Kingsman: Zlatý kruh aneb jízda pro všechny!

Po čase jsme opět zavítali do olomouckého kina Cinestar na další předpremiéru spojenou s akcí “Jízda pro všechny”.  Jednalo se o film Kingsman: Zlatý kruh. Navíc nás zajímalo po akcí a vtipem nabušené jedničce její pokračování. Co se asi tak s tajnou agenturou stane tentokrát. Stopáž 140 minut filmu nasvědčovala, že asi hodně věcí. Jak celá akce a film dopadly? Jako vždy se za obojím ohlédneme níže.

Doprovodný program

Celá akce jízda pro všechny měla doprovodný program, který jste mohli zakusit už v lobby kina. Čekal zde na nás stánek s welcome drinkem. Šampaňské, pivo alko i nealko. Vybrali si jak pánové tak i dámy a nezapomněli ani na řidiče. Hned vedle jsme si mohli vyzkoušet novinky mezi parfémy.

Po usednutí do sedaček, byla před námi ještě módní přehlídka od Globusu a bohatá tombola. K módní přehlídce bych jen podotknul, že modelové a modelky jsou řadoví pracovníci Globusu a u některých bylo vidět, že si to moc neužívají. No, mě kdyby v práci řekl, ať se jdu ukázat v někam v novém svetru, tak by mi to asi taky nebylo po chuti.

Zlatý kruh

V tombole bylo opravdu spousta pěkných cen. Od filmových předmětů, přes dárkové koše, slevové poukazy až po projížďku novým autem. Jen nám chybělo to štěstíčko. Snad příště. Celé to netrvalo ani třicet minut, takže vše hezky uteklo a filmu se diváci dočkali brzy.

Kingsman: Zlatý kruh

Nyní již něco k filmu. Opět vidíme smoking na míru, stylové brýle a Eggsyho. Jenže, než se stačíte pokochat starou známou tváří, tak jsme vtrženi do takové akční scény a honičce v taxíku, že mi doslova poklesla čelist. Dočkáme se posunu vztahu mezi Eggsym a jeho Švédskou polovičkou. Bohužel celá agentura Kingsman, bude vyvražděna až na pár posledních, ti se musí semknout a vyhledat pomoc u svých amerických kolegů. Jak dopadne spojení britského suchého humoru a amerického vidláckého humoru. No mohu říci, že skvěle.

Tohle je další film, kde se objevuje tvář ze seriálu Hra o trůny. To jen potvrzuje, že herci z tohoto seriálu jsou opravdu žádaní. Celkově je film doslova plný hereckých hvězd. Například hlavní záporačka Poppy v podaní Julianne Moore. Dočkáme se i Colina Firtha jako znovu nalezeného agenta Galahada.

Záchrana nebo konec světa?

Poppy coby neoficiální drogová královna světa, se rozhodne ještě více zbohatnout a své drogy co distribuuje po celém světě napustí virem. Rázem je nakažených na světě stamiliony. Podpory od amerického prezidenta se nikdo nedočká a reálně hrozí, že všichni zemřou a ne jeden padouch si namastí kapsy. Dočkáme se i brutálních scén, jako je mlýnek na maso, lidské tělo a Poppy smažící burgry. Budete se smát, budete nevěřícně zírat, třeba na sjezd lanovky po sněhu. Budete doufat v další pokračování, tak jako já.

Film Kingsman: Zlatý kruh dohromady s akcí “Jízda pro všechny” se moc povedl. Proto pokud váháte zda jít či nejít a jste fanoušci akčních komedií s nádechem Bondovek, tak určitě jděte. Getlemani v podání Kingsmanů jsou prostě hit a hitem zůstanou.

Kdyby vás zajímalo jak vypadala minulá “Dámská jízda”, tak určitě mrkněte na náš článek. 

Plánujete navštívit budoucí akční jízdy od Cinestaru? A co film Kingsman: Zlatý kruh, líbil se vám/půjdete na něj?

2 komentáře: „Kingsman: Zlatý kruh aneb jízda pro všechny!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *