Můj Super Box – Květen

Pokud nás sledujete na Instragramu tak určitě víte, že občas udělám nějaké video. Nejvíce se jich týká Můj Super boxu. Dnes bych vám chtěla ukázat, co bylo v boxu za květen.

Můj Super box – květen

Na rozbalování se můžete podívat na Instagramu. Máme na profilu složku “MůjSuperBox” a rovnou nás můžete začít sledovat stejně tak i Super box. 🙂

První věcí co jsem z boxu vytáhla byly špagety od značky Barilla. Špagety byly moc dobré. Skvěle se dal zachytit “al dente” čas. Určitě se po nich podívám v obchodě.

 

Extra Panenský olivový olej od Monini jsme využili na saláty, které jsme si s přicházejícím létem začali více a více dělat k večeři. Doporučuji dát namíchaný salát, čočku, fazole – vše zakápnout tímhle oliváčem a k tomu grilovanou krkovičku!

Zůstaňme ještě u salátů. Glassa od Ponti je naprostá lahůdka, pokud tím zakápnete jakýkoliv salát. Člověk by se mohl toho užrat a stejně nemít dost.

Tahle omáčka s brutálním názvem Arrabbiata byla moc dobrá právě na výše zmíněné špagety. Trošku ostřejší, ale to vůbec nevadí. Komu přeci jen ano, tak stačí přidat sýr a hned se to zjemní.

Jak jste mohli vidět i na videu tento džus mi velmi chutnal. Zatím jsem bohužel na něj v obchodě nenarazila, ale je to skvělá kombinace. To granátové jablko! Mňam! To jsem fakt nečekala.

Miluju Ajvar a pokud ho mám doma tak ho cpu všude. Úžasná kombinace paprik a lilku! Pokud hledáte vhodný recept jak Ajvar použít, tady je. Osmahněte si s oblíbeným kořením na kousky kuřecí maso. Uvařte gnochi. Gnochi obalte v ajvaru. Přidejte například dýňová semínka a trochu sýru a máte úžasný jídlo.

Ano jsem zoufalá, stále jsou v kredenci a stále nevím co s nimi. 😀

Světe div se, ale tuhle makrelu od Rio mare jsem dala do salátu. Byla moc dobrá. Makrela byla na přírodno ugrilována s olivových olejem. Pochoutka prostě.

Tak to by bylo vše z květnového boxu.

Nezapomeňte nám napsat co vám chutnat nejvíc z Můj super box za květen. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *