Dámská jízda Cinestar – Holky na tahu

V úterý 20.6 jsme se rozhodli otestovat akci v kině Cinestar Olomouc nazvanou Dámská jízda. Dámská jízda se skládá z opravdu nadupaného programu a také filmu holčičího typu. Tentokrát byl vybrán film Holky na tahu.

dámská jízda
Zdroj: https://www.cinestar.cz/cz/olomouc

Dámská jízda kino Cinestar Olomouc

Už podle plakátu výše můžete vidět jak obsáhlé to bylo. V hale kina před začátkem představení na všechny čekala ochutnávka sýrů z Glóbusu. Nás nejvíce zaujal kozí sýr s levandulí. Byl moc dobrý a mám takové tušení, že si ho co nejdříve opatříme i domů.

dámská jízda
Foto JANČO ATELIER

Na dalším stolečku se pak objevovaly skleničky se sektem jak normálním tak růžovým. Co velmi oceňujeme, že sekt byl ve skle a ne v plastovém kelímku. Poté co se sál uklidil, začaly davy lidí, tedy žen proudit do sálu. Při vstupu každý dostal taštičku z parfumerie Marionnaud, balení oříšků a lístek do tomboly. Neméně nás překvapily oříšky, na plakátě avizované jako ochutnávka. Mysleli jsme si tedy, že to bude nasypané v mističce a berte si. Ale ne! Každý dostal svůj sáček. Super.

dámská jízda

Tombola

Tombola byla také velmi bohatá. Bylo 7 výher od dárkových balíčků kosmetiky, koše plného jídla z Glóbosu, pár vstupenek do akvaparku až po hlavní cenu, kterou bylo tričko a maska na spaní s motivem filmu Holky na tahu.

Před tombolou bylo ještě zpovídací okénko moderátora Romana Pachty s hudebním podporou, kterou obstarával DJ.

dámská jízda
Foto JANČO ATELIER

Nejdříve představil sponzory a dále vyzpovídal 3 hosty. Mezi hosty se také objevil barman, který po krátkém “výslechu” namixoval spolu se slečnou z publika Aperol Spritz.

dámská jízda
Foto JANČO ATELIER

Dále chtěl vybrat muže a vzhledem k tomu, že v publiku byli jen 3 muži tak byl vybrán právě Medvěd. Ten vytvořil Mojito, na kterém jsem si pak pochutnávala u filmu.

dámská jízda

I přesto, že jsem si program četla a byla nadšená, jsem nečekala, že bude tak obsáhlý. Trval nejméně hodinu. Bylo rozdáno spoustu dárků a tombola byla opravdu bohatá. Některé dámy byly rozjeté už na začátku u sýrů (:D) a to dodalo ještě více uvolněnou atmosféru. Kdo na podobné akci kina Cinestar ještě nebyl, ať neváhá a jde. Stojí to za to.

dámská jízda
Foto JANČO ATELIER

Nedalo mi to a vyzpovídala jsem pár zúčastněných dam o tom jak se jim to líbilo.
Karolína, 32 let: Bylo to dobrý, líbila se mi ochutnávka sýrů. Vím pro které si rozhodně půjdu. Škoda, že jsem nevyhrála nic z tomboly.
Lenka, 27 let: Program byl fajn, moderátor nenudil.

A aby tu byl i názor muže..
Názor Medvěda: Bylo hodně věcí za normální cenu vstupenky a to je super. Normálně v kině takové výhody nejsou. Těším se na Pánskou jízdu. Celkově byl film velmi vtipný a bavil mě. Těchto akcí by rozhodně měli více využívat i muži a nebát se přijít.

Holky na tahu

Neodbudu ani film Holky na tahu, který byl v Dámské jízdě tou hlavní atrakcí. Byla to předpremiéra. A můžete ho očekávat v kinech od čtvrtka 22. června 2017.

Vtipná holčičí komedie vás vtáhne hned po pár minutách. Nejdříve se ocitneme v minulosti kde partička holek paří na vysoké škole a slibují si společnou budoucnost. O 10 let později spolu pak odjíždějí do Miami, kde se bude konat dámská jízda pro Jess (Scarlett Johansson, kterou můžete znát z filmu Kapitán Amerika nebo Až tak moc tě nežere) pod taktovkou její nelepší kamarádky Alice (Jillian Bell). U Scarlett jsme poslední dobou zvyklí hlavně na akční scény, zde však ukazuje, že ani komedie jí nejsou cizí a vtipné scény zvládá opravdu dobře. Krom nich na jízdu ještě jely další dvě jejich kamarádky z vysoké, které byly dříve i partnerky. A Jessina nejlepší kamarádka z Austrálie, kde právě Jess jeden rok studovala. Můžu vám prozradit, že Alice bude s Kivi hodně soutěžit.

Holky v Miami paří, slaví a užívají si společných chvil. Krom alkoholu padnou i nějaké ty drogy. Mezitím Jessin snoubenec (Paul W. Downs, který je i spoluscénárista) má poněkud nudnou Pánskou jízdu v podobě ochutnávky vín. Celkově se tam chovali muži jako ženy.

Film se pořádně rozjede poté co Alice omylem zabije striptéra. Nastává mnoho vtipných okamžiků kdy se snaží odklidit tělo a kdy musejí i využít tělo kamarádky Bell (Zoë Kravitz, ano je to dcera Lennyho Kravitze), která musí svést jejich sousedy (Demi Moore a Ty Burell), aby získaly nahrávku z kamery jak tělo odklízí.

dámská jízda
zdroj: trailer

Jak tohle asi dopadne?

Proces odklízení pokračuje dál poté co je znovu tělo striptéra vyplaveno mořem. Děvčata se vrátí domů a dumají co dál. V tom zazvoní strážník u dveří. Po omráčení  strážníka přijdou holky na to, že je to pravý striptér. Ale koho tedy předtím Alice zabila? Kdo je bude chtít zabít a kdo je zachrání? Budou z toho mít holky problém? Vdá se Jess?

To se dozvíte jedině když půjdete do kina na film Holky na tahu. Rozhodně také sledujte stránky Cinestaru pro další super akce.

Za mě byla komedie opravdu vtipná tak, že se smál celý sál. Skvělé na oddych a jen tak na pobavení. Nechyběl chytlavý soundtrack a dobré obsazení. Proto dávám 4 medvědy.

Byli jste už na Dámské nebo Pánské jízdě v kině Cinestar? Těšíte se na nový film Holky na tahu?

Holky na tahu – za kamerou

Tahle parta holek se s tím nemaže. A vy si jejich pařbu můžete užít na plátně buď na Dámské jízdě 20. června nebo od premiéry 22. června ve všech multikinech CineStar #wooohoooo

Zveřejnil(a) CineStar dne Pondělí 19. červen 2017

Další recenze na filmy zde.

8 komentářů: „Dámská jízda Cinestar – Holky na tahu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *