Dětská neděle Cinestar – Já padouch 3

Včera, v neděli (25.6.2017) se konala v kině Cinestar Olomouc Dětská neděle s předpremiérou filmu Já padouch 3. Jsem velkým fanouškem filmů Já padouch a Mimoňů, takže možnost podívat se dříve na film Já padouch 3, jsem uvítala. Druhou věcí bylo, že aspoň zrecenzujeme i co se při takových dětských nedělích děje. Stejně tak jako jsme psali recenzi na Dámskou jízdu.

já padouch 3

Dětská neděle Cinestar

Všechny děti, které dorazily na promítání filmu Já padouch 3, měly možnost si vyzkoušet lanové bludiště. Zde se bavily maskotem Prouďáčkem, který měl obrovskou hlavu a ježaté vlasy. V předsálí každý dostal od stánku Milky jejich novou sušenku. Při vstupu do sálu ještě každé dítě obdrželo nějaké drobnosti. Co jsem tak zahlédla, dostávaly například pexeso.

já padouch 3
FOTO Jančo Ateliér

Samozřejmě nechyběla ani tombola, které se účastnily pouze děti. U vstupu do sálu dostaly lísteček a před filmem se losovalo. Výherci dostali různé kufříčky a balíčky s filmovým tématem, anebo balíček z Glóbusu.

Avizovaná návštěva ze ZOO bohužel nedorazila z důvodu velkého vedra. Ale zajímalo by mě, kdo to vlastně měl být.

já padouch 3
FOTO Jančo Ateliér

V prostorách nákupního centra, a v rámci pohádkové neděle byla i nafukovací skákací atrakce v podobě moře. Děti si tam mohly zaskákat a pohrát si, než začal jejich promítací čas. Rodiče tohle jistě ocenili.

Celkově si myslím, že tato akce je dokonale dělaná na míru dětem, tak jak to má být. Program nebyl zas až tak dlouhý, aby děti neztratily pozornost. Pokud chcete jít s dětmi do kina, tohle je super volba, termíny bývají brzo odpoledne. Obsahuje to nabitý program a předpremiéru nějakého animáku nebo filmu pro děti. Tyto akce bývají jednou do měsíce. Pokud děti nemáte, nemusíte věšet hlavy, pohádkové neděle jsou určeny i pro dospělé a každý fanoušek svého animovaného filmu je jistě vítán. Navíc kdo by nechtěl svůj kelímek s motivy a filmu a postavičku z limitované edice.

Já padouch 3

Opět jsem se také zeptala pár osob na jejich názor.
Anička, 8 let: Líbilo se mi tady. Jen je škoda, že nepřišlo zvířátko. Film mě moc bavil.
Maminka Aničky: Na této akci jsme poprvé, celý program se mi líbil a děti se tu mohou opravdu vyblbnout.
Linda, cca 10 let: Mám moc ráda Mimoně. Líbilo se mi jak tancují.

Já padouch 3

Nyní se dostáváme už k samotné recenzi filmu Já padouch 3. Gru s Lucy chytají nového záporáka filmu, dospělou verzi dětské vyhořelé hvězdičky jménem Balthazar Bratt. Ten kdysi dávno měl seriál, ve kterém byl padouch. Seriál mu zrušili a on plánuje pomstu. Bohužel Gruovi Bratt uteče a Gru s Lucy dostanou výpověď.

Mimoni z toho mají radost a myslí si, že se zas vrátí na dráhu zločinu. Když tomu tak není naštvaně odchází. My pak máme možnost vidět putování mimoňů do vězení. Tam budou největší kápa a ostatní lidi budou tyranizovat. Do té doby než se jim začne stýskat po Gruovi. Uvidíme je samozřejmě i v pořadu Sing (jak jsme mohli již odtušit z vydaných trailerů), kde nám předvedou dech beroucí vystoupení, takže rozesmáli celý kinosál.

já padouch 3

Mezitím se Lucy snaží být správná máma, učí se holkám rozumět, mluvit s nimi a také se učí jim říci ne.

Gru zjišťuje, že mu celý život máma lhala. Nejen, že jeho táta neumřel, když byl malý, ale také netušil o existenci svého bratra – dvojčete jménem Dru. Na jeho pozvání se tedy všichni sbalí a odletí za ním. Dozvíme se kdo byl jejich táta a co brácha vlastně chce.

já padouch 3

Chce, aby ho Gru naučil jak být správný padouch. Gru nakonec souhlasí. Co Gru, ale doopravdy má za lubem? Jak se mimoni dostanou z vězení? Kdo zachrání holky a najde Agnes svého vytouženého, chlupatého jednorožce?

Na tyto otázky budete muset jít do kina na Já padouch 3.

Jít či nejít na animák?

Celkově film nebyl moc dlouhý a hezky utíkal na plátně. Vtipný moment střídala jiná vtipná situace, a když se člověk zrovna nesmál, tak pomalu roztával nad roztomilostí Agnes a jejího nového kamaráda. Místy mi přišlo, že film má sem tam i dospěláckou narážku, což by nemuselo malé dítě úplně chápat. Na druhou stranu je to rodinný film a právě díky těmto narážkám to bude bavit i dospělé. Film jsme si oba dva hodně užili a myslím si, že hodně dospělých diváků si udělá čas na cestu do kina a shlédnutí této animované komedie. Kdo taky nemá rád Mimoně, že ano?

Rozhodně se těšte! Film si drží stále laťku vysoko, smála jsem se od začátku až do konce.

Půjdete na tento film?

 


6 komentářů: „Dětská neděle Cinestar – Já padouch 3

 • 26.6.2017 (15:43)
  Permalink

  Ja som bola na predpremiére s partnerom. Najprv sme sa zhrozili, že za dva vstupy, zlodušské combo a klasik combo sme platili 24 eur! Keby s nami malo ísť aj dieťa, zruinovalo by nás :D… inak u nás nebol žiaden program pre deti, čo je možno aj škoda. (toho jednorožca na pohári mám tiež <3 :D)
  Ale teraz k filmu. Ja film odporúčam, pretože som sa výborne pobavila. Nesklamal. Osobne vo mne zanechal dojem, že bude pokračovanie. Divák si odnesie z kina nielen zážitok, ale možno aj to múdro, ktoré film chce odovzdať. Či ho už uvidia alebo nie, je len na nich.
  Negatívum? Chýbal mi Bob! 🙁

  Reagovat
  • 29.6.2017 (11:48)
   Permalink

   Já s myslím, že pokračovat s Padouchem dál už pak zavání nějakým propadákem. Ale mohli udělat další Mimoně. 🙂

   Reagovat
 • 27.6.2017 (15:41)
  Permalink

  Abych pravdu řekla, Já Padouch mě bůhvijak neoslovil, takže mě ta trojka moc neláká (na dvojce jsem byla v kině). Program pro děti musel být bezva, poslední dobou to hodně zdokonalují :).

  Reagovat
  • 29.6.2017 (11:49)
   Permalink

   Tak to pro mě je Já padouch film, který můžu vidět furt. 😀

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *