Jak spárovat Instagram s Facebookovou stránkou – Blogger tips #5

Neví někdo jak spárovat Instagram s Facebookovou stránkou?

Já. Já! JÁ! Já to vím. A vám to prozradím jak spárovat Instagram s facebookovou stránkou. Je to velmi šikovné. Jakmile budete publikovat fotku na Instagram, zakliknete jen tlačítko a ona se automaticky publikuje i na Facebook.

Než však toto můžeme udělat, musíme si to spárovat. Protože teď když to uděláte tak můžete maximálně publikovat na svůj osobní facebookový profil.

A to my nechceme. Takže jdeme se do toho pustit.

Jděte na svůj Instagramový profil v aplikaci Instagram. Ťupněte na tři tečky v pravém horním rohu.

jak spárovat instagram s facebookovou stránkou

Objeví se vám velká nabídka možností. Nás zajímá v rubrice Nastavení možnost Propojené účty. Tam zvolte možnost facebook.

jak spárovat instagram s facebookovou stránkou

jak spárovat instagram s facebookovou stránkou

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po stisknutí se vám ukáže nabídka všech možností kam můžete sdílet fotky. Na váš timeline nebo na stránky, které spravujete. Tu na kterou chcete publikovat zvolte a je hotovo. Zobrazí se vám u vybrané stránky fajfka. A to znamená, že se to uložilo.

Teď už stačí jen vyzkoušet jestli to funguje. Jděte publikovat v aplikaci Instagramu vámi vyfocenou fotku a než jí odešlete zvolte možnost Sdílet -> Facebook. Taky můžete dále sdílet na Twitter a tak. Ale o tom jindy. Pak už klidně sdílejte a jen zkontrolujte, že to opravdu zobrazí na vaší stránce.

jak spárovat instagram s facebookovou stránkou blogger tips

A je to. Snadné že? Rychlé a bez práce. Pak je to příjemný pocit mít pomocí jednoho tlačítka na obou sociálních sítích fotku, kterou tam chcete mít.

V případě dotazů mi pište buď do komentářů nebo na email medved.testuje@gmail.com . Ale myslím, že s tímto by neměl být žádný problém. Taky budu ráda, když mi napíšete na co dalšího bych měla udělat blogger tips a já se to budu snažit vykoumat.

Budeme rádi když nám dáte like na naší FB stránce Medvěd Testuje a tím podpoříte naši práci. A taky na Instagramu, který se jmenuje stejně Medvěd Testuje.

Medvědova slečna

3 komentáře: „Jak spárovat Instagram s Facebookovou stránkou – Blogger tips #5

 • 15.11.2016 (19:36)
  Permalink

  Já na to nějak nemůžu přijít… Používám tedy instagram na počítači, takže fotky vkládám přes InstaPic. Mohlo by to být tím?
  Díky za odpověď 🙂

  Reagovat
 • 23.11.2016 (0:23)
  Permalink

  Výborný návod. Taková primitivní věc a já nad ní dumám skoro půl roku =D děkuji 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *