Haul – Dr. Max Eshop

Lékárna Dr. Max má eshop. Věděli jste to? Díky této možnosti si můžete vše objednat z pohodlí domova. Někdo má v blízkosti třeba jen malou lékárnu a tam nenabízejí vše. Na eshopu mají obrovský množství produktů, co normálně v menší lékárně nemají. Nabízejí i dekorativní kosmetiku nebo třeba kartáče.

Já jsem takhle sháněla black is white pastu od Curaproxu a díky eshopu jsem jí rychle získala.

Když někdo plánuje jet na dovolenou do zahraničí, tak většinou si dělá na cestu nějakou lékárničku. Opalovací krémy, poopalováky, něco na horečku, náplasti, prášky na střevní problémy, prášky na nevolnost. Je toho hodně. Teď už nemusíte do lékárny. Vše si vyberete sami bez nabízení jiných produktů lékárnic. Objednáte si to na nejbližší výdejní lékárnu. Max do dvou dnů vám přijde sms zpráva a email, ať si pro to přijdete. Řekněte jen jméno a oni vám dají zásilku. Tu můžete zaplatit i třeba flexipasy.

dr. max

Haul Dr. Max

A co jsem si tedy koupila?

Poprvé když mi přišel na mysl eshop Dr. Maxe, tak jsem sháněla Curaprox Black is White pastu. Má to být bělící pasta. Která má v sobě aktivní uhlí. Celkově uhlí je teď v kosmetice populární a tak jsem to chtěla zkusit. Když si čistíte zuby tak jsou sice černý, ale výsledek se snad dostaví. Součástí pasty je také kartáček. Více se dozvíte v recenzi.

Tohle byla první zásilka, pak jsem, ale koukala znovu na eshop a hledala co ještě mají a našla jsem, že mají i tangle teezery. Měla jsem jeden a protože jsem se s ním česala ve vaně tak jsem se bála, že se brzo rozpadne. Hledala jsem teda a našla verzi, která je určená přímo do sprchy. Jmenuje se Tangle Teezer Aqua Splash. Hřeben je dutý a voda tedy protéká. Parádně se s ním češe.

Prohlížela jsem dál v sekci hřebenů, abych měla ještě jeden k původnímu tangle teezeru. Vybrala jsem si tedy ještě Tangle Teezer Elite Blue Blush. Může se používat jak na mokré tak na suché vlasy. Češe dobře, ostatně jako všechny tangle teezery. Roky se už nečešu ničím jiným.

A poslední věci v mém mini haulu je opět pasta od Curaproxu. Je to dvojče Black is white a jmenuje se White is black. Byla jsem rozhozená. Potřebuji vědět jaké je rozdíl v těch dvou. Tak uvidíme.

dr. max

Další díl haulu z Dr. Maxe bude brzo. 🙂

Už jste nakoupili v eshopu Dr. Maxe?

5 komentářů: „Haul – Dr. Max Eshop

 • 14.3.2017 (9:44)
  Permalink

  Upřímně. Nevěděl jsem že má Dr. Max i e-shop. Jinak ty výrpbky vypadaí slibně. Máte se dobře. Že máte doma takové poklady! 🙂

  Reagovat
  • 17.3.2017 (17:42)
   Permalink

   Právě proto článek. Myslím si,, že o eshopu hodně lidí neví. 🙂

   Reagovat
 • 14.3.2017 (18:01)
  Permalink

  Černou pastu jsem kupovala kamarádovi k Vánocům a prý nebělí jen zuby krásně vyčistí a víc se po ní zuby lesknou 🙂
  zajímavé kousky 🙂

  Reagovat
  • 17.3.2017 (17:43)
   Permalink

   No taky nepozoruji žádnou změnu v rámci vybělení, ale čistí se s ní parádně. 🙂

   Reagovat
 • 5.2.2018 (10:47)
  Permalink

  Prosím chci se zeptat zda je možné objednat ňákou kůru na hubnutí .Mám na mysli koktejl místo hl.jídla něco na nastartování zpomaleného metabolismu. A takè detox .Něco jako ozdravnou kůru.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *