Jak vyrobit jmenovky na kořenky a na dózy – DIY

Dnes se podíváme na to jak vyrobit jmenovky na kořenky a na dózy.

Jak vyrobit jmenovky na kořenky a dózy. Na tenhle článek a na celou tvorbu jsem se dlouho těšila. Těšila jsem se, až si budu vše moct nakořenkovat a nasypat do dóz. Hrozně se mi líbí nasypávat to koření nebo mouky do těch dóz, hned mám lepší pocit. Nehledě na to, že je to přehlednější a v případě mouk se vám tam pak nedostanou nějaké potvory – třeba moli. I když co si budeme povídat oni si najdou cestu vždy. Kořenky jsem si nasyslila z Pepca a dózy objednala na www.eva.cz. Pak stačilo už jen mít tabulovou samolepící fólii. Sehnala jsem ji v Lidlu. A také bílou fixu. Tu vždy můžete umýt a přepsat znovu v případě chyb a to je vše. Tak jdeme se mrknout jak vyrobit jmenovky na kořenky a na dózy.

Jak vyrobit jmenovky na kořenky a na dózy

Jak vyrobit jmenovky na kořenky a dózy

Jediný problém u sehnání materiálu by mohl být s tabulovou fólií. Pokud nebude zrovna nějaký super kreativní týden v Lidlu tak určitě v lepším papírnictví nebo poslední záchrana je vždycky internet a eshopy. Bílou fixu nebo křídu pak seženete už lehce.

Když už vše máte je to jednoduché.

Jak vyrobit jmenovky na kořenky a na dózy

V případě, že chcete mít název koření na víku od skleničky, jednoduše obkreslete víčko, vystřihněte. Nalepte a je hotovo. Dekorace je pak na vás. Pomalujte si fólii podle libosti, vyřáděte se.

Výroba jmenovek na dózy

U dóz je větší prostor. Kreslete a vystřihuje si kruhy, ovály, čtverce nebo třeba různé divnotvary. Vyhrajte si. Cedulky nadepište a nalepte na čistý prostor na dózách. A pak co? Pak se jen kochejte těmi svými výtvory.

Jak vyrobit jmenovky na kořenky a na dózy

Teď chodím a otevírám špajz, no prostě se kochám. Ačkoliv jsem si při objednávce myslela, že jsem si jich napočítala dost tak stále jich pár postrádám, ale to se brzy změní.

Doufám, že se vám tento článek jak vyrobit jmenovky na kořenky a dózy líbil.

Upřímně, bych ty cedulky a celkově tabulovou fólii dala všude. Tak zatím mám jen tabulku na vzkazy.

Používáte něco podobného doma? Podělte se do komentářů.

Medvědova slečna

 

 

4 komentáře: „Jak vyrobit jmenovky na kořenky a na dózy – DIY

 • 23.2.2017 (14:56)
  Permalink

  Je to dost dobrý nápad, ale docela by mě zajímalo, pokud je to napsané křídou…smaže se to? Nebo to drží fakt dobře? 😀 Já to sice dělat nebudu, protože mám dózy, které byly popsané už když se kupovali, tak super 😀

  Reagovat
 • 23.2.2017 (20:33)
  Permalink

  My máme doma pracovnice a koření poznám podle čuchu.
  A stejně nejvíc používám papričky chilli.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *