Happy Planner – roční nedatovaný diář

Je čas dát Filofaxu sbohem, přichází Happy Planner.

Ano je to tak, dávám filofax pryč. Byl fajn, ale furt jsem nemohla najít to pravé rozvržení. Čím dál více se mi líbil Happy planner a tedy taky kikki k planner. Jak je asi jasné neodolala jsem a právě Happy  planner jsem si objednala. Objednávala jsem na washipasky.cz, právě teď tam mají poslední tak rychle pro něj! Nevím jestli ještě budou. Pokud nějaký sháníte a nelíbí se vám třeba tento, některé české eshopy je mají ještě skladem nebo dělají předobjednávky tak si to stačí jen hlídat. Třeba takový eshop yuppi.cz.

Já si, ale vybrala tento set, kde kromě diáře byly i samolepky a magnetky. Navíc diář je nedatovaný, takže můžete začít třeba v půlce roku a nevadí to.

happy planner

Tak se pojďte se mnou podívat na to, co tento set obsahuje.

Začneme u samolepek

Byly tam čtyři aršíky samolepek. Dva aršíky byly obrázkové, jeden obsahoval i názvy měsíců. Další dva pak byly plné čísel, které můžete použít na značení dnů v měsících.

happy planner

Byly tam ještě magnetky a post it nálepky.

happy plannerhappy planner

 

 

 

 

Diář Happy Planner

Teď už se vrhneme na diář jako takový. Happy Planner je výjimečný v tom, že všechny listy drží kroužky. Tyhle kroužky se nerozcvakávají. Když chcete přidat papír do diáře, uděláte si normálně dírky a prostřihnete nůžkami. Také si můžete koupit originální děrovačku, která vám udělá vše najednou. Náplně do něj si můžete dokupovat, tisknout nebo tvořit sami. Tím pádem nemusíte kupovat každý rok nový. Pořídit si můžete třeba jen kroužky a ně si vyrobit svůj vlastní diář. A nebo vyměnit původní kroužky za jinou barvu a šířku.

Happy Planner má tvrdé zalaminované desky. Desky si také můžete měnit. Například tyto můžu otočit a budou puntíkaté. Na začátku diáře je hned stránka kde si můžete vyplnit komu stránka patří.

Po otočení stránky už nám začíná pravý diář. Stránka s názvem this month, zde si můžete zaznamenat důležitá data, měsíční cíle, narozeniny, co nesmíte zapomenout, co je aktuální a poznámky. K tomu na druhé straně je i obrázek s motivačním citátem a se štítkem, na který je dobré si nalepit název měsíce. Díky záložkám pak můžete rychleji listovat.

Zapisujem, diářujem.

Dále následuje dvojstrana měsíčního přehledu. Ten je rozdělený do kostiček a začíná od neděle do soboty. Normálně by mi začátek týdne nedělí vadil, ale je to jen u měsíčního přehledu, tak to neřeším. V měsíčním přehledu si můžete označovat narozeniny nebo vydání článku či videa. Co tam mám já se dozvíte příště. 🙂

happy planner

Pak už jen přichází týdenní rozvržení, na levé stránce je úzký pruh na poznámky. Dny pondělí, úterý, středa a na další stránce zbytek týdne. Stačí tedy jen dopsat datum a zdobit, psát a diářovat. Na jeden měsíc je pět dvojstránek s týdny. Potom začíná další měsíční rozpis a jede se znovu.

happy planner

Na konci diáře je jedna stránka určená pro poznámky a tvrdá kapsa na vložení papírů nebo samolepek.

 

 

 

 

 

Ještě ukázka kroužků. Jsou v nich srdíčka. 🙂

Mrkněte i na video, které jsem dala do kupy z instastories, kde jsem dávala videa jak jsem rozbalovala diář. Určitě nás sledujte na Instagramu – odkaz. Je tam třeba vidět jak snadno vyndat a zase zandat stránky.

Láká vás Happy Planner nebo ho už vlastníte?

Mohlo by se vám líbit..

11 komentářů: „Happy Planner – roční nedatovaný diář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *