Plan with me – Happy Planner – Samolepky z Fleppi

Je čas na trochu toho diářování. Jak víte, před časem jsem si pořídila Happy Planner (odkaz na článek). Absolutně ho zbožňuji a také ho furt zdobím. Tentokrát si ukážeme takové velikonoční zdobení pomocí samolepek z fleppi.cz. Samolepky z Fleppi mě naprosto dostaly. Je vidět, že majitelku, která je vyrobí, to baví. A mě pak baví právě ten výsledek. Na eshopu najdete spoustu samolepek na různá témata a co důležitější, že jsou i v češtině. Najdete tam třeba nově samolepky s tématikou kina nebo i nějaké pro blogery, ty mě zaujaly hodně.

Rozhodně když chcete, tak se tam vyřádíte. Krom samolepek, v nabídce najdete i náplně do diáře i samotné diáře. A další doplňky k diáři.

Já jsem u sebe měla samolepky s kosmetickou tématikou, dvoje pro cvičení, nějaké ty samolepky na domácí úklid, sladké kočičí, jedny velmi neutrální a velikonoční samolepky. A o těch dnes hlavně bude.

Samolepky z Fleppi

Velikonoční samolepky z Fleppi

Začala jsem tím, že jsem si vyndala z diáře dvojstranu od 10. do 16. dubna. Když si ty stránky vyndáte tak se s tím lépe pracuje. No a proto, že budou ty velikonoce. Tak je na čase použít králičí washi pásku. I když já jako milovník králíků ji používám celoročně. Páskou jsem překryla předěly diáře, protože na duben vyšla zrovna divná okrová barva a moc se nelíbí. Na druhou stranu tohle dělám vždy. Ladím si ten týden do jednoho tématu a tak ty předěly většinou zakryji.

Dále jsem si vzala aršík samolepek s velikonoční tématikou a jak vidíte na fotce, byly tam názvy dnů tzv. svatý týden. Tak jsem ho celý nalepila. Vždy cik cak, aby se to nějak nepletlo. Nezapomněla jsem ani na minulou  neděli a dolepila jí tam. To samé s velikonočním pondělím to jsou také nalepila na další týden.

Samolepky z Fleppi

Samolepky jdou dobře odlepovat a hezky se s nimi operuje.

Následně jsem různě rozmístila mrkvičky, vajíčka a králíčky. Jen tak různě, jak se mi chtělo. V aršíku byly také různé úkony jako “upéct beránka” nebo “řádný jarní úklid”. Nalepila jsem je tedy na dny kdy to plánuji udělat.

K řádnému jarnímu úklidu jsem nalepila z aršíku s domácími pracemi jako pračku, kýbl a štětky. Každý aršík s těmito pracemi měl taky motivační slova. No tak jsem ho tam přidala.

V pondělí ráno plánuji jít na kosmetiku na obočí. Na tyto poznámky skvěle slouží aršík s kosmetikou. Stačí nalepit a jen dopsat čas. Pak jsem rozmístila samolepky s dalšími povinnostmi jako vynést koš nebo vyžehlit. Skvělé jsou taky maskové a peelingové samolepky nebo štětce. Jak je to v diáři tak se to musí udělat!

Samolepky z Fleppi

Ke každému dnu si píšu otázku “Cvičila jsi?” Na tu po docvičení odpovídám nějakou samolepkou ze sportovního aršíku jako “Do toho!!” nebo “Jupíííí” Jelikož vlastním také jeden aršík s vlaječkami nalepila jsem jednu na středu kdy jdeme do kina a další dvě, jsem použila jako označení odrážek a toho co musím udělat. .

Na okraj levé části diáře jsem nalepila naprosto božskou pásku s králíkama a nakreslila si tam nebuď prase .. to je moje takové soukromé heslo poslední dva měsíce. Pod to jsem udělala předěl opět páskou a vytvořila si tam prostor na napsání nápady na jídlo, kdyby mě něco napadlo. Odrážky jsem pak vytvořila děrovačkou jak jinak než v podobě králíka.

Tak takhle vypadá můj velikonoční týden. Pokud někdo uvažuje nad tím jestli koupit samolepky z Fleppi nebo ne, tak rozhodně jděte do toho. Má velký výběr jak v tématech nebo v barvách a jsem si jistá, že nebudete litovat. 🙂

Samolepky z Fleppi

Znáte samolepky z Fleppi?

6 komentářů: „Plan with me – Happy Planner – Samolepky z Fleppi

 • 10.4.2017 (19:56)
  Permalink

  Krásné samolepky. Já si objednávám jednou za čas nějaké na ebay. Mám diář polepený snad ze všech stran 😀

  Reagovat
  • 10.4.2017 (20:12)
   Permalink

   Já si je sama tisknu, ale fleppi se stala srdcovkou 🙂

   Reagovat
 • 11.4.2017 (20:16)
  Permalink

  Už jsem o diáři HappyPlanner jednou slyšel a myslím, že si jej na základě tohoto skvělého článku (konečně) pořídím!
  Máš jej krásně vyzdobený, ty samolepky si musím taky objednat 🙂
  Skvělý článek!

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *