Plan with me – lipnisi.cz

Mám na krku ještě jeden rest z léta a ten se týká stránky lipnisi.cz. Tahle stránka nabízí různé samolepky na zkrášlení diářů. Samolepky jsou originální, dobře nařezané. Co vám budu povídat, mrkněte na jejich eshop a nebudete mít problém si něco vybrat. Naopak budete mít problém se zarazit a přestat nakupovat.lipnisi.cz

Za mě nejvíce povedené byly letní samolepky s plameňáky, ananasy a melouny. Vyloženě letní. Proto jsem taky využila tento aršík k naplánování posledního srpnového týdne.

V kombinaci s ostatními samolepkami jsem si hezky polepila celý týden. Obohatila o melounovou washi pásku, která se bez debat k tomu hodila! Konkrétně do levého rohu jsem klasickou šipku přelepila krásnou lištičkou, která po očku napovídá, že blíží podzim.  Dále jsem využila připomínací bannery, kterou jsem si nalepila hned nahoru u každého dne, abych věděla, co a jak. Samolepky mají výhodu, že nejsou lesklé, a tak se na ně skvěle píše.

lipnisi.cz

 

Samolepky z lipnisi.cz

Samozřejmě musela přijít řada i na pandy držící košťátko. Ty jsem využila pro znázornění kdy by bylo vhodné udělat úklid. Musím poznamenat, že když si něco takhle v diáři poznačím tak doopravdy ten den to udělám. Přeci diář nelže! Udělat se to musí. Je to rozhodně skvělé na organizaci času (překvapivě).  Další pandičky zase držely počítač a ty jsem použila pro označení času na blog.

lipnisi.cz

V sobotu jsem se také chystali na oslavu, kde měli být na oběd věci z grilu, Medvěd poté šel ještě na jednu grilovací akci. Proto se samolepky s grilováním velmi hodily. Na jednu stranu si řikám, že je škoda té hnědé barvy. Bohužel si asi nedovedu představit lepší barvu k označení grilování.

lipnisi.cz

Konečný, naplánovaný a ozdobený týden se mi velmi líbil. Se samolepkami z lipnisi.cz jsem velmi spokojená a vřele doporučuji dál. Zkuste si objednat jeden z kitů třeba na říjen. Obsahuje vše co by měl a co potřebujete k naplánovaní dokonalého měsíce října.

Znáte lipnisi.cz? Odkud kupujete samolepky? Zdobíte si diář vždy každou neděli na další týden nebo to děláte po měsících?

Hezké plánování všem!

2 komentáře: „Plan with me – lipnisi.cz

 • 14.10.2017 (17:43)
  Permalink

  Ty pandy jsou krásné. Já si vždy na začátku roku vyzdobím diář a po dvou měsících na to nemám čas ani chuť 😀

  Reagovat
 • 18.10.2017 (12:36)
  Permalink

  Tak ty jsou neskutečně boží! Chci si na nový rok pořídit nějaký dobrý diář a samolepky? Ty se hodí vždy! Bude radost do toho diáře psát 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *