Vánoční edice – Tipy na dárky pro muže (medvědy)

Vánoce jsou za rohem a jistě spousta z vás si klade otázku co koupit svému manželovi, synovi, dědečkovi a nebo třeba kamarádovi? Pojďte s námi ukončit nekonečné hledání na internetu a obchodech. S našimi tipy na dárky pro muže, ušetříte jistě spousty času.  Třeba se vám některý nápad bude i líbit a použijete ho jako svoji inspiraci.

 

Dárky pro muže

Dárky pro muže si rozdělíme do pár základních kategorií.

Chvíli se zamyslete a řekněte si co ten váš dotyčný rád dělá, jí, sportuje, rybaří, čte, poslouchá hudbu, relaxuje, atd.? Tohle budou vaše odrazové můstky. Hned na začátku bych vyřadil dárky jako oblečení. Spousta mužů nenávidí když ještě u stromku jim říkáte, aby si to vyzkoušeli. Když už oblečení, tak po předchozí domluvě. Sami nic naslepo nekupujte.

Dále si dejte pozor na poukaz na masáže. Já s tím třeba problém nemám, ale vím, že spousta mužů, nemá rádo když je masíruje chlap.

Teď to vypadá spíš co nemáte kupovat :-), ale museli jsme si to říct hned ze začátku, ať víte svá rizika. Pojďme se podívat tedy na dárky pro muže, ehm medvědy.

 

Elektronika

 

Nové sluchátka –  pokud je ten váš posluchač hudby, nebojte se k nim přihodit i cd. Pokud vlastníte gramofon, deska bude jasná volba.

Externí disk, usb, paměťové karty – co si budeme nalhávat, v dnešní době digitálních a internetových televizí, úložného prostoru není nikdy dost a tímto dárky nemůžete nic pokazit. Navíc každej chlap má rád elektroniku.

Power banka – v dnešní době chytrých telefonů, se tato věcička vždy hodí ať už na sledování filmů do vlaku nebo na nekonečné chytání pokémonů.

Notebook, televize – pokud se neštítíte drahých dárků a staré kusy jsou potřeba vyměnit, neváhejte.

 

Kosmetika

 

Tak tady jsou takové evergreeny jako sprcháče, holící strojky, holící pěny a dežodoranty. To vás jistě napadne samotné.

Krém na hory do mrazu – tím jistě nikoho neurazíte, v zimě se podnikají výlety a jestli je dotyčný lyžař, máte vyhráno

 

Sport

 

Můžete volit z dresů, bot a jiných pomůcek na oblíbený sport, ale pouze po předchozí domluvě, viz výše.

Permice do fitka – pokud vlastníte doma vášnivého sportovce, tak tohle bude jasná volba.

Permice do sauny – dejte jim permici do smíšené sauny.

Permice na bazén – plave rád? Tak kupujte.

 

Pokud máte doma rybáře, tak to máte ještě jednodušší, existuje milión věcí co můžete pořídit. Přes sadu třpytek  na dravce až po podložku pod kapry, novej keser nebo podběrák. Pokud si budete chtít šplhnou, tak nějakej víkendovej pobyt u soukromého rybníka s permanentkou potěší nejvíc.

 

Jídlo/Pití

 

Tak tohle je asi nejjednodušší kategorie. Koš plný klobásek, paštik a nebo sýrů. K tomu láhev dobrého vína a máte vyhráno.

Nedávno jsem narazil na super obchod alkohol.cz, kde jsem pořídil již jako dárky pár lahví dobrého rumu a portského vína. Každý muž jistě uvítá mít v baru výbornou láhev rumu a nebo jiného alkoholu.

V této kategorii se meze prostě nekladou. Naložte sýr, česnek, upečte něco, nakupte to co má dotyčný rád. S jistotou budete vědět, že dárek bude mít úspěch.

 

Zážitek

 

Já osobně nejsme moc zastáncem této kategorie, ale každý má rád něco jiného. Jízda v luxusním autě, let balónem (tam jděte oba), lístky na koncert, do divadla. Zde je riziko, že se netrefíte přesně do toho do čeho by jste měli. Snad jen s výjimkou koncertu. Pokud ale jistě víte, že si chce někdo skočit padákem, tak to máte o dost jednodušší. Tato kategorie je hodně o přípravě a musíte vědět, že obarovaný bude spokojený.

Když budete opravdu v koncích, kupte dárkový poukaz, třeba na vyčištění auta, nebo do oblíbené steakové restaurace, na nákup knih a nebo již zmíněného oblečení.

Tak dárky pro muže jsme si trochu shrnuly. Příště se podíváme na dárky pro ženy.

Mrkněte taky na naši započatou vánoční edici.

Ten co má už skoro všechny dárky pořízené. Váš Medvěd.

 

 

 

28 komentářů: „Vánoční edice – Tipy na dárky pro muže (medvědy)

 • 18.11.2016 (21:17)
  Permalink

  Já jako dárky dělám kalndáře ze svých fotek.
  A taky sborník svých křížovek.
  Tradičně.

  Reagovat
  • 20.11.2016 (8:47)
   Permalink

   To jsou super nápady :), ty křížovky se mi hodně líbí.

   Reagovat
 • 18.11.2016 (23:05)
  Permalink

  Konečně inteligentní článek! Nejsem chlap, ale externí disk bych taky ocenila 🙂 Letos vůbec nevím, co budu dávat. Ale asi něco menšího, protože k narozeninám dostane ručně vytesané šachy.

  Reagovat
  • 20.11.2016 (8:48)
   Permalink

   Ručně vytesané šachy :O! Moc pěkný. No tak třeba ti článek pomůže v rozhodování. Díky, snažíme se psát inteligentně :D.

   Reagovat
 • 19.11.2016 (8:16)
  Permalink

  Nová sluchátka jsem zrovna příteli pořídila a mohu t tu klidně napsat, protože o tom ví, vybíral si je sám 🙂 aspoň nebude zklamaný, že jsme vybrala špatně 😀

  Reagovat
  • 20.11.2016 (8:49)
   Permalink

   Sluchátka vždy potěší a je to spotřební zboží, za dva roky bude potřebovat další 😀

   Reagovat
 • 19.11.2016 (15:01)
  Permalink

  Skvělé tipy.. pro kámoše jsou super ty sluchátka. A nějaký kvalitní krém pro lyžaře je taky originální dárek! 🙂

  Reagovat
  • 20.11.2016 (8:50)
   Permalink

   Díky moc, jojo krém je super nápad. Hlavně jsem to bral ze svého pohledu no. Co by se asi chlapům mohlo líbit.

   Reagovat
 • 19.11.2016 (18:08)
  Permalink

  Hele, dělám v masážním salonu a stačí na recepci říct – nechci maséra, ale masérku 😀 a vím, že na slevomatu, máme neskutečné až šílené akce, za které bych šéfa asi zabila. Ale na druhou stranu se aspon v práci nenudím a ráda vidím úsměvy lidí, kteří jdou poprvé k nám s tím že poukaz dostali jako dárek. /smích/

  Dilema s dárky má snad každý a každý rok. A jak se štědrý den blíží, lidé propadají panice. Píše ta, která ještě nemá ani jeden koupený. Jsem hrozný člověk, ale právě, že už nějaký ten dárek mám a je to lahoda, protože vím, že taťka na masáž jít chce už jen proto, že tam pracuji já. Haha.. Myslím, že tohle někoho inspiruje a já si asi zůstanu u kosmetiky a takových blbostí, jako je líný hrnek, který míchá za mě a nepotřebuji žádnou namáhavou lžičku 😀 😀

  Reagovat
  • 20.11.2016 (8:53)
   Permalink

   Uuuuf, vyčerpávající komentář. Línej hrnek :D:D. Pobavila jsi. No ve větších firmách, si asi člověk může vybrat koho chce. Já znám jen ty menší, kde lidi dělají živnost sami. Tak tátu máš už vyřízenýho, tak aspoň jedna osoba ze seznamu pryč 😀

   Reagovat
 • 19.11.2016 (20:08)
  Permalink

  Krásny článok 😀 už sa ma veľa kamarátok a kolegíň pítalo čo by mali kúpiť svojim mužom alebo synom pod stromčekale ja som boal dosť vymletá XD je to jasn é že veď priateľa nemám a tak darčeky pre mužov kupujem iba otcovi ale toho pottešia aj ponožky XDXD nie nie žartujem. Kupujem mu hodinky má ich celkom rád a keď nie hodinky tak nieaké značkové oblečeni eto má tiež rád no a na poslednom rade mu kupujem nieak tie sety kozmetiky a vec je vybavená ja v tom taký chaos zas nemám :). Inak je to super článok !!

  Reagovat
  • 20.11.2016 (8:55)
   Permalink

   Díky :). Jo tak když v tom má někdo jasno, tak je to potom pohádka nakupovat. Nejjednodušší je když víš pro co jdeš do obchodu. No tak vidíš, teď jsi celá chytřejší po našem článku 😀 a můžeš kamarádkám a kolegyním doporučit co koupit svým mužům :).

   Reagovat
 • 20.11.2016 (9:05)
  Permalink

  Já to mám s tou svou drahou polovičkou každý rok náročné….Veškerou elektroniku co tu máš, už má a je s ní velmi spookojený… Voňavek a dežodorantů má plný šuplík, protože je na tohle tak trochu uchyl, takže furt kupuje.Koníčka kloudného nemá a kdybych snad přemýšlal o tom vyčištění auta, tak dělá ve firmě, která tohle dělá, takže auto má pořád jak ze škatulk y:D 😀

  I když jsou tohle skvělé tipy a některé by mě možná nenapadaly,tak s tím mojím chlapákem, je to jedna komplikace za druhou…:D

  Reagovat
  • 21.11.2016 (7:25)
   Permalink

   No tak potom to chce nějakej společnej zážitek někde na horách/termálech :D. To by se taky mohlo osvědčit. Tak nemusí to být jen vyčištění auta :), může to být vyčištění motoru třeba :D.

   Reagovat
 • 20.11.2016 (11:53)
  Permalink

  Letos přítelovi nic nekupuji, koupíme si dohromady velký a drahý dárek. Pořádný espressovač 🙂 už se moc těšíme. Jinak super článek.

  Reagovat
  • 21.11.2016 (7:26)
   Permalink

   Tyhle dohody mám nejraději :), člověk pak nemusí lítat a vymýšlet něco složitého.

   Reagovat
 • 20.11.2016 (22:52)
  Permalink

  Já nemívám problém vymyslet dárek komukoliv:) Když toho člověka alespoň trochu znáš, tak nějak vycítíš, co mu koupit. Nebo alespoň já to tak mám:D

  Reagovat
  • 21.11.2016 (7:26)
   Permalink

   Tak to máš potom nespornou výhodu oproti nám všem ostatním smrtelníkům :D. Tichá závist.

   Reagovat
 • 21.11.2016 (20:15)
  Permalink

  Skvělé nápady 🙂
  Já jsem ve vymýšlení dárků beznadějná. Naštěstí už pro tatího a dědu mám nakoupené dárky – letos to nebylo na poslední chvíli. Ale obávám se, že si zase ve třídě budeme muset losovat, komu budeme dávat dárek, a minulý rok jsem si vytáhla spolužáka, tak jsem mu dala deodorant – kosmetika je vždycky dobrý nápad.

  Reagovat
  • 23.11.2016 (8:39)
   Permalink

   Hehe, pro spolužáka, teda nevím :D. Jinak pro beznadějné je právě tento článek. Taky to mám vyřízené už skoro všechno a nic na poslední chvíli nebudu muset shánět :). Je to super pocit že? 🙂

   Reagovat
  • 2.12.2016 (22:55)
   Permalink

   Tak jako četl jsem váš článek no :). Psal jsem ho ovšem ze své hlavy.

   Reagovat
 • 2.12.2016 (22:24)
  Permalink

  A musím pochválit změnu k lepšímu, co se týče obrázků. Jen tak dál!

  Reagovat
 • 2.12.2016 (22:53)
  Permalink

  Jinak to s tou inspirací zní divně, jak jsem to napsal. I kdyby ses inspiroval u nás, vůbec to neva, naopak jme rádi za zájem :-). Ať se daří.

  Reagovat
 • 3.12.2016 (9:02)
  Permalink

  Zkus sehnat photoshop. Práce je pak mnohem snazší a dokážeš v tom upravit naprosto všechno, jen to chce víc cviku, v malování toho moc udělat nejde.

  Reagovat
  • 3.12.2016 (10:07)
   Permalink

   Photoshop máme. Jinak by na halloween neměl medvěd v záhlaví dýni na hlavě. Dík za radu 😉
   Dárek tvořil Medvěd v práci proto je to v malování.

   Medvědova slečna

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *