Recenze – Život na který metr nestačí

Už je to doba, co jsme s Medvědem našli na facebooku slečnu jménem Karolína Mikšíková. Ta se na své facebookové stránce, svěřuje se svými vtipnými příhodami, pod názvem Karolína: Život na který metr nestačí.

Karolína bydlí na vesnici. Se svou mámou se starají o zvěř, kterou vlastní. Nebo vlastní zvěř je? Často jsme díky jejím příspěvkům měli záchvaty smíchu. Z toho důvodu nás potěšilo, když jsme zjistili, že vydá knížku.

Hodný Ježíšek, mi pak tuto knížku nadělil a já jí jedním dechem přečetla. A dojem z toho? Naprosto skvělé! Historky a zážitky, které Karolína zažila a ve své knize dokonale se sarkasmem popisuje vás zaujmou i na papíře. Všechny příběhy se dozvíme v oddělených kapitolách, které jsem dlouhé maximálně na 3 stránky. To co chceme se dozvíme, všechny detaily, pointa i výsledný konec. Je tam opravdu všechno. Rozhodně se vám nestane, že dočtete příběh a řeknete si. Aha? A jak to dopadlo?

Karolína: Život na který metr nestačí

Co si budeme povídat, někdy je dobré se pobavit nad cizím neštěstím. Třeba, když Karolína měla přivázané vodítko s kozlem na noze. A ten kozel, jí táhl po zádech za další kozou se kterou si chtěl užít. Stejně tak jsem se bavila nad tím, jak vyrobila ohrádku pro králíky, jen z provázku a dřeva. Když pak přišla s další várkou králíků, zjistila, že ta první várka králíků co tam nechala už tam není.

život na který metr nestačí

U tohoto příběhu ať chcete nebo ne, se smát prostě musíte.

Jak jsem pročítala první reakce na knížku, jsem si jistá, že nejsem sama komu se kniha a hlavně příběhy v ní líbí. Dokonce před Vánocemi byla vyprodaná! A to už si i ten potlesk zaslouží.

Čtení je nejen pro fanoušky Karolíniny stránky, ale bude se líbit i těm co mají rádi a vyžadují oddechovou četbu, rádi se nad knihou zasmějí, milují sarkasmus a ironii a nemusí u toho namáhat mozek, jako je to u vážnější četby. Plus je opravdu krásně ilustrovaná. I celková vazba a přebal knihy se mi velmi líbí!

život na který metr nestačí

Pokud si nejste jistí, že se vám kniha bude líbit, mrkněte na její facebookovou stránku. Udělejte si obrázek a pak rychle objednejte! Věřte, že nebudete litovat. 🙂 A pozor! Příběhy, které jsou v knize na facebooku nenajdete.

Vzkaz pro Karolínu: Každý rok svazek příběhů! 🙂

Znáte Život na který metr nestačí? Staré příběhy najdete na starém blogu Karolíny – odkaz zde. Už jsme pár knih recenzovali mrkněte.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *