Co koupit na aliexpressu?

Aliexpress asi nemusím nijak dlouho představovat. Ale tak pro klid všem. Je to internetový server, kde jsou prodávající z celého světa a prodávají cokoliv, na co si vzpomenete. Teď nebudeme řešit, že se tam dají pořídit neznačkové věci. Spíš se budeme zaměřovat na takové ty vychytávky. A pro mě jako blázna do papírnictví i velmi mnoho různých a skvělých blbůstek. Dnes se spíše zaměříme na ty pomocníky či teda blbůstky. Takže co koupit na aliexpressu?

Co koupit na aliexpressu?

První vychytávkou je držák na cibuli nebo podle videa na intagramu i na okurky, rajčata nebo prostě na všechno co si usmyslíte. Je to fajn věcička. Rozpůlíte cibuli, zapíchnete to a v mezírkách to rozříznete. Docílíte tak na jemno nakrájené cibule. A hlavně ani díky tomu nepálí oči. Koupíte tady.

Co koupit na aliexpressu

Chlupaté gumičky. Byly inspirované těmi bambulemi co se teď nosí na kabelkách. Přišlo mi to srandovní to mít na culíku. Druhá verze je pak chlupatá gumička jako celek. Odkazy – s bambulí, jen chlupatá.

Co koupit na aliexpressu

Další skvělou věcí co jsem pořídila je čelenka s ouškama. Tuhle čelenku si nasadíte když dopřáváte pleti nějakou tu péči, nebo se malujete. Já to nejvíc využívám když si dávám masku. Všechny vlasy to stáhne a nic se neopatlá. Jako normální čelenku bych to rozhodně nepoužila. 😀 Seženete u tohoto prodejce.

Co koupit na aliexpressu Co koupit na aliexpressu

 

 

 

Pokračujeme ve věcích na vlasy. Tyto skřipečky vám udrží nějaký ten pramen. Já je používám všechny a dělám si ve vlasech z nich čelenku. Najdete tady.

Co koupit na aliexpressu
Kde jsou sakra ostatní?

Lochneska útočí! Tato “sranda” se dá velmi dobře využít jako naběračka. Hlavně na omáčky, šťávy, polévky nebo třeba punče. Má nožičky a sama stojí na rovném povrchu. A můžete si s tím dost vyhrát, když na to přijde. Naleznete tady.

Přísavkový držáček. Neudrží sice těžký ručník, ale stačí na mikrotenovou utěrku nebo na normální utěrku. Prodejce.

Co koupit na aliexpressu Co koupit na aliexpressu

 

 

 

 

 

 

 

 

Košíčky na muffiny. Velmi doporučuji koupit na aliexpressu. 100 košíčků v Čechách tak lacině mám ten pocit neseženete. A mají i hezký design. Odkaz tu.

Co koupit na aliexpressu

Doufám, že jsem vám pomohla aspoň trochu s výběrem a už víte co koupit na aliexpressu. No a pokud ne, tak si v menu dejte informovat emailem o novém článku. A až bude pokračování tak vám přijde upozornění.

Protože pokračování bude. Hlavně to papírnické.

Nakupujete na aliexpressu? Chcete článek o tom jak tam nakupovat?

 

11 komentářů: „Co koupit na aliexpressu?

 • 4.4.2017 (16:34)
  Permalink

  Častěji nskupuji na Ebay, ale to je skoro to samé. Mám tyto inspirativní články ráda, jen pak trávím dloooouuuuhé chvilky prohlížením zboží 🙂

  Reagovat
  • 5.4.2017 (13:04)
   Permalink

   Taky jsem dřív nakupovala na ebay ale je drahý oproti aliexpressu 🙂

   Reagovat
 • 5.4.2017 (13:00)
  Permalink

  Pár lidí v okolí používá to “udělátko” na krájení cibule, ale poprvé slyším (čtu), že díky tomu nepálí oči.. není to trošku kravina?:D To přeci na to nemůže mít jakýkoliv vliv… jinak cibuli krájím normálně na drobno a těmto “vychytávkám” se spíše snažím vyhýbat, protože v kuchyni už tak mám milion věcí :D:D

  Reagovat
  • 5.4.2017 (13:02)
   Permalink

   Hele to bude možná jen moje sugesce. Ale jak to drží tak ta cibule má málo pohybu. Ale to je moje teorie 😀 třeba to pravda není.

   Reagovat
   • 6.4.2017 (7:03)
    Permalink

    Když krájím cibuli, tak jí přeci také držím tak, že nemá žádný pohyb, pak by se blbě krájela… 😀 asi se na to budu muset zeptat “tchána”, který na todle “udělátko” nedá dopustit a používá ho, protože bez něj tu cibuli prostě není schopný nakrájet :D:D pak podám info, jestli to je jen sugesce, nebo pravda :D:D

    Reagovat
    • 6.4.2017 (8:39)
     Permalink

     Tak já si to občas tou rukou umím rozházet když krájím, protože mi právě začnou slzet oči 😀 Nevím no. Prostě vezmu cibuli, oloupu, rozpůlím, zabodnu to do toho, rychle nakrájím a hodím na pánev. Žádné slzy. Tak fakt nevím 😀

     Reagovat
 • 5.4.2017 (15:57)
  Permalink

  Zrovna nedávno jsem tam objednávala hafo věcí a taky takové ty vychytávky, jako je držák na zubní kartáček 😀 pak nějaký ty šperky a táák. A to krájítko na cibuli má máma doma, ale tedy mně z toho oči slzí 😀 Nejlepší na tom aliex. je, že se neplatí doprava (nebo tedy alespoň u většiny), což je fakt super. Další taková dobrá prodejní stránka je wish, ale tam se platí clo 25 kč, tam taky člověk najde všechno 🙂

  Reagovat
  • 19.4.2017 (9:13)
   Permalink

   Držák na kartáček? Hodíš odkaz? 🙂 Krájítko nevím, proč mi u toho oči neslzí za to normálně jo. Asi jsem divná 😀
   Jo je to super, že se většinou neplatí doprava. A když jo tak se vždy ten samý produkt najde u jiného obchodníka bez dopravy. 😀

   Reagovat
 • Pingback:Recept - Čokoládové muffiny s kešu oříšky | Medvěd & jeho slečna testuje

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *