Marvel vs DC comics

Dnes jsem si pro vás připravil článek o komiksech, filmech a seriálech v jednom. Marvel vs DC comics. Každý z vás jistě zná ať už z televize nebo z papírové podoby. Zkusím vám zde vypíchnout, které komiksové universum má v čem navrch a v čem zase nemá. Batman nebo Iron man?

Marvel vs DCNebudu se tady zabývat, kteří superhrdinové jsou lepší, kdo by koho porazil. Ale spíš to zacílím tak abych vám představil co kdo v dnešní době nabízí. Takže nečekejte nějaké komiksové rozbory z dob minulých, protože nemám ani jeden komiks.

Osobně jsem nikdy extra fanoušek superhrdinů nebyl. Dokud se neroztrhl pytel s Marvelovskými filmy a prvním Iron manem v roce 2008. Superman mě nikdy nebavil. I když bylo hned několik seriálů, které měli chvilkovou úspěšnost. DC se v současné době bohužel nemůže rovnat Marvelu v oblasti filmů. Ovšem v oblasti seriálů je to něco jiného. Již pátou sezónu můžeme sledovat seriál Arrow a třetí sérii Flash. Kteří dle mého odstartovali boom v seriálovém světě. Tyto dva seriály rozjely další spinoffy a další se chystají. Proto se máme na co těšit, co nám bude krátit dlouhou chvíli.

Marvel vs DC

Marvel zase táhne na své Avengers s Hulkem, Thorem, Kapitánem Amerikou i Iron manem v čele. Tyto filmy jsou každý rok kinovým hitem a táhnou opravdu veliké množství lidí. Celé je to propletené dějem a opravdu se vyplatí vidět každý díl včetně titulků. To samé se dá říct o seriálech DC, všechny jsou provázané dějem a propojené postavami. Proto vás tvůrci nenápadnou cestou nutí sledovat všechny seriály co vychází. Chytré, ale někdy otravné. Crossoverové epizody však mají veliký úspěch a určitě jich bude ještě spousty.

Do jakého tábora se stavíte vy? Filmy? Seriály? Nebo oboje jako já?

Pokud sledujete nebo čtete cokoliv se superhrdiny, podělte s námi o to v komentářích :).

Filmové recenze podle medvěda.

 

 Váš Medvěd

4 komentáře: „Marvel vs DC comics

 • 10.4.2017 (11:16)
  Permalink

  Nejlepší je Mirek Dušín z komixu “RYCHLÉ ŠÍPY”. Ani v jedné bublině neřekl sprosté slovo!!!!!!!!!

  Reagovat
 • 22.4.2017 (21:20)
  Permalink

  ja som nikdy nebola fanúšikom Supermana 😛 a Batmana už vôbec XD ale čo sa tých všetkých ale vážne všetkých marvelovských filmov tak som za ! Nie je Marvel film ktorý som ja nevidela a ak by som si mala vybrať či pôjdem do kina na nie akú romanťárnu alebo marvelovku tak račej tú marvelovku XD Veď kto iný sa dokáže rozplakať pri filme Wolverin než ja XD

  Reagovat
 • Pingback:Wonder Woman - recenze filmu medvědíma očima | Medvěd & jeho slečna testuje

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *