Vánoční edice: Dárek na poslední chvíli – Směs na muffiny – DIY

Jaký dárek na poslední chvíli?

Dneska bych chtěla článek věnovat jednomu nápadu na dárek na poslední chvíli. Je to velmi lehké a i když všechny youtuberky teď říkají při DIY “to máte doma” tak toto doma opravdu máte. (Pokud máte tedy dobře zásobenou kuchyň.) Až na jednu věc. Slibuji!

A cože to vlastně bude? Budou to muffiny. Teda sypké věci na ně. Něco jako když si v Kauflandu koupíte směs na Krtkův dort. Výhodou, že je to efektní a dá se s tím vyhrát. A zaručeně to udělá radost!

Tak pojďte do toho!

dárek na poslední chvíli

Recept

Nejdřív je třeba si ujasnit cože to budete dávat. Nemusí to být muffiny, klidně si vymyslete něco svého, co vám chválí a každý chce recept. My toto třeba tvořili pro Medvědovu sestru a ta nám chválila muffiny. Takže zde to bylo jasné. Stačí se zvolit recept. Zde je třeba ten náš.

Sypání

Pak stačí už jen podle receptu dané suroviny navážit a dát do hezké sklenice. Velký výběr mají v Pepcu :). Dejte si záležet jak suroviny poskládáte. Prokládejte kakao s mouku a s třtinovým cukrem ať je to více pruhované. Nahoru pak můžete dát čokoládu nebo mini sáček s posypkou.

dárek na poslední chvíli

Co k tomu?

Pokud víte, že obdarovaný nevlastní plech na muffiny máte další možnost dárku a obdarujte ho i tím. A nezapomeňte na košíčky!

Kartička

Nastává ještě jedna kreativní činnost a to výroba kartičky. Já vyrobila takovou rozkládací. Na větší kus papíru (12×6) jsem napsala složení – to co je ve sklenici a to co se musí přidat. Včetně toho na kolik stupňů se to má péct a na kolik muffinů to vyjde. Na menší jsem pak napsala postup. A na úplně nejmenší jen přání dobrého chutnání. Celé jsem to poslepovala washi páskou a složila do sebe. Jednu stranu největší kartičky jsem pak nalepila na vánoční scrapbookový papír, prodírkovala a přivázala ke sklenici. Ještě na to dopsat jméno a je hotovo!

dárek na poslední chvíli

Jednoduché a přitom pěkné, že?

Určitě mi dejte vědět zda tento dárek na poslední chvíli pro někoho použijete. Budu moct ráda.

dárek na poslední chvíli

Muffinová a medvědova slečna

 

4 komentáře: „Vánoční edice: Dárek na poslední chvíli – Směs na muffiny – DIY

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *