Warner Bros Harry Potter Studio Tour

V našem londýnském plánu samozřejmě nechyběl ani výlet do Warner Bros Studio na ateliéry Harryho Pottera. Proto i do série o Londýně zde na blogu neodmyslitelně patří článek na téma Warner Bros Harry Potter Studio Tour.

Když už jsme měli koupené letenky a ubytování bylo na řadě koupit i vstupenky právě sem. Vstupenky určitě kupujte s předstihem. Na oficiálních stránkách ovšem naleznete jen malé množství vstupenek na daná data a časy. Navíc pak musíte vymyslet jak se do ateliéru dostanete.

S tímhle vším vám pomůže stránka Golden Tours tu. Nabízí vstupné a pak jsou různé balíčky. Například balíček s autobusem tam i zpět, vstup a máslový ležák. Tenhle balíček jsme měli my. Na těchto stránkách naleznete i větší rozmezí časů a dat. Takže je větší pravděpodobnost, že vám bude některý z nich vyhovovat.

Warner Bros Harry Potter Studio Tour

Když už jsme vyřešili jak koupit lístky na Warner Bros Harry Potter Studio Tour. V daný čas a hlavně v předstihu je nutné být na zastávce. Jsou dvě nebo tři možnosti odkud můžete odjíždět. My jsme si zvolili odjezd z Baker Street. Stačilo jen vystoupit z metra a jít na druhou stranu od Madamme Tussaud. Autobusová zastávka byla vlastně jen cedule s nápisem a tak jsme ji chvilku hledali. Pokud ji v době kdy čtete tento článek nepřesunuli – tak zastávka je přímo naproti čerpací stanice Shell.

Před nástupem autobusu vám dají lístky a případně další poukazy na věci, které jste si připlatili. Autobus je klasický doubledecker, ale je ozdobený motivy Harryho Pottera. Navíc v autobuse promítají celou cestu tam i zpět film.

Warner Bros Harry Potter Studio Tour

Pak už se stačí jen usadit a nechat se pohodlně odvést až přímo před brány Warner Bros Studio Tour. Při výstupu ještě budete upozorněni na čas odjezdu. A pak už jen projdete bezpečnostní kontrolou a velkým rádoby tunelem až k úplnému začátku putování po ateliérech.

My jsme tam byli na otevíračku, tak nejdříve než nás pustili dovnitř jsme se mohli najíst, napít ve Starbucks, který byl v atriu nebo si projít suvenýry a nenápadně okouknout co si asi pak koupíme.

Před odjezdem zpět je dobré tam být dříve, máte možnost si sednou úplně nahoru dopředu a za druhé je to slušnost, aby na vás ostatní špatně nekoukali .

Warner Bros Harry Potter Studio Tour

Tak to by bylo ve zkratce vše o tom jak a kde si koupit lístky a co vás při cestě čeká. Samozřejmě se můžete těšit na celý článek o prohlídce ať víte co tam uvidíte až se tam vydáte. Máte se na co těšit. 🙂

Byli jste na Warner Bros Harry Potter Studio Tour?

 

13 komentářů: „Warner Bros Harry Potter Studio Tour

 • 17.7.2018 (14:20)
  Permalink

  Moc se těším na článek s více fotkami,protože se tam sama nejspíš nikdy nepodívám. Na jazyky jsem totálně neschopná,takže bych si sama netroufla někam takhle jet.Manžel je to stejné,takže i když je taky fanda,jsme prostě poseroutky. A tak nějak nemáme kolem sebe nikoho,kdo má Harryho taky tak rád a toužil se tam podívat a nás by vzal sebou 😀

  Takže závist. A šupněte mi sem i hodně detailů ať mi to vynahradíte 🙂

  Reagovat
 • 18.7.2018 (20:34)
  Permalink

  Rozhodne sa teším na Ďalší článok o tom ako to tam vyzeralo čo všetko tam bolo a podobne! :)) V Warner Bros Harry Potter Studio Tour som ešte totiž nikdy nebola a keďže MILUJEM Harryho Pottera pre mňa by to bol skvelý zážitok a asi by som sa správala ako malé decko taká by som bola zo všetkého nadšená haha. 😀
  partofnicol.blogspot.sk

  Reagovat
 • 20.7.2018 (22:29)
  Permalink

  Nebyla jsem tam, ale ráda bych se tam podívala 🙂 Vypadá to zajímavě a těším se na článek s prohlídkou 🙂

  Reagovat
 • 29.7.2018 (21:53)
  Permalink

  Také jsem tam byla a bylo to super. Na fotky jsem zvědavá, měli jste to nějak tématické? My tam s kamarádkou byly v listopadu, takže už to bylo vánoční :). Ale takový Halloween nebo tak může být taky super! A máslový ležák? Za mě mňamka! 😉

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *