Nákup věcí na decoupage na svetcz.cz – 1. část | Haul

Decoupage. To bylo dříve hodně skloňované slovo. Teď už to není tak časté, ale mě to stále baví.

Letos budu hodně dárků dělat právě technikou decoupage. Výtvory uvidíte i v rámci vánoční edice. Abych ale tyto věci mohla dělat potřebovala jsem si koupit pár věcí. Hlavně dřevěné korpusy, které jsou nejdůležitější věcí na tom všem. Pak jsem přihodila nějaký ubrousky o kterých to celé je. A nakonec nějaké sranda věci pro radost.

Nakupovala jsem tedy na eshopu http://www.svetcz.cz/, který mě okouzlil jak svými cenami tak tím co nabízí. Většinu dřevěných věcí, totiž nabízí jako novinku a tak mají opravdu příjemné ceny.

Komunikace je taky vynikající.  Ačkoliv mi jednu věc zapomněli zabalit, domluva byla rychlá a už je to připravené na odeslání. Navíc, já jsem jim ještě jednou volala, že bych si ještě něco doobjednala a tak se můžete těšit i na pokračování tohoto haulu.

Pojďte se pokochat se mnou tím, co jsem si pořídila a třeba si i něco nakoupit. A následně se mnou to i vyrobit.

decoupage

Ubrousky

Na ubrouscích stojí celá technika decoupage. A tak i když mám ubrousků dostatek jsem si vybrala další.

Okouzlili mě jeden jediný vánoční ubrousek, který se hodí i k dózám na cukroví co jsem si pořídila. Že jste je ještě neviděli? Tak mrkněte na náš bearbook Medvěd Testuje .

Ještě jsme pořádně nezmínili, že s Medvědem bydlíme v novém. A tak si tvořím kuchyň do něčeho co by mělo ve výsledku připomínat takový retro a pinup styl. Uvidíme jak to nakonec dopadne, ale u nějakého tvoření určitě budete i vy. 🙂

decoupage

Vlčí máky jsem pořizovala kvůli dárku, který chystám pro Medvědovu mamku. A paví oka? Ty mě prostě okouzlili a asi budou viset jen tak.

Králíci… tak medvědy neměli. A já králíky miluju. Budou úplně skvělý udělaný plasticky pomocí hmoty, kterou vám ukážu níže.

20161111_105521

Dřevěné předměty na decoupage

Stránka svetcz.cz nabízí docela velké množství toho, na co můžete ubrousky nalepit. Krom toho, na ně samozřejmě můžete použít i jinou techniku. Dřevěné věci co teď neuvidíte – přijdou příští týden. Uvidíte v dalším díle jak jsem slibovala.

A co tedy uvidíte v tomto?

Krabice na kapesníky! Ach! Tohle naprosto zbožňuju. Uděláte si svou krabici podle vlastních představ a pak si jen kupujete náplně a ty kapesníky si tam dáte a s radostí používáte. Já už mám jednu udělanou v obýváku a ta vypadá jako pletená. Pak jedna poputuje do ložnice a další budou rozdány jako dárky.

decoupage

svetcz.cz

Další co mám jsou hodiny. Na které už mám přichystaný i ubrousek tak, aby to ladilo právě s tím stylem v kuchyni. Strašně se na to těším jak to bude vypadat. Doufám, že prďácky. Hodiny vám přijdou i se strojkem a ručičkami a na vás už je jen si doladit ten “korpus” k obrazu svému.

svetcz.cz

Další věcí jsou tyhle držáky na ubrousky. Prostě taková další drobnost, která ale doladí celou kuchyň a jídelní stůl a zase to bude o kousek hezčí. Jeden si tedy necháme a další je vymyšlený dárek.

decoupage

Dále nově svetcz.cz  nabízí věšáky. Mají hodně druhů a tím, že je to u nich novinka tak tenhle věšák stál jenom 45 Kč. Celkově tam mají strašně moc věcí na výběr a myslím si, že se tam budu hodně vracet.

decoupage

Drobnosti

Přecházíme už na drobnosti co jsem k objednávce přihodila.

decoupage

Vzala jsem gelová razítka s vánočními motivy, které mi přišly strašně roztomilý a budou krásný na kartičky a přání. Fialovou barvu právě na razítkování. A hmotu kterou se vycpe ubrouskový obrázek a tak bude něco vystouplé a takové plastické. S tou hmotou tu jistě článek taky uvidíte.

gelová razítka

Ještě malá ukázka toho jak razítka tisknout. Uznejte sami, že to vypadá roztomile.

Celý ten eshop mě hrozně překvapil. Mají tolik, tolik krásných věcí. V nabídce skoro 2 a půl tisíce ubrousků. Mají i washi pásky. Prostě nabízí velmi mnoho zboží. Všechny ty dřevěné výrobky se mi zdají hodně kvalitní a zatím jsem na nich nenašla žádný problém.

Myslím si, že je škoda, že nemají kamenný obchod kam bych se šla prohrabat vším tím zbožím.

Co na to říkáte vy?

Ano, asi jsem kreativní maniak. Medvědí slečna

 

RelatedPost

8 komentářů: „Nákup věcí na decoupage na svetcz.cz – 1. část | Haul

 • 11.11.2016 (20:16)
  Permalink

  Já si nedávno v Lidlu pořídila takový kreativní set, který je hodně podobný těm razítkám:)

  Reagovat
 • 12.11.2016 (14:25)
  Permalink

  Jak já se tak těším až si budu zařizovat svoje bydleníčko, jsem taky takovej tvořílek a nejradši si všechno udělám sama 🙂 O Decoupage slyším poprvé a moc se těším na další článek ♥

  Reagovat
  • 12.11.2016 (19:06)
   Permalink

   Vážně poprvé? To mě překvapuje. Děkuju, že se těšíš. 🙂

   Reagovat
 • 12.11.2016 (16:57)
  Permalink

  Ja robievam často niečo takéto XD a vecikčy si vždy kupujem z galantérii alebo si ich objednávam cez aliexpress :D. Mám doma plno DIY vecí a toto je naozaj krásne . Trochu si ma inšpirovala asi sa pustím do niečoho čo už dlho chcem vyskúšať

  Reagovat
  • 12.11.2016 (19:08)
   Permalink

   Tak u nás galantérie moc zásobené nejsou naštěstí existuje spousty eshopů. 😀

   Reagovat
 • 12.11.2016 (18:03)
  Permalink

  Mají nádherné ubrousky. Dříve jsem ubrouskovou techniku dělala pořád. Zdobila jsem třeba kameny a rozdávala je 🙂 Krabička na ubrousky je nádherná.

  Reagovat
  • 12.11.2016 (19:09)
   Permalink

   Kameny jsem taky viděla tím zdobit, ale to mě nějak neba. Radši něco co se dá nějak využit. Nejradši bych polepila celou kuchyň. 😀

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *