Haul Candy store! Tyhle slova se mi mihly hlavou, když jsme na internetu objevili novou prodejnu. Prodejna byla otevřena nedaleko od nás, tak proč to nespojit již s tak naplánovaným výletem. Nebyl tam sice takovej výběr jako jinde, ale naše rozmlsané jazyky opět uspokojil. Pojďte se s námi podívat jak proběhl náš další haul a jestli jsme byli spokojeni nebo ne.

 

Haul Candy Store

Sladké:

První věc, po které jsme skočili byly populární pop tarts. Můžete je docela často zahlédnout v seriálu Gilmorova děvčata. Osobně s nimi ani jeden z nás neměl ještě zkušenosti, tak jsme byli docela zvědaví co ta Rory vlastně tak často snídávala. V obchodě si budete moci vybrat s hodně příchutí. My jsme zvolili tuhle klasiku a zkoušeli jsme je ohřívat a i neohřívat. Obě dvě varianty jsou hodně chutné. Tento pseudochlebík, má svou náplň a ještě polevu z vrchu, je to taková cukrová bomba. Oběma nám to hodně chutnalo.

Haul Candy Store 2

Další věc co jsme oba dva chtěli dlouho vyzkoušet jsou Bertíkovy fazolky tisíckrát jinak. Na obalu máte uvedeny všechny možné příchutě, které se mohou vyskytovat. Z osobní zkušenosti rozhodně nedoporučuju, šušně a zkažené vejce. Opravdu to je hnus a i medvěd se otřepal. Medvědice naopak jedla mýdlové jako o medaile.

Haul Candy Store 4

Na závěr ze sladkého naši Nerdíci, které jsme vám představovali již v minulém Haul Candy Store #1. V tomto případě jsme zvolili jen dvě příchutě, taky jsou moc dobří, ale ne tak kyselí.

Haul Candy Store 5

Slané:

img_8746

Na závěr tady máme nachystané octové brambůrky z Anglie. Opravdu nečekejte ty směšné náhražky octu co prodávají čas od času v Lidlu, po tomhle balení ze zaxchtíte tak jakoby jste viděli topení koťátek na živo. Opravdu síla. Malé praktické balení, ocení jistě pracující lidi, co si rádi vylepší oběd.

 

Doufáme, že jsme vás inspirovali v našem článku Haul Candy Store #2 k návštěvě a ochutnání dalších zahraničních výrobků. Líbí se vám haul články? Byli jste již v Candy Store?

 

Váš testující medvěd a jeho vždy připravena testovat jídlo medvědova slečna

Mohlo by se vám líbit..

19 thoughts on “Haul Candy Store #2 – aneb medvědi opět mlsají”

 1. No páni :O Vypadá to moc dobře. Taky mám ráda tyhle ochutnávky. Moc pěkný článek. Nejvíce mě zaujaly bertíkovi fazolky, na ty mám už delší dobu zálusk. 😀

  1. Bertíkovi fazolky :D. Ještě teď mě otřepalo když si vzpomenu na chuť holubů. Brrr, ale jo je to rozhodně sranda jíst ve dvou. Ty vyzkoušej :), dají se pořídit na eshopu candy storu nebo na amazonu, na tom britském (.co.uk).

 2. Achjo, projíždění si článků se sladkým večer! Teď mám chutě.. Budu asi znít úplně blbě, ale žádný z výrobků neznám a hlavně jsem je nikdy nikde ani neviděla, až dnes.
  V obchodě jsem ještě nikdy nenakupovala 😀

  1. No vidíš, mají i eshop, kterej můžeš projet a mrknout na věci tam. Nebo pokud bydlíš ve měste kde mají prodejnu, tak je to jen otázka času než tam zajdeš :). Znám to, mlsná je potvora.

 3. Hned to první vypadá dost zajímavě..jako taky bych to hned ochutnala, sladký, to je moje 😀
  Bertíkovy fazolky jsem si s kamarádkou koupila v Anglii a jako hnus, no. Měla jsem zvratky, trávu, granule, plenu, pastu – snad všechno to hnusný! 😀 Fujky, ale jako sranda byla 😀

  Octové brambůrky jsem také jednou jedla a vůbec nevím kde..jestli taky v Anglii? Už nevím, ale vím, že mi chutnaly, hehe 😀

  1. No ono pringles vedle těchto ani neležely. Walkers mají specifickou svoji chuť, kterou jsem nikde jinde u jiných chipsů neměl. A to jsme těch octových měl hodně :). Však jasně, každej má rád něco jinýho. Dej si sladký a pak napiš co sis dala :D.

 4. Nebyl si náhodou v Ústí? 😀 Taky jsem si koupila fazolky, pak vody (Voss, Fiji) a Arizonky, ale ty brambůrky bych si dala s chutí taky.. Asi jsem je přehlédla :).

  1. Jo jo, přesně tam jsme byli :). No musíš se příště líp dívat, jsou fakt dobrý. No před náma tam byly dvě holky co kupovaly jen vody :D. Možná ty.

 5. Moc bych chtěla vyzkoušet ty Bertíkovy fazolky z HP. I ty hnusné bych ochutnala. Docela by mě zajímalo, jak je vyrábějí…:DD Nebo radši ani ne. :DD

 6. Nerdíky miluju, jsou to moje nejoblíbenější bonbóny. Ale v Candy Storu je mají strašlivě, ale fakt nesmyslně předražené. Vtipné je, že v USA se krabička prodává za dolar, takže za dvacku. Nedávno jsem na Nerdíky a taky na Everlasting Gobstoppers (Věčné zavřihubky) narazila v Brně v automatu na americké limonády, to bylo radosti! Tam stáli jenom kolem 60 korun, ale zas tam nebývají vždycky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *