Plan with me – lipnisi.cz

Mám na krku ještě jeden rest z léta a ten se týká stránky lipnisi.cz. Tahle stránka nabízí různé samolepky na zkrášlení diářů. Samolepky jsou originální, dobře nařezané. Co vám budu povídat, mrkněte na jejich eshop a nebudete mít problém si něco vybrat. Naopak budete mít problém se zarazit a přestat nakupovat.lipnisi.cz

Za mě nejvíce povedené byly letní samolepky s plameňáky, ananasy a melouny. Vyloženě letní. Proto jsem taky využila tento aršík k naplánování posledního srpnového týdne.

V kombinaci s ostatními samolepkami jsem si hezky polepila celý týden. Obohatila o melounovou washi pásku, která se bez debat k tomu hodila! Konkrétně do levého rohu jsem klasickou šipku přelepila krásnou lištičkou, která po očku napovídá, že blíží podzim.  Dále jsem využila připomínací bannery, kterou jsem si nalepila hned nahoru u každého dne, abych věděla, co a jak. Samolepky mají výhodu, že nejsou lesklé, a tak se na ně skvěle píše.

lipnisi.cz

 

Samolepky z lipnisi.cz

Samozřejmě musela přijít řada i na pandy držící košťátko. Ty jsem využila pro znázornění kdy by bylo vhodné udělat úklid. Musím poznamenat, že když si něco takhle v diáři poznačím tak doopravdy ten den to udělám. Přeci diář nelže! Udělat se to musí. Je to rozhodně skvělé na organizaci času (překvapivě).  Další pandičky zase držely počítač a ty jsem použila pro označení času na blog.

lipnisi.cz

V sobotu jsem se také chystali na oslavu, kde měli být na oběd věci z grilu, Medvěd poté šel ještě na jednu grilovací akci. Proto se samolepky s grilováním velmi hodily. Na jednu stranu si řikám, že je škoda té hnědé barvy. Bohužel si asi nedovedu představit lepší barvu k označení grilování.

lipnisi.cz

Konečný, naplánovaný a ozdobený týden se mi velmi líbil. Se samolepkami z lipnisi.cz jsem velmi spokojená a vřele doporučuji dál. Zkuste si objednat jeden z kitů třeba na říjen. Obsahuje vše co by měl a co potřebujete k naplánovaní dokonalého měsíce října.

Znáte lipnisi.cz? Odkud kupujete samolepky? Zdobíte si diář vždy každou neděli na další týden nebo to děláte po měsících?

Hezké plánování všem!

Mohlo by se vám líbit..

2 komentáře: „Plan with me – lipnisi.cz

 • 14.10.2017 (17:43)
  Permalink

  Ty pandy jsou krásné. Já si vždy na začátku roku vyzdobím diář a po dvou měsících na to nemám čas ani chuť 😀

  Reagovat
 • 18.10.2017 (12:36)
  Permalink

  Tak ty jsou neskutečně boží! Chci si na nový rok pořídit nějaký dobrý diář a samolepky? Ty se hodí vždy! Bude radost do toho diáře psát 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *