Haul Candy Store #2

Vítám vás po delší odmlce u další našeho článku. Dnes se podíváme na náš haul z Candy Store. Opět nás honila mlsná a nám domů konečně přišel balíček plný zahraničního překvapení. Pochutnali jsme si a nebo jsme byli zklamaní z obsahu? To si jako vždy přiblížíme níže.

Candy Store

Jak jste si mohli všimnout v některém z našich starších článků, my máme rádi jídlo a rádi ho ochutnáváme. Proto kdo nezná síť obchodů Candy Store, tak zpozorněte a určitě se podívejte co nabízejí. Jednou za čas je fajn zkusit něco, co u nás normálně nedostanete koupit.

Sladké

V balíčku jsme měli mix od všeho něco. Slané, sladké, pití a taky směs na sušenky. Ze sladkého zde máme Jelly belly. Gumové fazolky a každá chutná úplně jinak. Jsou hodně známé a populární. Dokonce se začínají prodávat už i u nás.

Čokoládové plněné vajíčko od Cadbury. Tahle značka je hodně známá svojí vynikající čokoládou. Tohle vajíčko bylo ještě naplněné sladkým světlým krémem. Na mě to bylo až moc sladké.

Dále jsme si dali populární Twinkies od firmy Hostess. Tato sladkost je hodně vidět ve filmech. Taková ta světlá buchtička plněná sladkou pěnou. Sehrála důležitou roli ve filmu Buchty a klobásy, na který jsem neměl dost odvahy napsat recenzi.

Poslední ze sladkého jsme ochutnali čokoládovou/karamelovou/nugátovou tyčinku Decker opět od firmy Cadbury. Ta mě bohužel neoslovila vůbec. Byla tak sladká, že mě i bolely zuby. Po přechozích zkušenostech jsem takovou dávku cukru a karamelu nečekal.

Pití

Z pití jsme měli dvě sodovky. Sprite s citrusovou příchutí, opět ale přehnaně sladké. A druhá limonáda chutnala ještě více sladce. Přirovnal bych to ke žvýkačkám. No tohle mě vůbec nepotěšilo.

Slané

Ze slaného jsme dostali oříšky k pivu!  Jsou to sladko slané buráky, asi v medu s trochou pikantního koření. Tohle mi chutnalo hodně a opravdu s pivem se to dokonale doplňovalo.

Dále jsme mohli ochutnat Doritos. Kukuřičné trojúhelníkové čipsy. Hodně podobné nachos, ale přesto trochu jiné. S tímhle jsem taky neměl nejmenší problém a moc mi to chutnalo. Lehce slané, prostě mňamka.

Nejlepší z Candy Store na konec

Na závěr jsem si nechal sypkou směs na sušenky od M&M`s. Ano směs obsahovala čokoládové lentilky. Nechal jsem si je upéct od mojí méně chlupaté polovičky. Byly extrémně čokoládové, ale ne přeslazené. Moc dobré. Tyhle rozhodně doporučuji.

Co se vám nejvíce líbilo z našeho haulu? A naopak co by jste si rozhodně nedali?

Brzy se zase ozveme. Halloween máme před sebou a spousty podzimních receptů. Budu se zase těšit u dalšího článku.

8 komentářů: „Haul Candy Store #2

 • 23.9.2017 (18:19)
  Permalink

  Kousek od mého bydliště máme candy store. Všechny děti z okolí i z rodiny jsou z toho neslutečně vyndané a milují to. Tak jsem se tam zašla tedy také podívat. Pár věcí jsem si nakoupila, ale nijak zvlášť mě to bohužel neoslovilo. Sama o sobě sladkosti nějak moc nemusím. Místo toho mi hrozně zachutnaly Doritos. Sýrové u mě vyhrály.
  Článek pěkný, dostala jsem na to chuť 😃

  https://vita-brunettes.blogspot.cz/?m=1

  Reagovat
  • 28.9.2017 (12:36)
   Permalink

   Ty byly opravdu výtečné a dokonce u nich přemýšlím, že je koupím znovu.

   Reagovat
 • 27.9.2017 (9:59)
  Permalink

  Já v Candy store ještě nebyla, ale ségra tam jednou za čas jde a něco přinese 😀 ale odsud mě nejvíc zaujalo m&mka cookies a sprite!:)

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *