak nezaplatíte ani fň. Ovšem na každý den je omezený počet lidí co se můžou nahoru podívat, takže se v nabušených termínech hlavně v létě asi zapotíte při jejich shánění. Rozhodně nespoléhejte na to, že si den předem řeknete “Joo zítra půjdeme na Sky Garden” na 99% bude plně obsazeno a vy ostrouháte.

Já jsem tuhle možnost objevila asi 3 týdny před naším odjezdem. Tehdy ještě nebyla zveřejněná možnost za bookovat si lístky na Sky Garden na týden kdy jsme tam byli. Takže jsem každý den číhala zda už je možnost nebo ne.

lístky na sky garden

Nakonec se mi to podařilo přesně týden před odjezdem. Z toho hádám, že to vždy jde jen týden dopředu, takže vám nezbývá než si to hlídat a hlídat. Pak vybrat potřebné datum a nejlepší čas, který vám vyhovuje. Dobré je mít lístky na Sky Garden vytisknuté. Nemusíte hledat různé odkazy na mobilu a jen pohodlně ukážete papír.

Lístky na Sky Garden platí jen ten den. Musíte tam být přesně na danou hodinu.  U vstupu vám odpípnou lístek a pak na vás čeká bezpečností kontrola. Tak bacha na to. Poté vás nasměrují k výtahům, který vás doveze až k oblakům.

Na Sky Garden pak můžete strávit až hodinu. Příště si zas povíme, co ze Sky Garden uvidíte a co je tam možné dělat.

Lístky rezervujete tady. A další články o Londýně najdete tady.

Chystáte si koupit lístky na Sky Garden?

 

4 komentáře: „Lístky na Sky Garden

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *