Report + Haul – Tvořivá Olomouc – 21.- 22. 10. 2017

Tento víkend se konal 1. ročník nové kreativní výstavy, pod názvem Tvořivá Olomouc. Konala se v prostorách střední polytechnické školy v Olomouci. Já, velký milovník všeho kreativního s vidinou nákupu dalších scrapbookových věciček, jsem spolu s doprovodem vyrazila.

Tvořivá Olomouc

V přízemí školy se nacházelo mnoho vystavovatelů, ať už to byly prodejci se svými obchůdky, kde prodávají pomůcky a další věci, tak lidé co prodávají své vyrobené produkty. Stejně tak jste si mohli sami vyrobit lapač snů nebo svíčku. Nechybělo ani dobře zásobené občerstvení, či šatna pro odklad bund a kabátů.

Mezi vystavovateli jste mohli nalézt například úžasná dřevěná alba od drevenefotoalbum.cz  Stánky s korálky a komponenty. Šité tašky a doplňky do kabelky. Výrobky z fima, jako náušnice, lžičky nebo magnety. Díky eshopu nej šicí stroje byla možnost, na vlastní oči vidět, jak šicí stroj vyšívá Disney postavičky a poslintat nad plotrem. V neposlední řadě stánky pro nadšence do scrapbooku a různých diy tvoření, či do doplňků do diáře.

tvořivá olomouc tvořivá olomouc

Haul – Tvořivá Olomouc

Teď přichází na řadu můj menší nákup na akci Tvořivá Olomouc. Samozřejmě většina je pro scrapbook, diy a diář.

Jako první tu je tavná pistole, kterou mi koupil můj nejúžasnější Medvěd, který měl už dost mých nadávek na tu starou, která tekla. Majitelka obchůdku nám pistoli vychválila, že neteče. Ihned vyzkoušeno a opravdu neteče, ani nedělá takové ty vlásky. Má dlouhý kabel a hlavní co má je vypínač a stojánek. Naprostá spokojenost, už po prvním použití! K tomu mi Medvěd pořídil normální a glitrované tyčinky. Pokud se chcete podívat na jejich nabídku, nebo rovnou pořídit pistoli, tak mrkněte sem www.vytvarny-shop.cz

tvořivá olomouc

Dalším navštíveným stánkem, byl stánek eshopu Paperilla. Zde jsem si pořídila krásné scrapbookové papíry. Jeden medvědí vánoční z tvrdšího papíru, z druhé strany je hnědý s lehkým vzorem vloček. Dalším papírem jsou mandaly, které jsou pokryté glytry, opět tvrdší papír. A poslední jsem rozhodně musela mít, i jsem se po ně ptala. A to papír s růžovými králíčky. Ten je z druhé strany barevně proužkovaný. Okatě to napovídá, že papír je z velikonoční edice, ale to mi vůbec nevadí.:)

tvořivá olomouc

Dále jsem tam objevila české kartičky, které se dají použít jako přáníčka, nebo jako doplněk do diářů. Nějakým zatmění mozku jsem sice vzala 2x kočičí, jedny větší a menší, ale to nevadí. Měli hodně motivů takže se určitě podívejte na jejich web. 🙂

tvořivá olomouc

Pro ukázku kočičí kartičky.

tvořivá olomouc

Nevěděla jsem kam koukat dříve!

Neodolala jsem, ani vlastní výrobě vystavovatelů a pořídila jsem si novou taštičku první pomoci do kabelky. Jak jinak než s králíčky. Pro další výrobky mrkněte sem. 🙂

tvořivá olomouc

Posledním stánkem, na který jsem zaútočila hned dvakrát. Byl stánek eshopu Scrapyard web zde.

Nejdříve jsem tam pořídila dva prášky na horký embosing. Konkrétně diamond white a raspberry coulis. Budou nádherné!

tvořivá olomouc

Moc se mi líbila dřevěná razítka. Chvilku jsem se rozmýšlela jaká si pořídím, nakonec jsem zvolila abecedu, kterou mohu používat vždy.

tvořivá olomouc

A první kolo končí další dva ozdobné papíry. Jeden s kytičkami a beruškami a druhý se včeličkami, který mi přišel prostě rozkošný.

tvořivá olomouc

Druhé kolo bylo stejně tak dobré jako první. 😀

Pořídila jsem tři razítkovací polštářky. Černý, tmavě modrý a růžový.

tvořivá olomouc

Dál jsem do sbírky vánočních razítek přidala vánoční stromeček, který bude úžasný na vánoční přání. K tomu jsem vzala akrylový blok s úchytkou. Už mám jeden bez úchytky a je to dost nepraktické. Pak nevím kam razítkuji. Ještě bych ráda ve sbírce měla akrylový blok s mřížkou, která by zajistila rovné razítkování.

tvořivá olomouc

A třešničkou na dortu je embossovací fix, čirý. S ním si taky užiju. Jen se těš, ty fixe jeden!

tvořivá olomouc

Tak to byl report a nákup z akce Tvořivá Olomouc. Byli jste také? A co byste si pořídili? Máte rádi podobně laděné akce? Já jo a už se těším na další!

 

3 komentáře: „Report + Haul – Tvořivá Olomouc – 21.- 22. 10. 2017

  • 25.10.2017 (12:36)
    Permalink

    To muselo být něco úžasného! Tavnou pistoli jsem si nedávno koupila a zůstala jsem v údivu, když jsem si všimla, že je to jen plast, jakože mi spadne a je po ní 😀 Každopádně ta tvoje je samozřejmě lepší, když má i stojánek, no neber to 😀
    A ty papíry se mi taky moc líbí… i ty kartičky. Věřím, že i já bych si vybrala 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *