Nejlepší seriály pro pravé Medvědy

Nejlepší seriály pro pravé Medvědy a pro jejich méně chlupaté polovičky taky, pokud na to ovšem mají žaludek. V dnešním článku si představíme pár mých oblíbených seriálů, na které se dívám více méně dokola a nebo ve mě nechali hodně silnej zážitek. Nebudou to ovšem sitkomy a ani žádné jiné komediální seriály. Společně se vydáme za krví, bojem a sexem.

Nejlepší seriályNejlepší seriály pro Medvědy, alespoň podle mě

 

Následující výčet nebude řazen podle oblíbenosti, prostě jen tak jsem si jednotlivě na každý seriál vzpomněl.

 

Game of Thrones (Hra o trůny)

Dost známej seriál, běžel na ČT1 i 2 a v pravidelně ho vysílají na HBO. Jedná se o seriál převzatý z knih spisovatele Georgeho R. R. Martina Píseň ledu a ohně. Děj nás zavede do smyšleného světa, kde se rozpoutá mocenský boj o hlavní trůn a vládou nad celou říší. Několik mocných rodů se vydá do války, vraždy jsou na denním pořádku a spousty kladných postav zemře třeba i jen tak. Divák sleduje hlavní linii rodiny Starků a všech jejich potomků, dění v hlavním městě, dračí matku a její draky s touhou pomsty a nebo obrovskou zeď na severu říše, chránící všechny před nebezpečími ze severu. Děj je opravdu poutavý a troufám si říct, že vtáhne všechny. Seriál je hodně brutální, plný krve, smrti a lehkých dívek. Seriál vychází do dnes a je hodně populární.

Spartacus

Tento seriál nás zavede do doby starého Říma. Budeme sledovat cestu vojáka, který padne do zajetí a stane se gladiátorem.  Hnaný touhou po pomstě, zabije své pány a rozpoutá obrovskou vzpouru otroků. Pokud si myslíte, že ve Hře o trůny je krve až moc, tak se na tento seriál ani nedívejte. Vše je podkresleno komiksovou technikou a krev doslova stříká skoro až na vás, do toho nahotinky a prasárny mocných lidí rvoucí se o slávu.

Da Vinci´s Deamons (Da Vinciho démoni)

Další ze skvělých seriálů z doby  kdy žil umělec a vizionář Leonardo Da Vinci. Celý děj se točí okolo cesty životem našeho umělce, jeho lásky a boji proti církvi. Celkově církev je zde ukázána v hodně brutální podobě. Vraždy, lži, znásilňování, války. Vše ve jménu boha. Budeme svědky všech jeho vynálezů a souboje dvou frakcí, církve a fanatiků z východu. Seriál mohu opravdu hodně doporučit. Opět se neobejdeme bez nahotinek a krve, ne však v takové míře jako u předchozích zmíněných seriálů.

Black Sails

Zde se setkáme s piráty a známým kapitánem Flintem. Komu se nelíbilo být svědkem honby za lodí plnou zlata. Tento seriál je asi nejvhodnější pro naše méně chlupaté polovičky, alespoň co se krve a prasečinek týká. Dějem už si tak jistý nejsem, přece jen tohle není šálek kávy jen tak někoho.

Dexter

Dextra určitě všichni znáte. Patří již mezi starší seriály a běžel v televizi již několikrát. Náš hlavní hrdina má v sobě něco co ho nutí zabíjet, jeho otec policista ho naučí jak po sobě skrývat stopy a Dextr loví zločince, aby si odpomohl od své závislosti. Sám je policejní krevní analytik. V každé sérii budeme nahánět jiného hlavního vraha plus spousty menších v jednotlivých dílech. Parádně krvavá detektivka, která má hodně řad.

Walking dead (Živí mrtví)

Zombie apokalypsa, asi nejvíce nechutný seriál pro ženy. Všude mrtvoly, střeva a střelba. Přesto věřím, že si najde své příznivkyně. Seriál se točí okolo skupiny lidí a jejího vůdce Ricka, která přežila a snaží se přežít dál. Neustále hledá útočiště se snahou o normální život. Ovšem mrtví jim to jen tak neulehčí a co teprve ti živí. Seriál běží do dnes, nové díly stále přibývají a těší se ohromné popularitě.

Věřím, že bych dokázal přidal dalších několik seriálů, ale pro dnešek to bude stačit. Tak tohle jsou moje nejlepší seriály. Mrkněte taky na naše dřívější recenze.

Jaké jsou vaše nejlepší seriály pro Medvědy, ale i klidně pro Medvědice.

Váš Medvěd

5 komentářů: „Nejlepší seriály pro pravé Medvědy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *