Plan with me: Narozeninový týden + video – Happy planner

Ahoj všem. Dlouho mě baví se koukat, na Instagramu videa s diáři. V minutě vám dotyčné ukáží jak plánují a co používají. Proto jsem se rozhodla zkusit takové video taky. A to jako narozeninový týden.

Video naleznete zde.

Berte video s ohledem na to, že je to moje prvotina. Ale snažila jsem se. Střih mi dal zabrat a na výsledek jsem docela pyšná. Posuďte sami.

Ve videu stále pracuji s diářem Happy Planner. Gumičku na diář jsem si dělala sama. Vytvářela jsem na ni i návod a ten naleznete zde.  Je to fakt lehké a určitě to zvládne každý.

Dále používám washi pásky ze Světa pásek. Mají velký výběr a každý si tam najde své. Dobrá věc, jak odstřihávat washi pásky je, jak vidíte ve videu pomocí nějaké zákaznické kartičky. Pro mé účely mi takto slouží stará karta k VZP. 😀

Vzhledem k tomu, že podklad stránek pro tento měsíc mám modrý, tak jsem se snažila volit barvy barevné. I proto, že mi to ladilo s ostatními samolepkami. Takže jsem zvolila růžový cikcak, růžové a modré kytičky. Dolní stranu jsem pak ohraničila rozvernou páskou s puntíčky.

Banner pro řádek práce jsem udělala s králičí washi pásky. A králíčky jsem si dala i do levého horního rohu.

narozeninový týden

Narozeninový týden

Protože mám ve čtvrtek narozeniny (proto narozeninový týden), přidala jsem i do čtvrtečního řádku pásku dortíku.

Pak jsem použila moji novou hráčku. Což je pistol na horký embossing. Tam jsem zvolila krásný růžový třpytivý prášek. A razítko kytky, když je to ten narozeninový týden, že?

Razítkem se štítkem jsem si ještě doladila řádek, kam si zapisuji jen věci ohledně práce. Později jsem si tam i práci dopsala.

Celý diář jsem doladila pomocí samolepek s tématem narozeniny, které jsem si našla na pinterestu, vytiskla a vystříhala. To samé platí o donutových samolepkách.

Kulaté samolepky jsou z Aliexpressu a ptáček na kole z kolekce samolepek z Lidlu. Vždy si do diáře přidávám nějaké lepíky. Tentokrát to byly malé úzké z velkého setu, který jsem sehnala na Vintedu. Z jiné sady opět z Vintedu jsem použila i na konci papírek s List Goals. To jsem přichytla krásnou klipsnou.

Magnetka ve tvaru srdíčka byla v setu s diářem a různé sponky jsou z Aliexpressu. Pak jsem jen přidala zbytek, co dělám vždy. Ostatní lepíky, jak je vidět, ve tvaru ovce a hotovo.

 

Dejte mi určitě vědět, jak se vám video líbilo. Už mám v plánu další. 🙂 Další články o diářích tady.

4 komentáře: „Plan with me: Narozeninový týden + video – Happy planner

 • 15.1.2018 (19:28)
  Permalink

  Máte to super :), já letos začala s bullet journal, jsem totální začátečník, tak uvidím, jak mě to bude dlouho držet :), neměla byste odkazy na ty sponky na ali, nebo pod čím hledáte prosím? A ještě by mě zajímala ta washi páska s králíkama, odkud je, je suprová :), děkuji a hezký den, Lenka

  Reagovat
  • 15.1.2018 (19:31)
   Permalink

   Děkuju.. Jakou pásku myslíš? Tu co přes ní jde pak razítko nebo tu lesklou v levém horním rohu? 🙂 Sponky na ali zkus klasicky jako paper clips. 🙂

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *