Box pro muže od brandnooz ZIMA 2016

Muži (medvědi) zpozorněte! Máme zde speciální vydání brandnooz box pro muže jen pro nás.

Spousta z vás má předplacený tento box standardně. Každý měsíc očekáváte novinky z trhu a jiné laskominy schované uvnitř hezkého zeleného balení. Tento měsíc, se však můžeme těšit dvojnásobně, obzvlášť medvědí část konzumentů. Máme zde box pro muže, dle mého s naprosto úžasným obsahem. Nalaďme chuťové pohárky a pojďme si představit dnešní box.

brandnooz box for men 2016

Tentokrát box přišel přesně tehdy kdy měl. Tudíž obrovské zlepšení oproti dvěma předchozím. Začneme tradičně nápoji.

 

Pití

box pro muže

Heineken premium quality –  Klasické holandské pivo, které známe běžně z obchodů, chuťově jistě potěší každého pivaře. Tato edice má limitovanou řadu lahví reprezentující města. Protože Heineken je všude doma. Cena 16,90 Kč.

Mr. Brown black – Černý kafe, ideální do auta na cesty. Nutno podotknout, že je to ledová káva. Pořídit ji můžete snad na všech čerpacích stanicích. Cena 45,90 Kč.

Božkov mandlový –  Jedním slovem: rum. Jenže tentokrát s mandlovým aroma. Já osobně mám raději klasický rum, ale i tento jistě jako správný medvěd zkonzumuji. Cena za 0,5 litru 145 Kč.

Rockstar Freeze Watermelon – Jediná věc, která by pro mě v boxu být vůbec nemusela. Ledově chlazený melounový energyťák. Melounová příchuť moc chlapská není, ale budiž. Cena 36 Kč.

To je z obsahu na pití všechno. Největší radost mi udělalo pivo a nejmenší zase energy drink. Celkově se pití tentokrát hodně povedlo.

 

Drogerie

 

box pro muže

Fa Men Xtreme Muscle Relax – Po práci či po sportu, všichni jistě oceníme tento sprchový gel. Měl by uvolňovat svalstvo, stačí masírovat pokožku pod horkou vodou a účinek by se měl dostavit. Cena 84,90 Kč.

Rexona Men Williams Racing – Klasickej antiperspirant. Hezky nastříkat ráno při odchodu a a na 48 hodin by jsme měli být v pohodě a nesmrdět. No uvidíme, dám tomu zátěžovej test na tréninku. Cena 77,90 Kč.

Radox pěna do koupele Muscle Therapy – Pěna do koupele s černým pepřem! Tohle je opravdu hodně mužná pěna. Opět by měla působit blahodárně na unavené svaly. Cena 107,90 Kč.

 

Jídlo

 

box pro muže

 

Lay´s Hot Chicken Wings – No jasně chipsy! Ale nyní s pořádnou medvědí příchutí pikantních křidýlek. Super! Cena 24,90 Kč.

Havlík Tyčinky se sýrem pikant – Ideální v kombinaci s  výše zmíněným pivem. Sýrové chilli tyčinky. Co víc si může medvěd přát večer u televize? Cena 7,90 Kč.

Fine Gusto Hovězí Jerky – Sušené hovězí maso. Pravé jídlo pro muže na výšlapu nebo v posilovně. Je velice chutné a z českých malochovů. Palec nahoru. Cena 34,90 Kč.

Spak Ketchup Ultrahot – Extrémě palívej kečup. Otestoval jsem ho hned po otevření boxu a opravdu to je síla. Mít takovej pizza základ, tak každej pravej medvěd by po ní hned skočil. Chutná opravdu dobře. Cena 46,90 Kč.

 

Brandnooz box pro muže

Celkově se tento box hodně moc moc moc povedl. Já jsme z něj nadšený až na půdu. Všechny produkty jsou suprově laděné pro muže a zvolené tak, aby si pravý muž prožil ten správný týden. Celková cena boxu je 484 Kč ale nepočítal jsem do něj čtyři malé rumy. Takže celkově to bude něco málo přes 500 Kč.

Minulou speciální edici boxu – glanc box můžete vidět zde.

Váš Medvěd

6 komentářů: „Box pro muže od brandnooz ZIMA 2016

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *