Dámská jízda v Cinestaru – Matky na tahu o Vánocích

V našem oblíbeném Cinestaru byla opět zajímavá akce. Byla to další dámská jízda, s promítáním filmu Matky na tahu o Vánocích. Náladu na vánoční komedii jsme měli oba dva, tak proč nevyrazit. Navíc recenze stály za to, plus herecké obsazení taky. Kdo by nechtěl vidět Leonardovu mámu ve filmu. Mimochodem, se jí docela podobala. Co matky a tentokrát i jejich matky vyvedly, se podíváme níže v článku.

matky na tahu o vánocích

Jak jsem již psal dříve, muži mají na dámskou jízdu vstup normálně povolen. Byl jsem až mile překvapen, kolik jich tam tentokrát bylo. Naposledy nás tam bylo doslova dva. Nyní jsem se dopočítal čísla deset, ale mohl jsem i někoho přehlédnout. Je to jen dobře, že bereme své polovičky do kina.

Hned ve vstupní hale kina, byla ochutnávka telecí šunky od Globusu. Já jsem na maso, takže hodnotím velice kladně. Vedle, jak už je takovým malým zvykem, se podával šampus. Klasický a nebo růžový. Tohle jistě přišlo všem k chuti a bylo možné si odnést skleničku do sálu, takže kdo to do sebe hned nehrknul, mohl popíjet i u filmu.

Klasicky byla tombola. Nutno podotknout, že byla velice bohatá. Dárkový koš od Globusu, kosmetické balíčky od Manufaktury, různé poukazy na kosmetické procedury od studia Naomi a nebo DVD s předchozím dílem filmu. O jedno číslo a skoro jsme vyhráli, tak třeba příště. Na tombolu máme prostě smůlu.

Matky na tahu o Vánocích

A nyní už o filmu. Film je takovým volným pokračováním jedničky. Setkáme se opět se všemi třemi matkami. Tentokrát, nám budou představeny i matky matek. Jedna rebelka, druhá fixovaná na dceru a třetí přísná, ale při tom citlivá. Celý film se hlavně točí okolo Christine Baranski, která je matka Mily Kunis. Vzala si do hlavy, že musí vnukům a své dceři ukázat co jsou to perfektní Vánoce.

Matky na tahu o Vánocích

S tím Mila nesouhlasí a dohodne se svými kámoškami, že si Vánoce tentokrát užijí. Bojkotuje program své matky a celé se nám to zamotá. Film hraje na city, ale vtipu tady rozhodně není málo. I když oproti jedničce, je zde vtipů méně. Na scéně se nám objeví úžasná Susan Sarandon rebelská matka Kathryn Hahn. Tahle dvojice doslova plní film super hláškami. Ať už je to ze salónu krásy a nebo ze mše v kostele.

Matky na tahu o Vánocích

Jít na Matky na tahu o Vánocích nebo ne?

Jediná dvojice, která mě zase až tak moc nebavila je Cheryl Hines matka Kristen Bell. Kristen je pravá naivka, jak si ji všichni pamatujete z jedničky. Ve dvojce tomu není jinak a její matka je na ni doslova fixovaná, tak moc, že si vedle ní koupí nový dům a nebo jim “svítí” u sexu s manželem. Nepříliš vtipné, ale chápu, že ji tam museli nastrčit.

Matky na tahu o Vánocích

Celkově bych film ohodnotil tak třemi medvědy z pěti.

 

 

 

Pokud hledáte oddychovou vánoční komedii, tak Matky na tahu o Vánocích je dobrá volba. Dokážu si představit, jak druhý svátek vánoční odpoledne ležím u tv s cukrovím a sleduji tohle, protože pohádky mi tou dobou už polezou asi krkem.

Matky na tahu o Vánocích

Levná neděle

Pokud jste taky nadšenci do filmů a kina, tak mi dovolte mi vám připomenou, že tuto neděli se koná v Cinestaru levná neděle. Všechny filmy za 60kč pro členy klubu a pro ostatní za 80kč. To se podle mě vyplatí. Třeba se potkáme v nějakém sále, protože my si to rozhodně ujít nenecháme.

Přeju všem úspěšné nakupování dárků a uvidíme se u dalšího článku.

 

1 komentář: „Dámská jízda v Cinestaru – Matky na tahu o Vánocích

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *