Peeling Australian bodycare TeaTreeOIL

Peeling?

Peeling! O tom to dnes bude. Díky další výzvě na blogerky.cz jsem měla možnost vyzkoušet tělový peeling od značky Australian body care. Peelingy celkově mám velmi ráda. Mám ráda ten pocit když se peelinguju i ten výsledek. Ovšem za předpokladu, že je peeling kvalitní. Tento peeling splňuje vše perfektně.

Zajímá vás to? Tak pojďte číst dál!

S tea tree olejem

Jak jsem již zmiňovala na vyzkoušení jsem dostala peeling. Tento obsahuje tea tree olej což je ihned po přičuchnutí znát. Je to velmi intenzivní vůně a cítíte ji ještě dlouho poté co peeling smyjete. Už ta vůně vás pořádně nakopne.

peeling

Přípravek slibuje osvěžen pokožky, hydrataci a má pomáhat udržet ji jemnou a hebkou. Absolutně do písmene to co slibuje tak také splňuje. Obsahuje velké peelingové obrušující částečky v průhledném, ale extra voňavém gelíku, které nezalézají do pórů a nezanechávají po sobě žádnou nepříjemnou stopu nýbrž jen tu co chceme.

peeling

Pokud trpíte na suché a hrubé lokty tak rozhodně doporučuji. Odstraní odumřelé buňky, kůži prokrví, zvláční a zanechá jemnou. Ovšem nezapomeňte následně něčím namazat. Pro lepší pocit a efekt. Stejně tak ideální pro suché paty. Ideální zkombinujte s nějakým obrušovacím blokem a pořádně spolu s přípravkem obruste. Ale dávejte si bacha, aby jste pak neuklouzli ve vaně. Hlavně opatrně!

peeling

 

Co bych vytkla tak balení. Pro mě poslední dobou jsou tuby velmi nepraktickou věcí. Některé ostatní produkty co nabízejí i v balení s pumpičkou. Sice si nejsem jistá zda by částečky neucpávali pumpičku, ale bylo by to fajn a ve výsledku praktické.

Zakoupíte na http://dkpharma.cz/ za 212 Kč. Což je podle mě adekvátní cena za něco co opravdu něco dělá. Stejně tak tam naleznete spoustu jiných a hlavně zajímavých výrobků, které by stály za to vyzkoušet. Co na to říkáte, zkusíte? Máte rádi peelingy? Jaký byste mi doporučili vyzkoušet?

Medvědova slečna

4 komentáře: „Peeling Australian bodycare TeaTreeOIL

 • 12.1.2017 (20:16)
  Permalink

  tak tuhle značku vůbec neznám ale vypadá to zajímavě.. 🙂 a docela dobře.. 🙂

  odpověď na tvůj komentář: snad jo.. 🙂 zatím se daří.. 🙂 děkuji za podporu 🙂 (a jinak meruňka s datem 8.2. povinně koupit 😀 😀 )

  Reagovat
 • 12.1.2017 (22:20)
  Permalink

  Já mám peelingy hrozně ráda, i když je teď v poslední době vůbec nepoužívám:)

  Reagovat
  • 29.1.2017 (13:36)
   Permalink

   Já je mám ráda také. A poslední dobou se mi doma hromadí. Ale když je nemám tak si je tvořím i sama. 🙂

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *