Je čas na vánoční diář.

Vánoční diář? Cože? Jo, v tomto článku si ukážeme jak jsem si vyzdobila týden od 19. do 25.12. Jelikož je v tom týdnu i Štědrý den tak jsem se dost vyřádila.

Ještě připomínám probíhající soutěž o vánoční washi pásky ZDE .

A teď vzhůru na to!

vánoční diář

Základem všeho u mě je dvojstrana. Toto rozložení mi vyhovuje, ale pokud někdo ví ještě o vytuněnějším tohoto typu tak ať mi napíše, prosím. 🙂

vánoční diář

Dám si to takto k sobě a jak nahoře tak dole to přejedu washi páskou. V mém případě panem perníčkem a takovou vánoční. Obě jsou z papírového nebe.

vánoční diář

Pak jsem dopsala datumy a začala pořádně zdobit. Nějaké vytisknuté samolepky, gelová vánoční razítka, která jsou prostě nutností (nebo ne? … jo jsou) , washi páska s lízátkama ta je strašně sladká a tak tu taky nemohla chybět. Háže ten pravý vánoční nádech. Doplnila jsem to ještě o pár kamínků, protože proč ne. No ne? Dále jsem si dopsala poznámky a bylo prakticky hotovo.

vánoční diář

Nezbývalo nic jiného než  stránky oddělit, odstranit přečnívající kusy pásek a vložit do diáře. Chtěla jsem nějak tento týden rozdělit od ostatních a tak jsem si vyrobila vánoční oddělovače. Jak vidíte tak jsem jich měla na výběr opravdu hodně a některé jsem udělala i oboustranné. Jelikož jsem nevěděla, který dřív tak jsem dala jeden před a jeden za. Schválně mi dejte vědět, který byste si vybrali vy.

vánoční diář

 

 

 

 

 

 

V případě krátké chvíle jsem doprostřed týdne přicvakla antistresovou omalovánkovou pohlednici, která byla přiložena v Kreativu. Jen jsem ji trochu zastřihla a prodirkovala. Kočku na obrázku jsem podpořila také už naší známou kočičí sponkou, která složí i k tomu abych týden rychle našla.

 

vánoční diář

No a já mám hotovo. Jak jste na tom vy? Vyzdobili jste si speciálně vánočně svůj diář nebo na to letos už dlabete? Mějte hezký týden!

Medvědova slečna

Mohlo by se vám líbit..

5 thoughts on “Vánoční edice: Vánoční diář”

  1. Vypadá to skvěle! Já si pořád říkám, že si udělám krásný diář a bude to boží a budu ho plnit a vybarvovat a piplat se s ním a nakonec ho mám celý přeškrtaný a šíleně napsané všechno, protože to je honem honem napiš to, nebo to zapomeneš. 😀 Ale třeba od novýho roku se mi bude dařit líp. 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *