Fitness Contours – stojí za to?

Před pár měsíci jsem narazila na facebooku na reklamu ohledně 7 denního členství zdarma v nějakém fitku. Po bližším zkoumání jsem zjistila, že se jedná o fitko Contours, které je ryze ženské. Muži vstup zakázán. Už tím si mě získali, protože vždy, když jsem si říkala, že začnu chodit do fitka, tak jsem si představila hordu chlapů, kteří se smějí a ukazují si jak to ta ženská cvičí.

Tím jsem se dokonale odradila. Na druhou stranu, toto mě velmi zaujalo. Další věc, co mě zaujala byla, že se jedná o kruhový trénink. Tedy je 10 stanovišti a vždy se střídá stroj a nějaký cvik na kardio. Řekla jsem si tedy dobře, jdu do toho. Vyplnila registraci a do pár hodin mi volali kvůli potvrzení, jestli vím, kde to je a tak. Byla jsem překvapená přístupem a Medvěd mi říkal, že snad nedopadnu jako Ross a Chandler v Přátelích.

Fitness Contours

Nadešel den D a já ráno zamířila do Fitness Contours v Přerově na první cvičení. Hned po vstupu si mě vzala na starosti trenérka Veronika, která měla zrovna ten den službu. Ukázala mi šatnu, sprchy a popsala co a jak. Tak jsem se převlékla a zamířila do centra dění za ní. Usadila jsem se na barovou stoličku a začala s ní vyplňovat základní dotazník. Jako co dělám, jak moc a kdy a co jím.

Dále si mě přeměřila na váze a pak se už šlo na první stroj kde mi popisovala co a jak mám dělat, kolik si mám dát závaží a sama mi to předvedla. Poté jsem si to vyzkoušela já. Takhle jsme pokračovaly na všechny stanoviště. Po skončení jsem si šla kruh zkusit znovu a trenérka na mě dohlížela z dálky. Druhý den jsem přišla znovu, rozehřála se na pásu a rotopedu a šla si dát s dozorem trénerky znova kruh. Když se ujistila, že vše chápu a dělám dobře šla se věnovat jinam.

Pro všechny tam platí, že po 45 sekundách se ozve z reproduktorů “změna stanoviště” a jede se dál. Do toho všeho hraje hudba, která vás rozhýbe.

contours

Krom toho, že jsem měla těch 7 dnů zdarma, tak jsem absolvovala i další 3 měsíce ve fitku. Chodila jsem tam skoro každý den, udělala 20 minut na kardiu, 3 kruháče a potom 15 minut vyběhávání na páse. Občas bylo vidět, že se mi tělo znatelně zpevnilo.

 

Celkově si myslím, že toto má cenu, ale musíte chodit pravidelně a no .. prostě nežrat. Což já neumím, bez dortíků. 😀

Nicméně, mám tady sepsané výhody pro vás

Výhody Contours

 • můžete přijít kdy chcete
 • být tam jak dlouho chcete
 • stále členství na měsíce
 • soutěže
 • bez mužů
 • pitný režim zdarma
 • hezké prostředí
 • stačí 30 minut denně
 • 45 sekund na každé stanoviště

Doufám, že tento článek někomu pomůže, pokud se budete rozhodovat kam chodit cvičit, nebo se rozhodnout jestli Contours bude ten správný. Pro nějaké info můžete mrknout na http://www.contours.cz.

Chodíte cvičit do fitka, nebo do konce přímo do Contours?

Další naše články.

 

1 komentář: „Fitness Contours – stojí za to?

 • 5.11.2017 (21:33)
  Permalink

  Jak to není pravidelné, je to na nic.
  Já jsem chtěl začít od léta plavat, ale byl jsem jen jednou…

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat