Obrazy z Pixers.cz

Pokud si zařizujete, renovujete byt či jen chcete zútulnit pokoj neměla by vám ujít stránka Pixers.cz. Jedná se o eshop, který vám nabízí spoustu možností jak ozdobit zdi. Jako jsou tapety, obrazy a co mě nejvíce zaujalo samolepící tapety nazvané jako pixerstick.

Pixerstick jak už bylo řečeno jsou samolepící tapety. Mají velkou výhodu v tom, že pokud se vám tapeta přestane líbit jednoduše jí přesunete na jiné místo. Materiál se nijak nemačká a lepení i přelepování je bez problémové. Po nalepení se jen musí uhladit, aby nebyly žádné hrbolky a krása je na světě.

Pixers.cz

Já jsem si z kategorie pixerstick vybrala plakát do kuchyň. Zaujal mě na první pohled. Vypadal jako z tabulové fólie a popsaný. Krásně ladí s mými kořenkami. Slovo happy psané ve stylu seriálu Friends. A celkově na mě působil tak, že to potřebuji.

pixers.cz

Ten samý styl si můžete pořídit i jako vinylovou tapetu, omyvatelnou tapetu nebo obraz na plátně. Můžete si také sami nastavit velikost požadovaného obrázku. Nejlépe si naměřit danou zeď a podle toho postupovat. U tohoto plakátu jsem volila velikost 60×80 cm. Přijde mi to jako ideální velikost. Odkaz.

Dále u nás doma najdete z pixers.cz obraz na plátně.pixers.cz Medvěd stále řikal, že doma potřebujeme více obrazů. Tak jsem mu jeden našla. Nejdříve jsem váhala, nechtěla jsem mít na zdi panorama New Yorku. Ale tohle je takový lehký, nenápadný obraz, na kterém jsem balony. To, že je to New York je vedlejší. Opět jsem si navolila velikost. Držela jsem se stejné jako v první případě. Můžete si přesouvat vykrojení daného obrázku, aby tam bylo vše a ne jen velká část zdi.
Odkaz

pixers.cz

Objednávka na pixers.cz

Objednání je velmi jednoduché a provedení je kvalitní a hezké. Když už máme vše navolené a v košíku. Stačí si navolit způsob dodání. Jelikož se vše jednotně vyrábí přímo podle vašich požadavků tak to chvilku trvá a dojde vám to do 6 dnů. Pokud máte nějaký slevový kód tak ho stačí zadat a nezbývá než přejít k pokladně.

pixers.cz

Poté jen zadáte adresu k doručení a zaplatíte buď kartou nebo použijete paypal. A je objednáno!

Vidíte? Nic těžkého, po zaplacení už nezbývá nic a jen čekat a těšit se na nové doplňky do bytu.

Líbí se vám něco z toho co máme doma my? Uvažujete o nákupu na pixers.cz?

 

3 komentáře: „Obrazy z Pixers.cz

 • 3.5.2017 (11:34)
  Permalink

  Velice mě zaujal ten plakát do kuchyně 🙂
  Popravdě ale spíš uvažuji nad nějakým pěkným obrazem do pokoje. Mám tu spoustu prázdných zdí a nějakým tím pěkným obrazem by je to zaplnit chtělo.
  Děkuji za tip na Pixers.cz, dříve jsem o něm nevěděl 🙂

  Reagovat
 • 3.5.2017 (15:07)
  Permalink

  Ja by som si takto chcela dat urobit nejaku obrovsku fotku ako obraz 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *