Již jsem vám ukazovala Růžovej diář od Momenteeczech – zde. Zjistila jsem, že v mobilu se mi ukrývají nafocené fotky na týdenní plan with me ještě z léta. Na jednu stranu si říkám, že už je to pryč a na druhou, že vám to stejně ukážu a poskytnu recenzi. Protože ta v prvním článku nebyla a rozhodně mám pár názorů co k tomu říct. Takže je jedno co je tam za datum ( i když to dokonce vychází datumově jak tak kouká :D)
Tak vzhůru na to!

Plan with me – Momenteeczech

Já jako vždy když si připravuji týden si vyndám dvojlistu toho týdne. Normálně bych washi páskou udělala okraje a hezky si to přilepila k podložce, aby to neklouzalo. Bohužel tady je v cestě dírka na kroužek takže jsem si to nastříhala rovnou a lepila. Požila jsem na to už nastříhané puntikaté washi pásky z aliexpressu. Dolní okraj stránky jsem pak přelepila černou puntíkatou páskou.

plan with me

Musím říct, že k dalšímu vylepšování můj mozek omezovaly růžové prostory kde jsou vyznačené svátky. Ten prostor jsem nerada ničila, nebo překrývala. Nijak jsem se s tím popravdě nesžila. Pokud má někdo pro mě významný svátek tak si to píšu velkým nebo jinak značím.

K celkovému zdobení jsem použila vytisknuté samolepky z pinterestu, které jsem si vystřihla. Rozmístila kde asi tak bych to chtěla a pak lepila.

plan with me

Využila jsem i pár samolepek, které jsem dostala k diáři. A další z fleppi, o kterých jsem psala již tady. Pak jsem si již dopisovala drobnosti.

Co musím říct a jsem si jistá, že na fotce to uvidíte taky je to, že se na papír strašně špatně píše. Pokud budu přirovnávat k Happy planneru tak u něj nemám problém použít jakoukoliv psací potřebu. Kdežto Momenteeczech růžovej má křídový papír a všichni víme co se děje na křídovém papíru. 90% per, fix nepíší nebo se při nejhorším rozmažou. To se mi velmi nelíbí a jsem z toho rozčarovaná.

Teď už stačí jen vrátit listy do diáře a užívat si svůj vytvořený týden. 🙂

plan with me

Tak a otázka na uživatelky a uživatelé tohoto diáře. Máte taky problém s psaním do tohoto diáře? A jak se vám celkově líbí Momenteeczech? 🙂

Mohlo by se vám líbit..

4 thoughts on “Plan with me – Momenteeczech”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *