Jak daleko se dostaneme v anketě bloger roku 2016?

Vše je jen na vás… Pokud se vám náš pomalu se rozjíždějící blog líbí a chtěli byste nás podpořit a dát najevo, že to co vytváříme vás baví podpořte nás hlasováním v anketě bloger roku 2016.

Co musíte udělat?

Nic složitého. Stačí jen přejít na tento odkaz http://www.blogerroku.cz/nominovane-blogy-2016/medved-testuje a zahlasovat. Navíc díky kontaktu se můžete stát, že vyhrajete lístky na galavečer. A to už se vyplatí, že? 🙂 Uděláte dobrý skutek a navíc je tu šance výhry.

Náš blog Medvěd Testuje má za sebou stále krátký život, ale doufáme, že aspoň někoho zaujal natolik, aby obětoval pár sekund svého času a ten hlas nám dál.

Upřímně nečekáme, že se umístíme na předních příčkách. Ale rádi bychom se podívali aspoň do TOP 10.

Pomůžete nám?

Hlasujte v anketě bloger roku pro blog Medvěd Testuje!

bloger roku

Soutěž pro vás od nás.

Pokud pro nás zahlasujete a potvrdíte svůj hlas i na svém emailu.  Udělejte si printscreen potvrzeného emailu a pošlete nám ho na email medved.testuje@gmail.com . Do komentáře pak napište:

 1. Že jste to poslali
 2. Váš email
 3. A odpovězte na otázku Co se vám líbí na našem blogu?

8.11.2016 ráno vylosujeme jeden komentář, který vyhraje levandulovou sadu od Saloosu, který se skládá z levandulového peelingu a bioKarité levandulového balzámu.

saloos

Medvěd a medvědova slečna

12 thoughts on “Bloger roku 2016 + Soutěž o produkty Saloos”

 1. 1) Poslala jsem to.
  2) klariisek@centrum.cz
  3) Proč? protože se mi líbí vaše nápadivost. Máte spousty skvělých článků, které na jiných stránkách vůbec nevídám a to se mi moc líbí. Líbí se mi vaše recepty na cookies se strašidýlky a spousty dalšími. Mám ráda váš blog a ráda ho čtu :).

 2. Nádherný blog. Řekl jsem si : Rozhodně mu pošlu hlas. Snažil jsem se ale naonec to nevyšllo… No co se dá dělat. Zasložíš si určitě dost hlasuu!

 3. Jak jste vlastně dopadli? Povedlo se dostat do TOP 10? Ono jde docela o velkou akci, prý celá TOP10 pak musí na slavnostní večer do Prahy.

   1. A, to je škoda, jde tady na blogu vidět hodně práce. Ale asi to chce víc čas, přece jen TOP10 v ČR budou asi i hodně “staří” blogeři.

    Dá se tady nastavit, aby mi chodili odpovědi i na mail? Když napíšu někde komentář, tak to pak musím hledat, jestli jsem dostal odpověď. Na blog.cz třeba jde, u mě na novějším blogu bohužel ne.

    Jinak jestli to není tajné, mohu se zeptat, jakou máte průměrnou denní návštěvnost blogu? Jde vidět, že jste se, medvědí rodinko, skvěle posunuli za posledních pár měsíců.

    1. Myslím, že nedá nebo jsem na to ještě nepřišla jak. Podívám se na nějaké pluginy ke komentářům. Třeba něco vykoumám.

     Medvědova slečna

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *