Rychlé dárky na Valentýna na poslední chvíli – DIY

Rychle rychle. Tedy, rychlé dárky na Valentýna na poslední chvíli.

Už zítra tu je Valentýn. Někdo ho řeší, někdo ne. Pokud, ale patříte do takového toho průměru, tak mám pro vás pár nápadů na dárky. Jsou rychlé a univerzální. Můžete tím obdarovat kohokoliv a jakékoliv pohlaví.  Prostě to jsou rychlé dárky na Valentýna na poslední chvíli.

Tak vzhůru na to.

Jak vyrobit los

Tohle je skvělý dárek. Je to sranda když někomu dáte los a můžete tam napsat cokoliv od masáže nebo večeře po mytí nádobí či vyluxování.

Na papír nakreslíme tři srdíčka, čtverečky nebo třeba sluníčka jak je libo. Dovnitř srdíček něco napište. Co vás napadne. Můžete to třeba být “hledej dárek”.Rychlé dárky na Valentýna na poslední chvíli

 

Pak celé srdíčko přemalujte bílou voskovkou. Smíchejte v misce lžíci jaru a barvy. Tím pak přetřete všechna srdíčka. A nechte zaschnout. Po zaschnutí můžete papír různě ozdobit nebo vystřihnout a nalepit na scrapbookový ozdobný papír. A hotovo. Dobré ne?

Jak vytvořit srdíčkovou bombu do koupele

Rychlé dárky na Valentýna na poslední chvíli

Všichni (všechny) milujeme bomby do koupele. A všude je velký bum s Lushem. Já teda od Lushe nikdy nic neměla, ale tyto bomby mě přitahují. To, že to hodíte do vany ono to hezky obarví vodu a ovoní. A občas napění. Ta naše, ale ne. I tak udělá radost. Pokud vlastníte formu ve tvaru srdíčka, máte vyhráno. Pokud ne, tak si vezměte košíčky na muffiny a dejte je do formy. Udělejte kuličku z alobalu a dejte jí tak, aby se košíček vytvaroval do tvaru srdce.

Rychlé dárky na Valentýna na poslední chvíli

Smíchejte 2:1 jedlé sody s kyselinou citronovou. 2 lžičky oleje a 1 lžičku vody. Barvivo dejte podle libosti. Stačí potravinářské, ale pokud máte nějakou barvivo do mýdla tak použijte tu. To se týká i okolo vonné esence. Celá směs by měla připomínat mokrý písek. Pak to stačí nacpat do formiček.

Chtěla jsem zkusit přímo kouli, protože mám na ni formu.  Ale pokaždé když sem to chtěla dát k sobě tak se ta jedna půlka vyklopila. Dřív jsem dělala jen půlku koule a ta popraskala. Nevím nechápu, ale srdíčka mi jdou!

 

Srdcový hrníček

Rychlé dárky na Valentýna na poslední chvíli

Nejrychlejší DIY. Hrnek. Stačí nám krásný bílý hrníček s hezkým tvarovaný  ouškem. Tak, aby to byla půlka srdíčka. Obkreslete si na přeložený papír vnitřek ucha. Něčím si ho přilepte na na hrnek a začněte třeba tečkovat pomocí barvy na porcelán v peru. Nebo můžete i čárkovat. Také jsem zkoušela tekutou barvou tečkovat pomocí tyčinek do ucha, ale nelíbí se mi to. No posuďte sami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A pokud vás kreslení po hrnku nějak netankuje tak v Pepcu seženete krásné hrnky.

Rychlé dárky na Valentýna na poslední chvíli

 

Tak doufám, že se mé rychlé dárky na Valentýna na poslední chvíli líbili a třeba se někdo inspiruje.

Hezký svátek všech zamilovaných!

Medvědova slečna

 

10 komentářů: „Rychlé dárky na Valentýna na poslední chvíli – DIY

 • 14.2.2017 (15:28)
  Permalink

  krásne nápady 😀 jednoduché a určite aj potešia 😀 ja sa istú dobu snažím na hrnčeky kresliť ale nikdy to nevydrží na nich dlho :/ čo ma mrzí, preto radšej hrnčeky kupujem 🙂

  Reagovat
 • 16.2.2017 (18:15)
  Permalink

  Pěkné nápady! Nejvíc se mi líbí ta bomba do koupele:) Od Lushe jsem taky ještě nic neměla, ale hodně mě to láká a taky bych si chtěla zkusit doma něco vytvořit, protože jako dáreček je to krásné:)

  Reagovat
  • 21.2.2017 (8:47)
   Permalink

   Já vždycky jdu do Lushe že si něco koupím a pak mě odradí ceny 😀

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *