Můj SuperMen Box

Ano, vidíte dobře. Další článek máme na světe a nebude o ničem jiném, než o dalším boxu. Nyní to je Můj SuperMen Box pro muže od mujsuperbox.cz. Takže pánové, odložte sbíječky, korbely piva, zaparkujte své kamiony. Je načase doplnit trochu testosteronu a podívat se co nám bylo naděleno v tomto úžasném boxu. Myslím, že budete všichni překvapeni, tak jako já. Dámy jsou samozřejmě taky zvány.

Můj SuperMen Box

Můj SuperMen Box

Vypadá to dobře, že? Dnes si to trochu rozdělíme do kategorií, protože v boxu jsme mohli najít od každého něco. Přes kosmetiku, sladké, slané až po pití.

Kosmetika

Cože? Pro muže kosmetika? Nyní se pánové všichni uklidníme a zamyslíme se. Myslíte si snad, že plnovousy lumbersexuálů se udržují v perfektní kondici samy od sebe? Snad si nemyslíte, že Chris Hemsworth si nemyje vlasy. Ano i muži čas od času potřebují nějakou tu kosmetiku. Můj SuperMen Box pro muže nám nabídl hned pět věcí z tohoto druhu.

Můj SuperMen Box

Parfém testr – V každém boxu byl malý sprejový testr. Na cesty ideální, na sebe jsem ho tedy ještě nepoužil, ale očmuchtal jsem ho a voní příjemně, takové to chlapské koření. Ženský se na vás budou jen lepit.

Dermacol Men Agent Deodorant Gentleman Touch – Voní fakt dobře, navíc, kdo by nepotřeboval deodorant. Plus má osvěžující efekt. Potvrzeno, vyzkoušeno. 79 Kč.

Dermacol Men Agent Shower Gel Sensitive feeling – Tak tenhle sprcháč, jsem ještě neměl možnost vyzkoušet, ale po očichání voní opravdu hezky. Nutno dodat, že je multifunkční, umyje vám vlasy, obličej, tělo a ten zbytek taky. 79 Kč.

Můj SuperMen Box

Ziaja Men Hydratační krém – Moje první otázka když jsem vzal tohle do ruky. Jakej zajíc? Byl jsem poučen, že je to kosmetická značka. Jako fakt? Osobně jsem krém na obličej nikdy v životě nepoužil, kromě krému na hory do mrazu. Tohle bude moje premiéra, možná se jednou svěřím, jestli jsem pocítil rozdíl. 79 Kč.

Linteo Deo Sport s ionty stříbra –  Děláte s kolomazí a nebo v autoservisu? Pokud ano, tak tyhle vlhčené ubrousky s ionty stříbra jsou výhra právě pro vás. Každý chce mít čisté ruce. Taky jsem je ještě nezkoušel, ale věřím, že budou fungovat. 19,90 Kč.

Kuchyně

Gourmet Ketchup Barbecue – Co dodat, kečup s příchutí barbecue. Já osobně barbecue mám hodně rád. Takže trefa do černého. Vlastně dvojitá trefa do černého, právě nám  kečup došel. 44,90 Kč.

TUC sweet chili – Klasika k televizi. Asi si je schovám ke květnovému hokeji. Tuhle pálivou variantu jsem ještě neměl. Takže se moc těším. Hlavně ji schovat před tou mojí méně chlupatou polovičkou. ( já je stejně najdu hihihi)19,90 Kč.

Nescafé Azera – Asi jediná věc z boxu, kterou nevyužiju. Já totiž piju kafe tak jednou za měsíc a to jen někde na návštěvě. Takže kávička poputuje dál, kde ji ocení více než já. 149,90 Kč.

Můj SuperMen Box

To sladké z kuchyně

Můj SuperMen Box

 

Tak téhle nadílky jsme se už jednou dočkali. A to konkrétně tady . Není asi co dodat, jen, že je to fakt moc dobrý. Oreo v čokoládě. Prostě lahoda.

Pití

Z téhle kategorie jsme měl trošku strach. Protože přišly dva nápoje, které moc nepiju.

Můj SuperMen Box

 

Rockstar s příchutí mraženého ananasu a kokosu – Já celkově nejsem fanda energetických drinků. Nicméně musím přiznat, že ta příchuť ananasu je tam fakt dobrá a chutná to jinak než klasický energy drink. 36 Kč.

Royal Crown Cola – Tady se mi už trefili do chutě lépe. Má méně chlupatá polovička tuhle colu zhodnotila takto. ” Asi nejlepší cola co jsme kdy pila. ” Jako malé plus, má opravdu krásný obal. 19,90 Kč.

Tak to je pro tentokrát všechno. Přesvědčil vás Můj SuperMen Box? Nebo se vám výrobky nelíbily? Pokud ano, tak můžete ještě stále objednávat třeba tady. To je pro dnešek všechno a uvidíme se zase u dalšího článku, který bude doufejme dříve.

 

 

2 komentáře: „Můj SuperMen Box

  • 1.5.2018 (14:05)
    Permalink

    Tak box jsem taky objednala ale nepřišla mi čokoláda ani oplatka jen nějaká tyčinka od milky s oreem 🙂 škoda,no

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *