Groupon – Anglický slevomat

V rámci plánování našeho výletu do Londýna jsem si dělala průzkum a hledala stránku na způsob našeho Slevomatu. Povedlo se a našla jsem anglický slevomat jménem Groupon.

Tam najdete nejenom zboží, ale stejně jako u nás, tam naleznete například zážitky co se týče jídla. Právě na to jsme se zaměřili a udělali velký výběr toho, co by bylo dobré vyzkoušet od humrů,  po koktejl na mrakodrapu.

Na začátek musím říct, že objednat něco z Groupon není tak jednoduché. Nevím jestli to platí pro všechny pobočky, ale pro tu anglickou je pravidlo, že nakoupit tam může jen ten, kdo má anglickou adresu nebo anglický bankovní účet. To jsme zjistili záhy potom co jsme objednali věci, zaplatili je a oni nám je obratem vrátili a zablokovali účet na Groupon.

Naštěstí jde z toho vybruslit a i tak si něco objednat, ale musíte mít dobré známosti. Proto tím to zdravím moji kamarádku, která se po mém naříkání nabídla, že nám to objedná. Dříve totiž v Anglii bydlela, tak měla anglický paypall. Tím se tedy tento problém vyřešil. Takže musíte hledat někoho stejně hodného, jako jsem našla já. Na druhou stranu musím říct, že mám informace od slečny, která na Groupon nakupovala, ale nakupovala na americkém a věci využila v Americe bez problémů. Díky tomu tedy předpokládám, že to omezení platí jen pro britský Groupon.

Groupon – Anglický slevomat

Když už jsme se tedy dostali přes počáteční neduhy v nakupování, tak vám ukáži co jsme si koupili a v Londýně pak využili.

Na Groupon jsme objevili nabídku od bistra Hipchips. Díky voucheru jsme tedy dostali každý krabičku různých druhů brambor – normálních, červených a taky tam byly batáty – pečené v troubě posypané solí a s 3 různými dipy. Dohromady jsme měli tedy 6 různých dipů. Například sýrový, tomatový nebo dokonce citrónový cheesecake. Ano čtete správně. V nabídce také byly sladké varianty dipů. A nejenom dipů, ale byla i možnost posypat brambory skořicí a cukrem místo soli. Bistro bylo krásné, čisté a útulné. Balení chipsů nás naprosto uchvátilo a až se vrátíme zpět tak si je rozhodně půjdeme dát znovu. Odkaz na HipChips tady.

anglický slevomat

 

Urban Ice Dessert mě naprosto dostal úvodní fotkou, co jsem na Groupon viděla. Jedná se o naprosto šílené zmrzlinové poháry. S obrovskými a někdy až neuvěřitelnými ozdobami. No je jasné, že na to jsme prostě museli. Bylo to obrovská cukrová bomba. Vlastně to byla cukrovka v poháru. Já jsem měla žvýkačkovou zmrzlinu s teplým donutem, lízátkem, tyčkou s práškem, marshmallow, cukrovou vatou a ufo talíři. Medvěd si dal nutella pohár. Pohár se skládal z nutellové zmrzliny, spousty nutelly, donutem a muffinem. Nahoře pak pohár zdobilo Ferrero rocher. Super, ale víckrát asi ne. Tuhle srandu najdete tady.

groupon

Čaj o páté

Posledním voucherem, který jsme z Groupon využili, byl voucher na čaj o páté. Takový ten, co vidíte v různých filmech. Ano přesně tak, čekal tam na nás naprosto plný stojánek s jídlem ve tvaru ptačí klece. K tomu jsme dostali čaj a skleničku prosseca. Vše se konalo v krásném luxusním hotelu Corus přímo naproti Hyde parku. Takže jsme měli krásný výhled a skvělé jídlo. V první patře skvělého podnosu jsme měli houstičky bez a s rozinkami, džemem a máslem. V dalším patře na nás čekali bagely s uzeným lososem, máslová houska s vajíčky, tousty se sýrem a okurkami a tortily s rajčaty. A úplně nahoře jsme měli různé dezertíky například skvělé borůvkové a mandlové makronky. Taky jsme tam našli mé oblíbené ovocné košíčky. Co vám budu řikat, moc jsme si to užili a pochutnali si. Takže odkaz na Groupon a dobrý čaj o páté najdete tady.

anglický slevomat

 

Vše co jsme vyzkoušeli za to stálo a můžeme doporučit. Ano i ty šílené zmrzlinové poháry. Pokud budete mít možnost, tak si určitě vyberte něco na Groupon a udělejte si radost. Je to dobré oživení výletu a možnost pro další zážitky.

Co byste nejradši vyzkoušeli? 🙂

8 komentářů: „Groupon – Anglický slevomat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *