Eshop www.medvedtestuje.cz

Ano ano máme eshop!

Po několika poňoukání jsem se jednoho dne rozhoupala a začala. A výsledek je, že na liště v menu tady na blogu se zobrazil košík a rubrika ESHOP a pod tím obchod. Když nahlédnete do obchodu otevře se vám voňavá stránka. A že vím o čem mluvím, právě mezitím sedím. KLIK SEM 🙂

eshop

Co nabízíme?

Prozatím naleznete na eshopu mýdla. Ale to se za pár dnů změní. Prozatím vám, ale představím jen mýdla. Najdete tam klasické kostky jak z kozího tak z klasického mýdla. Všechno voní krásně. Můj favorit je žvýkačka. Tu bych snědla. Navíc pozor je antialergická! Dál některá mýdla obsahují zrníčka buď malin nebo hroznů takže zajistí peeling. Další verzí mýdla jsou jahody. Ty prodávám po třech. A nakonec valentýnská edice. SRDCE! Srdíčková mýdla jsou skvělý dárek.

Mýdla nebarví ruce, není po nich vyrážka. Krásně pění a nedělá ruce suché, navíc mýdla z kozího mléka i ruce hydratují.

Moje chlouba

To na co jsem hodně pyšná je mýdlo do kabelky. Každá z nás zná situaci kdy si chce umýt ruce na veřejných záchodcích ale nikde není mýdlo. Proto vy budete tak chytré a z kabelky vytáhnete krásné vajíčko. To otevřete a okamžitě celou zasmrádlou místnost provoníte. Ano, otevřeli jste mýdlo. Namydlíte si ruce, umyjete se, vajíčko uložíte zpět a jde se. No není to skvělé? Ano je. Naprosto to miluju. Jen si tím pak nenatřete pusu, prosím.

Na přání?

Pokud byste měli zájem o mýdlo, ale nevybrali jste si barvu či vůni a chcete svůj výběr. Žádný problém, napište mi a domluvíme se zda vaši vybranou barvu nebo vůni mám a vymyslíme to.

Brzy vám představí další produkty z mé malé “dílny”. Doufám, že aspoň někoho toto zaujme. Já z toho mám radost. Baví mě celá výroba a takhle můžu vyrábět a nebude se mi to kupit.

Medvědova slečna

16 komentářů: „Eshop www.medvedtestuje.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *