Haul – Papírnictví, Aliexpress

Na tenhle článek jsem se dlouho, ale dlouho těšila. Bude zaměřený na papírnictví. Týká se to nákupů z papírnictví a z aliexpressu. Vše vám pěkně představím a pokud bude možné, dám i odkaz kde koupit. Navíc mám pro vás přichystanou soutěž o pár pěkných věcí. Které určitě budete chtít mít u sebe v arzenálu. Ale o té zase příště.

Tak vzhůru na to.

Papírnictví

Začneme tedy papírnictvím. Už dlouho jsem toužila po pastelových zvýrazňovačích od firmy Stabilo. Balení obsahuje 6 barev. Žlutou, zelenou, modrou, oranžovou, fialovou a růžovou. Všechny barvy jsou skvělé. Například doladí poznámky v diářích a podobně.

papírnictví

Další věcí od Stabila jsou klasické linery. Tyhle linery mohou vydržet třeba i 10 let, když se o ně budete dobře starat. Skvěle píšou a co víc i tohle bylo na mém pomyslném wishlistu. Balení obsahuje 10 základních barev. Navíc se dá obal postavit a vypadá to jako stojánek.

papírnictví

U linerů od Stabila ještě chvilku zůstaneme. Tyhle linery jsou neonové. A jsou naprosto boží. Balení obsahuje 6 barev. Pokud je někdy uvidíte rozhodně je berte.

papírnictví

AliExpress

Dostáváme se k dalším srandám z AliExpressu.

Začneme washi páskama. Jedna je se zavařovačkama. Která se hodí teď na léto. Už s ní mám odzdobené džemy. A druhá má na sobě vlaječky.

papírnictví

Na aliexpressu jsou jedny tužky, které mají prostě všichni. Upřímně, každá tužka má krásný design, název jako třeba dark blue happy day. Balení obsahuje 10 tužek, každá má jinou brvu. Píšou nádherně tence a myslím si, že by se to mohlo dát považovat za levnější variantu linerů od Stabila.

papírnictví

Dále mé oko na aliexpressu spatřilo různé samolepky, jedny s kytičkama a druhé s kočičkou. Jsou různě velké a do různých tvarů.

papírnictví papírnictví

 

 

 

 

 

 

 

papírnictví

 

No a kdo by nechtěl třeba ořezávatko v podobě ovoce?

Nebo lepíky ve tvaru ovce?

papírnictví

Dostáváme se k divnosti nad divnosti. Koukala jsem po nějakých gumách. No našla jsem jedny opravdu zvláštní. Řekněme si na rovinu. Kdo někdy nechtěl něco vygumovat zápalkou? Gumují naprosto skvěle. 😀 Gumová část je jen ta hlavička.

papírnictví

Další gumy co jsem na ali našla. Jsou takové dlouhé, různě barevné. Mají krásné obaly a ještě líp gumují. Opradu gumují. Což je naprostá pecka, že to nejsou ty rozmazávačky.

papírnictví

Tak to by byl celý papírnický haul. Pokud víte o nějaké papírnické nutnosti z Ali, dejte mi prosím vědět. 😀
A sledujte o víkendu blog, objeví se tu soutěž. A bude stát za to.

Zaujalo vás něco?

9 komentářů: „Haul – Papírnictví, Aliexpress

  • 29.6.2017 (18:40)
   Permalink

   Správně jsi ho otevřela. A teď ji lapena a můžeš vesele nakupovat. 😀

   Reagovat
 • 29.6.2017 (21:09)
  Permalink

  Ty propisky z Ali mám taky! Jsou skvělé! Píšu už jedině jimi. Barvy mi jsou celke jedno, ale píšu opravdu minipísmem a na to potřebuju velmi tenký hrot. No a pokud nechci zkrachovat, tak Stabilo ani Pilot ne. haha Ale jo, musím uznat, že taky občas zhřeším a koupím i Stabilo a Pilotku.

  Diana z CzechSouls.com

  Reagovat
  • 30.6.2017 (14:03)
   Permalink

   Jako já nevěděla, proč je okolo nich takové halo. Ale teď už vím, jsou opravdu super. 🙂

   Reagovat
 • 3.8.2017 (13:15)
  Permalink

  Ahojky,
  upřímně, jsem neskutečně šťastná, že jsem váš blog (mohu tomu tak říkat?), prostě vaše webovky našla! Konečně stránka, kde se cítím jako doma! Jsem šílený úchyl na takové věci! Ostatně, také sepíšu pak haul, ale až se mi sejdou všechny věci z ali a že jich nebude málo! Váš blog si rovnou dávám do oblíbených, protože bych nerada zapomněla odkaz. Jinak teď k článku:
  Ty zvýrazňovače mám, jsou naprosto dokonalé! Já si ráda výpisky zvýrazňuji, ale moc se mi nelíbí klasické barvy zvýrazňovačů a tak je tohle pro mě úžasná varianta! Stabilo fixy mám také, ale koupila jsem si je po kusech (jen ty barvy, které využiju a líbí se mi), ale ty neonové bych si asi nekoupila (což souvisí s tím, že moc nemusím neonové barvy). A ty blbůstky z ali… No comment, mám jich už skoro plný šuplík 😀

  Přeji hezký den! ♥

  Reagovat
  • 4.8.2017 (9:33)
   Permalink

   Moc díky za tak krásný komentář ten vzdy potěši 🙂 Těším se na tvuj haul 😀
   Ja naopak neon můžu. 😀

   Reagovat
 • Pingback:Aliexpress.com - Nákupní maniak | Medvěd & jeho slečna testuje

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *