Vodolepky = nejrychlejší nehty

Ráda bych tentokrát ukázala jak si rychle udělat nehty pomocí vodolepek z aliexpressu. Vodolepky jsou pro mě nejrychlejší a nejefektivnější nehty. Plus ráda je kombinuji s francouzskou manikúrou, která je díky tekutému latexu taky velmi jednoduchá.

Co k tomu říct?

JDEME NA TO!

vodolepky

Základ a francouzská

Před samotnou aplikací vodolepek nehty odlakuji. Případně vypeelinguji ruce a použiji modrou kuličku, která by měla mít na čistění nehtů a jen se hodí do vody a v tom se ruce umyjí. Kuličky mám z bývalého nailboxu, ale popravdě žádný efekt nevidím. Pilníkem opravím nedokonalosti a pod nehtem to vybílím bílou tužkou. Dál použiji base coat. Tentokrát jsem, ale vyzkoušela novou značku trend it up, který by měl posílit nehty. No rozhodně neposílil hodně se mi jich zlomilo. Lepší zatvrzovač nehtů má essence. Když to uschne beru do ruky tekutý latex pro tyto účely a natřu ho na celé nehty krom špiček kde chci mít bílou část. Na tu použiji nejlepší lak a to od Gabriella Salvete odstín 148 je to opravdu krásná bílá. Trochu nechám zaschnout a pak pomocí pinzety latex sundám.

Jak vidíte je to velmi rychlé.

vodolepky

vodolepky

 

 

 

 

 

 

 

Vodolepky

Teď už přichází na řadu samotné vodolepky. Na ně potřebujete jen pinzetu, vodolepky a kalíšek s vodou.

vodolepky

Na aliexpressu najdete všelijaké vodolepky a tak vybírejte co nehty ráčí. Mám hrozně ráda ty kočičkové, ale pak je problém, že se mi tak líbí až je nechci patlat. Já jsem se tentokrát rozhodla pro peříčka.

Vystřihnu peříčka která chci, odlepím vrchní průhlednou folii, vezmu obrázek pinzetou a namočím.

vodolepky

vodolepky

 

 

 

 

 

 

 

 

Pak už jen opatrně přetáhnu samotné peříčko na nehet a uhladím opatrně vatovým tampónkem. Vše přelakuji top coatem a tadáá! Stačí už jen paprče namazat krémem a je to.

Krásné nehty jsou zde!

vodolepky

Máte rádi vodolepky? Jaké jsou podle vás nejrychlejší a efektní nehty?

Medvědova slečna

Mohlo by se vám líbit..

14 thoughts on “Vodolepky na nehty”

  1. O_____________O ja som sa vždy čudovala ako to funguje XD pretože mne nikdy na nechty nešli nalepiť normálne nálepky ale ako tak pozeráma čítam možno to dokážem a konečne budem mať krásne nechty :D. Krásny článok a ďakujem ti za inšpiráciu 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *