Glanc box – ČERVEN 2017

Před pár týdny opět přišla nabídka na nový Glanc box. Neváhali jsme a objednali. A dnes přišel, tak vám přináším takové malé nahlédnutí co tam bylo.

Celkově Glanc box se mi moc líbí. A co víc brandnooz boxáci ho prostě tvořit umí. Mám pocit, že je lepší i jak normální jejich zelený jídelní box. Vždy všechny věci vypoužívám. U jedné jsem si dokonce řekla, že to nebudu kupovat a počkám, zda to nebude v Glanc boxu a heleme se. BYLO. Je to stálá zásobárna věcí do koupelny, od kosmetiky po věci na praní.

Tak co tam tedy bylo?

Glanc box ČERVEN

Praní

V boxu se objevily 2 věci na praní. A to Persil 360°C Complete Clean, tento persil má novou recepturu, která má obsahovat jedinečnou kombinaci aktivních látek. Zrovna mi skoro dochází velká láhev Persilu, tak na nějakou chvíli mám o starost míň.
Druhou věcí na praní byl Silan Suprême Romance, na tyto aviváže jsem koukala, ale raději si vždy pořídím jinou aviváž, která je má stálice. Ovšem když už přišla, mileráda vyzkouším. Nádherně voní! A aby ne. Je to exkluzivní řada inspirovaná francouzskými parfémy. Tato růžová řada Romance nabízí jemnou vůni růžových květů se santalovým dřevem. Mně to voní naprosto jemně, ale intenzivně. Jsem zvědavá jak to bude vonět na prádle.

Ceny: Persil – 159 Kč
Silan – 69,90 Kč

glanc box

WC

Na začátku článku jsem psala o to, že něco nám v domácnosti došlo a já si počkala na Glanc box. Ano jednalo se o bloky do wc, které by měly čistit a podobně. Měli jsme doma slušnou zásobu právě díky předchozímu Glanc boxu a ten se právě postaral zase o další a já to nemusím kupovat. Jedná se o Domestos bloky do WC s vůní magnólie a levandule. Upřímně, prostě se mi líbí, když to v té místnůstce voní, ale efekt nevím.

Cena: 54,90 Kč

glanc box

Úsměv

Dál mě mile potěšilo když jsme v boxu našli novinky od Signalu. White Now CC tato pasta má způsobovat okamžitý bělící efekt, ale je jen optický a dočasný. A to díky modrému světlu, které odráží pigmenty. Dále má chránit před zubním plakem a zvyšovat odolnost zubnů vůči zubnímu kazu díky aktivnímu minerálu, který se zabudovává do zubní skloviny. Druhou věcí od Signal byl Carbon + Correct. Jedná se o zubní kartáček, který obsahuje karbonová vlákna. Ty pomáhají zbavovat sklovinu nečistot a zuby jsou pak bělejší. Zářivý úsměv se pak získává díky extra leštícím lamelám s obsahem perlitu. Toto mě moc překvapilo a zaujalo. Těším se na zkoušení.

Ceny: Pasta – 149 Kč
Kartáček – 81,90 Kč

glanc box
Kosmetika

Posledními dvěma položkami jsou přímo kosmetické věci. Jedná se o Dermacol Textilní 3D masku. Nemám moc ráda tyto typy masek, vždy mám pocit, že se dusím já i moje pleť. Jsem pak celá ulepená a vůbec to ve mně nevyvolává ten správný pocit, co mám z normální pečující masky. Ale když už jí mám doma tak jí rozhodně vyzkouším. Poslední věc pak je Catrice ICONails. Nový lak by měl dát lesk jako gelové nehty s výdrží až 7 dnů. Tak uvidíme jestli se neodloupne hned po prvním umytí nádobí.

Ceny: Maska – 69 Kč
Lak – 79,90 Kč

glanc box

Celková hodnota boxu byla 718,5 Kč.

Tak jak se vám Glanc box líbil? Mně opravdu hodně. Myslím si, že výběr se hodí do každé domácnosti a nic nezůstane nepoužité.

Jídelní boxy zde.

2 komentáře: „Glanc box – ČERVEN 2017

 • 17.6.2017 (18:38)
  Permalink

  Glanc box se mi líbí asi víc jako ten s jídlem. Přijde mi, že se tam hodně věcí opakuje a nejsou tam zrovna novinky. Někdy je věc z boxu na trhu už docela dlouho 🙂 Glanc box bych využila asi celý 🙂

  Reagovat
  • 17.6.2017 (18:54)
   Permalink

   U toho s jídlem záleží jak kdy, občas se v něm najdou dobrý věci, které bych normálně nekoupila. Glanc box, ale vyhrává, to jo.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *