Freeman – Čistící jílová maska s aktivním uhlím a probiotiky + SOUTĚŽ

Dnešní článek bych chtěla věnovat nové masce od značky Freeman a tou je čistící jílová maska s aktivním uhlím a probiotiky. Jak jistě víte já mám velmi ráda masky od této značky. Udělají dobré službu a jsou cenově velmi přijatelné. Také mají velký rozptyl co se týče typů pleti. Krom masek mají takové peeling a i sprchové gely a šampony. Přiznám se, že z tělových přípravků jsem zkoušela jen tělový peeling a ten byl dobrý.

Čistící jílová maska s aktivním uhlím a probiotiky

Čistící jílová maska s aktivním uhlím a probiotiky

Tato maska je nová a ještě není ani na trhu. Sledujte, ale webové stránky http://klidnesiuzivam.cz a jejich facebook. Tam se novinky dozvíte rychle.

Já jsem tuto masku testovala od ledna a udělala jsem si na ní konečně názor. Pokud trpíte pupínky a záněty, tak tuto masku doporučuji jako první pomoc. Maska je z jílu a jíl sám o sobě je super věc v maskách. Navíc je podpořen aktivním uhlím. To je poslední dobou strašně oblíbený prvek v kosmetice a já ho mám čím dál radši. (Freeman má i s uhlím peeling, určitě se na něj podívejte.) Dále obsahuje probiotika což jsou vlastně zdraví prospěšné bakterie, které by měli pomáhat léčit problémy pleti a zanechávat pleť svěží a jasnou.

Maska vám prokáže službu v tom, že jemně odstraní mastnotu, toxiny a bakterie a pleť krásně vyčistí. Za mě můžu říct, že maska nevysušuje, nedělá žádný flitr na pleti a zanechává jí znatelně jemnější a čistější.

Je vhodná pro všechny typy pleti. Já bych jí opravdu nejvíce doporučovala těm co mají s pletí velký problém. A nejen jako tu zmiňovanou první pomoc, ale pak tu masku používat aspoň měsíc, 2 dny v týdnu. Ty výsledky jsou vážně vidět. Pro ostatní to zase bude skvělá prevence proti zánětům

Neobsahuje parabeny, sulfáty a není testována na zvířatech.

Čistící jílová maska s aktivním uhlím a probiotiky – Jak použít

Já nejradši masku používala tak, že jsem ji vyčistila nějakým tonikem. Následně jsem vzala kartáček a peeling a pleť promasírovala a tím i otevřela póry. Masku jsem nanesla štětcem a vlezla jsem si do vany. Tím teplem z vody se póry ještě více otevřely a tak maska měla větší prostor čistit. Stačí si chvilku poležet ve vaně nebo na gauči s maskou na obličeji a po zaschnutí smýt. Minimálně termální vodou přestříkat a tím tak začistit. Nanést obvyklý krém a je hotovo.

Věřím, že si tuto  oblíbíte stejně jako já.

 

EDIT: Maska bude k dostání na podzim 2017.

Soutěž

Čistící jílová maska s aktivním uhlím a probiotiky

Vzhledem k tomu, že jsme dlouho nepotěšili vás, naše čtenáře. A díky http://klidnesiuzivam.cz vám mohu udělat soutěž o 3 sachety masek.

Nebude to bohužel to maska o které byla recenze. Ale budete mít šanci vyzkoušet 3 jiné masky na které jsem slyšela jen dobré ohlasy. A hodně vám závidím, že je nemohu  sama vyzkoušet.

O co se bude soutěžit?

Soutěžit se bude o sachet:

-> kaolínové masky sladký čaj a citrónová kůra,

-> kaolínové masky jablečný ocet 4v1 (maska, peeling, čistič a toner)

-> bahenní masky s uhlím a černým cukrem

Podmínky soutěže:

Do komentáře napište

 1. Pod jakým jménem sledujete náš blog na Facebooku (ODKAZ)

 

2. Pod jakým jménem sledujete FB stránku Klidně si užívám (ODKAZ)

3. Odpovězte na otázku “Jakou masku máte nejraději?

Konec soutěže bude 16. dubna 2017.

POZOR: SOUTĚŽ JE JEN PRO ČESKOU REPUBLIKU

Tak vzhůru soutěžit. 🙂

6 komentářů: „Freeman – Čistící jílová maska s aktivním uhlím a probiotiky + SOUTĚŽ

 • 23.3.2017 (9:09)
  Permalink

  Freeman dělá výborné masky. Bohužel se do soutěže nezapojím, protože už je mám doma 😀

  Reagovat
 • 23.3.2017 (9:29)
  Permalink

  Freeman má skvělé masky! Už se těším až tuhle vyzkouším !!!
  1. + 2. – Terry Berry
  3. Nejradši mám masky s černým uhlím 🙂

  Reagovat
 • 23.3.2017 (17:55)
  Permalink

  1 a 2 sleduji jako Margareth Wittgenstein. Nějraději mám masky s jílem a mořskou solí, případně bahnem.

  Reagovat
 • 25.3.2017 (20:15)
  Permalink

  Zatím mně nejvíce vyhovují masky s jílem. Ale nebráním se zkusit i něco nového;-) Nejdůležitější je, aby maska nedráždila pokožku a mám ráda, když navíc i krásně voní:-)

  Blog a stránky sleduji jako Jitka Kučová;-)

  Reagovat
 • 17.4.2017 (21:57)
  Permalink

  Blog i stránky sleduji jako uživatel Jitka Zimová. Kosmetiku Freeman používám již 20let a nejraději mám klasickou masku z bahna h mrtvého moře, která krásné čistí do hloubky a na akné a pupínky je nejlepší.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *